Strona główna / Informacje / Aktualności / Ks. Kneblewski o pedofilach: to absolutne nieporozumienie!

Ks. Kneblewski o pedofilach: to absolutne nieporozumienie!

Były proboszcz ze Strzałkowa tym razem zabrał głos w temacie przypadków pedofilii w kościele katolickim. Jak donosi jeden z portali internetowych, zdaniem duchownego, fakt popełniania przez księży aktów pedofilskich jest jak najbardziej zły, ale wierni i tak powinni podążać za słowami przedstawicieli Kościoła.– Nawet jeżeli ten, czy ów kapłan zawiedzie, zgrzeszy, to ewangeliczna norma jest jasna. Pan Jezus mówi w ewangelii: róbcie, co każą, a czynów ich nie naśladujcie. Apeluję – mniej się sami usprawiedliwiajmy, patrząc na kapłana, który sieje zgorszenie – mniej to komentujmy, a więcej się módlmy i wspierajmy wszystkich modlitwą – powiedział ks. Kneblewski na antenie Telewizji Republika. Więcej w najbliższym Kurierze.

8 komentarzy

 1. Anty Kościół

  Mafioza to są i Jezus przez nich mowi… Do czego to doszlo. Dławia sie kasą. Ludzią i tak nie pomoga jak ktos by potrzeby szukał. Koscioly niedlugo pozamykaja bo ludzie wiedzą co sie dzieje na parafiach. Lepiej dobrym czlowiekiem byc do drugiego a nie w pierwszej ławce w kosciele siedziec a pozniej glupstwa i tak robić.

 2. Dlaczego ludzie nie mają komentować ,że ksiądz to
  pedofil wszyscy powinni się o tym dowiedzieć że czarne
  owce są też w kościele katolickim.

 3. Tak to już jest! Ciemnota co niedzielę usłyszy kazanie z moralności i z tego jak ma się prowadzić a reprezentant kościoła może się bujać na prawo i lewo. ŻENADA

 4. A tak brzmią te wersety w pełnym kontekście: „Czyńcie więc i zachowujcie wszystko, co wam polecą, lecz uczynków ich nie naśladujcie. Mówią bowiem, ale sami nie czynią. (4) Wiążą ciężary wielkie i nie do uniesienia i kładą je ludziom na ramiona, lecz sami palcem ruszyć ich nie chcą.”. Gratulacje dla proboszcza, który zrównuje obecne duchowieństwo z potępianymi przez Jezusa faryzeuszami 🙂

 5. Judeopolonia

  Telewizja republika , ks. Kneblewski ktoś ma siłę żeby jeszcze na to patrzeć ???

 6. Oto nastał początek końca kościoła katolickiego. Brednie, które w przestrzeni publicznej plotą ostatnio duchowni jeszcze bardziej ludzi wzmacniają w odejściu do kościoła. Żaden zdrowo myślący rodzic nie pozwoli synowi zostać ministrantem. Widziałem w tv wypowiedź molestowanego chłopaka (chyba Darka), któremu biskup tłumaczył, że przez to co jemu się przydarzyło Chrystus cierpi na krzyżu. Inny ksiądz zmusza matkę tego chłopaka do złożenia przysięgi i milczenia, o tym, że ksiądz wykorzystał seksualnie jej 13-letniego syna. Co to jest słowo Boże, jakie jest prawo kanoniczne. Może zostawić tych panów samych sobie. To co teraz mówią to jest drwina i obrażanie nas wiernych. Panowie księża, popatrzcie i posłuchajcie jakie podejście do kościoła i wiary ma dzisiejsza młodzież, jakie mają podejście do ślubu kościelnego itd. Popatrzcie ile macie powołań. „Uczynków ich nie naśladujcie” – śmieszne.

 7. Ksiądz samo słowo kojarzy sie z osobą dobrą , ktora pomaga w trdnych sytuacjach. Chodzi po domach raz w roku to wie co sie dzieje w rodzinach, gdzie pomoc jest potrzebna. Pytanie dlaczego?? Dlaczego on patrzy na ubustwo, ciemnote, choroby ludzi i nie pomoże. To nie jest powołanie to jest wybor latwej dobrze zarobkowej kasy. Dwie msze dziennie i luz blus pozniej w glowach sie pieprzy.

 8. Ale facet bredzi.Na zbity pysk pedofilów wyrzucać a nie za nimi iść.Róbcie co karzą.Gdzie i kiedy Jezus tak powiedział ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>