Strona główna / Informacje / Na sygnale / Dzisiaj usłyszał wyrok za śmierć Klaudii

Dzisiaj usłyszał wyrok za śmierć Klaudii

Dziś słupecki sąd ogłosił wyrok w sprawie zeszłorocznego wypadku na przejeździe kolejowym w Wólce, w którym zginęła 16-letnia Klaudia Balcerzak. Sędzia nie miała żadnych wątpliwości, że winnym tragedii jest Wojciech M., który ominął opuszczoną półrogatkę i hondą civic wjechał wprost pod rozpędzony pociąg. Potwierdza to nie tylko nagranie z kamery umieszczonej w lokomotywie, ale też zeznania naocznych świadków. Za spowodowanie śmiertelnego wypadku 21-latek z gminy Zagórów został skazany na 3 lata więzienia, bez zawieszenia. Dodatkowo, sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych na 10 lat, orzekł też podanie wyroku do publicznej wiadomości w Kurierze Słupeckim.
Więcej na ten temat przeczytacie Państwo w piątkowym numerze Kuriera.

17 komentarzy

 1. 3 lata za śmierć dziecka …. żenua !!!

 2. Dożywocie! Młoda dziewczyna przez niego zginęła która miała plany na przyszłość!

 3. Sprawą trzeba by zainteresować ministra Ziobrę który zaczyna zwalniać sędziów z kasty

 4. Jeżeli będziemy się godzić na takie wyroki, to strach będzie jeździć na naszych drogach.

 5. Przepraszam, ale szlak mnie trafia, gdy słyszę o wyrokach sądowych. To za znęcanie się nad zwierzęciem i doprowadzenie go do pozbawienia życia dostaje się taki wyrok. Ten człowiek świadomie i bez pardonu, udając wielkiego”maczo” pozbawił tak młodziutką dziewczynę życia, potem się wypierał swojej winy a gdy został „przyciśnięty do muru” poprzez fakty udowadniające mu całkowitą winę, otrzymuje jakże niski wyrok. To hańba dla wydającego wyrok i kolejne potwierdzenie, że należy dogłębnie zreformować sąd i pociągnąć do odpowiedzialności tych, dzięki którym wydano tak wiele niesprawiedliwych wyroków, co przyczyniło się, że po dzień dzisiejszy tak wielu cierpi. Rodzice Klaudii! Oddajcie ten wyrok do kasacji. Jeżeli będziemy się godzić na takie wyroki sądowe, to lepiej nie wyjeżdżać na drogi.

 6. TYLKO 3 lata????? Kpina…

 7. łagodny wyrok dlatego,że młody,głupi,myślał,że zdąży…..a Ona co?

 8. Rodzice już nigdy nie zobaczą Klaudii a ten wyjdzie za 1,5 roku za dobre sprawowanie może i bedzie żył dalej. Śmiech na sali. Wymiar sprawiedliwości po Slupecku. Trzeba to opisać chyba na pewno do Warszawy.

 9. Dokąd zmierza ten świat.. to jest jakaś kpina po prostu..

 10. największą karą będzie dla sprawcy to co zrobił – dożywotnie będzie o tym myślał i bił się w pierś będzie mu bardzo z tym ciężko szczególnie jak sam będzie miał dzieci i nawet kara 20 lat więzienia nie pomoże pozbyć się z duszy i sumienia tego czynu najbardziej żal rodziców i dziewczyny i chłopca i z całego serca życzę im wytrwałości i żeby zuśmiechamna twarzy szli dalej bo życie jest tylko jedno i to co najlepszej jeszcze przed nimi!!!

 11. Jak widac wiekszosc tutaj to by chlopaka ukamieniowala! To, ze zginela mloda dziewczyna to fakt i tego nikt nie zmieni ale czy nalezy pozbawiac kolejnej mlodej osoby zycia? Bo wiezienie takie jest niestety. Uwazam, ze wyrok nie jest zly do tego bym dolozyl zakaz poruszania sie pojazdami mechanicznymi i nakazal prace w jakims osrodku dla osob pokrzywdzonych w wypadkach drogowych. A to, ze chlopak sie bronil poprzez niepamiec to niezaleznie kto by to nie byl to postapil by pewnie tak samo. Dodam, ze go ani tej dziewczyny nie znam szkoda jej i tym bardziej jej rodzicow bo chyba nie ma tez nic gorszego jak pochowac swoje dziecko ale jak czytam czasami te komentarze co ludzie wypisuja to ile w narodzie jest zlosci o nienawisci i ciesze sie, ze jest u nas zakaz ⛔ posiadania broni bo bysmy strzelali codziennie do siebie z byle powodu.

  • andżelika k.

   Głupoty gadasz!
   Jak można być takim egoistą jak oskarżony? Cham od dziecka. Wypadek to według mnie nie wypadek, tylko zamierzone działanie. Widział pociąg, ale zapomniał rozumu. Dożywocie byłoby najlepsze.

 12. Kiedy wreszcie mafia sędziowska w Polsce zacznie płacić składki na ZUS jak miliony Polaków ???!!! Przecież to czysty komunizm,aby taki sędzia przechodził ” w stan spoczynku” – jaki głupi eufemizm- i kasował po 10-15 tys.złotych netto co miesiąc ze wspólnej kasy wszystkich podatników !!

 13. Chociaż reformy pozwolą zaoszczędzić 5 miliardów złotych! W Polsce mamy NA JDROŻSZE SĄDY weuropie!) i wyrównać koszty POlskiegosądownictwa do europejskiej średniej…Dlaczego blokujecie publikacje w normalnej pisowni?!!!

 14. czekamy jeszcze na bardzo wielkie czyszczenie w sądach oraz na wszystkich wyższych uczelniach. tacy „profesorowie” jak mik i hartman powinni uczyć na więziennych fakultetach, osadzonych na bezwzględne dożywocie zdrajców i grabieżców naszej Ojczyzny.

 15. andżelika k.

  Za zabicie psa Mężczyźni zostali skazani na rok więzienia w zawieszeniu, oraz zapłatę po 4 tysiące złotych na rzecz schroniska dla zwierząt w Katarzynowie, a za odebranie życia młodej, mającej plany i cale życie przed sobą dziewczynie, dali tylko 3 lata????????!!!!!!
  Dla mnie nawet 30 lat nie byłoby w stanie ukoić bólu po stracie bliskiej osoby!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.