Strona główna / Informacje / Aktualności / Miernik otwiera miejską listę PiS do powiatu

Miernik otwiera miejską listę PiS do powiatu

Waldemar Miernik jest liderem słupeckiej listy Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do powiatu. Na liście znalazła się także słupecka ginekolog Natalia Bobrowska – Bartkowiak. Kto jeszcze powalczy o głosy? Oto lista PiS w okręgu naszego miasta.

Miasto Słupca:
1. Waldemar Miernik
2. Natalia Bobrowska – Bartkowiak
3. Radosław Mielcarek
4. Dorota Kowalska
5. Ewa Chmielewska
6. Artur Nowak

30 komentarzy

 1. J. D. Schulze

  I wszystko jasne… Potrzeba chwili, o której Pan Bartkowiak mówił jako o przyczynie niestartowania do rady powiatu, to ustąpienie miejsca swojej żonie na liście PiS do rady powiatu. „Kamaryla dworska” Prezesa Kaczyńskiego.

  • Jacek Bartkowiak

   Pan z opcji niemieckiej? Kiedy PSL wystawia kogoś o znanym nazwisku to nie problem, a tu takie słowa: kamaryla.

  • J. D. Schulze

   Panie Bartkowiak, nie potrafił Pan się przyznać do prawdziwych powodów rezygnacji z kandydowania do rady powiatu. Uważa Pan to za właściwe moralnie? Chociaż akurat w Pana przypadku mnie to nie dziwi. Ma Pan coś przeciwko Niemcom, że o opcję Pan pyta?

 2. Panie Bartkowiak a kto bedzie realizował Pana obietnice ?

  • Jacek Bartkowiak

   Nie obietnice, lecz program. Radni Prawa i Sprawiedliwości w radzie powiatu, oczywiście jeśli taka będzie wola wyborców

 3. Jacek Bartkowiak

  Panie Schulze, pozwoli Pan, że o moralności porozmawiam z kimś, kto ma odwagę występować pod własnym nazwiskiem

  • Popieram w pełnio wypowiez Pana Bartkowiaka

  • J. D. Schulze

   Gosc, na chrzcie dali ci „gosc”, czy po ojcu jesteś „gosc”? Nie myślę, że zrozumiesz.

 4. J. D. Schulze

  Panie Bartkowiak, kandyduje Pan na radnego miasta, więc trudno, żeby występował Pan pod pseudonimem. Ja zaś mogę przedstawiać się, jak tylko dusza zapragnie, i na ten przykład mogę zostać „wlóczykijem”. Może jednak „włóczykija” zostawić dla Pana, z racji Pańskich niekończących się wędrówek? Zarówno to pytanie, jak i wcześniejsze o moralność, to pytania retoryczne.

 5. Ha,ha….Dobre. gdzie sie nie obejrzysz to Bartkowiak. Do miasta Bartkowiak, do powiatu Bartkowiak. Strach otworzyć lodówkę.
  Pani doktor zmieni może zawód?? Ze spraw kobiecych na vice staroste bedzie drogi budowała. Chrońmy Slupce od pisu ….wiemy co robią z Polską to strach pomyśleć co bedzie ze Słupca.

  • Anna Czerniak i Stefan Stencel drogi budują. Mogą budować, bo pod sztandarem czterolistnym. Inni lekarze, pod innymi sztandarami nie mogą, bo Anatol nie pozwala 😀

 6. Prawda jest taka. Zielonym w Słupcy zostało jeszcze pięć tygodni. Ostatnie pięć tygodni z długich 12 lat. Pora szykować kartoniki i pakować zdjęcia z biurka. Sztandar wyprowadzić.

 7. Jacek Bartkowiak

  Panu o pseudonimie Anatol przypomnę, że zadanie własne w zakresie zapewnienia mieszkańcom opieki zdrowotnej powiat realizuje poprzez prowadzenie szpitala. Można to robić dobrze, a można tak jak obecnie. Spustoszenie poczynione przez panią dyrektor Wiśniewską, pod opieką pana starosty Rogi i radnych Polskiego Stronnictwa Ludowego trzeba jak najszybciej naprawić.

  • Anatol to nie Pan a raczej jakaś Pani stąd taka silna awersja do Pani Doktor i jej rodziny.
   Skąd to wiadomo ? – bo seriale oglądają głównie kobiety.
   Zwrot użyty w pierwszym zdaniu dotyczył pewnej aktorki z jednego serialu a w to miejsce dodano tylko nazwiska kandydujących.

  • żona Anatola

   Mógłby Pan podać konkretne przykłady tego spustoszenia?

  • Anatol , żona Anatola za chwilę będzie Mąż żony Anatola , Kuzyn żony Anatola – to w ile osób piszecie jednego posta ? – nie lepiej to zatytułować Praca Zbiorowa Flinstonowie ze Skalnego Łożyska .

 8. słupczanin

  Chrońmy Powiat Słupecki przed PSL i radnymi pokroju Stefana Stencla i Anny Czerniak patrz szpital i rozbudowa bez środków zewnetrznych tylko własna kasa
  Gdzie Wy byliscie

 9. KONSTYTUCJA ! Stop PiSowskiej zarazie !!!

 10. Loża szydercy

  Słupca to państwo w państwie. Baron Eugenio trzęsie wszystkim . Wstrzymuje inwestycje żeby kolegą ludzie do pracy nie uciekali. Albo np.
  Kolega stawia hotel nad jeziorem to dziwnym trafem kasa w marszałkowskim na czyszczenie jeziora się znalazł.

 11. dobry pijok

  Myślałem , że będzie Brat ale dobre i to.
  Bartkowiakopoobni na start !
  Bóg
  Honor
  Ojczyzna

 12. Przecież w radzie Powiatu zasiada jeszcze p. Dropiński- lekarz z Zagórowa. Można zapytać pana radnego, kandydującego tym razem z listy PiS, co zrobił dla szpitala, a może przede wszystkim na ilu sesjach był? Może warto zapytać radnych, co konkretnego zrobili?

 13. W Radzie Powiatu zasiada jeszcze lekarz z Zagórowa, kandydujący teraz z listy PiS, co zrobił dla szpitala, a może przede wszystkim na ilu sesjach był?

 14. Schulze nie zaśmiecaj form proszę.

 15. Obejrzałem konferencje. Panie Waldku widać u Pana złośliwość i zakłamanie. Przykro mi że komentuje Pan nas słupczan z ulicy Chopina że jest to ulica do niczego niepotrzebna. My tam mieszkamy.Nie szanuje nas pan. Podobnież jest z tym że my ludzie pracujemy w komisach,lumpeksach i kebabach.

  • uyreuwruire

   W dodatku Pan Miernik jako radny powiatowy nie był na ani jednym posiedzeniu rady miasta w mijającej kadencji.

 16. Ostatnio zasłyszane.
  Czy to jest możliwe, że radni do Powiatu po otrzymaniu mandatu, mogą szybko zmienić przynależność partyjną, aby innym udały się rozgrywki między ludźmi i tworzenie koalicji? A co na to wyborcy ???
  Już się słyszy, że PSL chce przekupić dwóch radnych Przemysława D. i Andrzeja K.
  Brzydka motywacja…niektórych wystarczy upić,bo lubią pić…i wszystko pójdzie gładko 🙁
  Jakie to przykre i obrzydliwe !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>