Strona główna / Informacje / Kolejna śmierć na Matejki. Jak do niej doszło?

Kolejna śmierć na Matejki. Jak do niej doszło?

Słupecka policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia okoliczności zgonu mężczyzny znalezionego dziś w jednym z domów przy ul. Matejki. Mówi się, że tym razem w tym miejscu doszło do zabójstwa. Policja tego nie potwierdza, odsyłając po informację do prokuratury.  W Prokuraturze Rejonowej w Słupcy dowiedzieliśmy się, że na miejscu cały czas trwają czynności, obecni są prokurator i medyk sądowy.
Więcej szczegółów podamy wkrótce.

16 komentarzy

 1. Czy enklawa lub jak kto woli melina na Matejki podlega jakiejkolwiek jurysdykcji? Czy interesuje się tym miejscem MOPS, referat ładu i porządku, dzielnicowy? Czy ktokolwiek robi w sprawie wysokiej umieralności na Matejki cokolwiek? Czy z przedstawicieli instytucji publicznych pojawia się tam tylko prokurator, w momencie gdy przy kolejnym denacie trzeba wykluczyć udział osób trzecich… Tak tylko pytam.

  • mieszkaniec

   A ja tak tylko Ci odpowiem, że masz rację i tak będzie dopóty, dopóki to miejsce będzie słupecką izbą wytrzeźwień.

 2. A gdzie w tym wszystkim służby publiczne gdzie tak szerokie zaangażowanie MOPS CZY PCPR CZY SZTANDAROWE PROGRAMY POLSKIEJ POLICJI GDZIE W TYM WSZYSTKIM DZIELNICOWY GDZIE WYJSCIE NA OCZEKIWANIA SPOLECZNE I POMOC TYM LUDZIOM GDZIE EMPATIA na ludzkie problemy? Pytania się mnożą a w rzeczywistosci działanie tych instytucji i sluzb to jedna wielka fikcja przykryta stosem niepotrzebnych papierków aby pokazać polskiemu spoleczenstwu że coś robimy i caly czas dzialamy a coz tego wychodzi – ludzką tragedią…

  • Gdybyś kiedykolwiek choć trochę otarł się o jakiekolwiek służby nie pisał byś takich głupot.

  • A co ma zrobić przepraszam bardzo Mops czy Pcpr albo też policja. Mops ma przyznać im zasiłki Pcpr dać wsparcie pod hasłem,, wszyscy pijacy to jedna rodzina ” a policja wysyłać patrole czy im się krzywda nie dzieje? A może jeszcze zaprosić ekipę” nasz nowy dom”. Czemu nie pytasz o nadzór budowlany czy sanepid oni chyba mogli by trochę więcej w tej kwestii zrobić.

  • Anty ortograf

   Glupotą jest napisać „pisał byś”.

 3. Ta melina i przechowalnia to super biznes .

  • Otwieraj podobną, dorobisz do wypłaty.

  • No dobrze caly czas słyszy się o tym problemie
   może ktoś się obudzi i zrobi porządek !!!?

 4. Jarek ty chyba jesteś jednym z tych pensionariuszy
  skoro uważasz że to są głupoty

 5. Tak się instytucję interesują jak panem Jabłońskim czekają na śmierć

 6. To nastepna tragedia w tym miejscu zal tych ludzi gdzies im sie w zyciu nie powiodlo tam powinna stanac aleja krzyzy

 7. Nie kumulować patologii!

 8. Jedyny dom ktory sie nie zmienil w slupcy filmik ,,slupca 89 ,, 2:43 sekunda mega przytulek babcia kazdym sie zaopiekuje i pomoze

  • mieszkaniec

   Oj pomogła, pomogła wielu osobom w przejściu na drugą stronę i to nie za darmo.

 9. Wolne apartamenty będą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>