Strona główna / Informacje / Na sygnale / Kolejny wypadek amerykańskich żołnierzy
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kolejny wypadek amerykańskich żołnierzy

Wczoraj w Łężcu doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. – Dyżurny stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Słupcy na miejsce wysłał trzy zastępy straży pożarnej. Kierujący samochodem ciężarowym, żołnierz wojsk amerykańskich nie dostosował się do przepisów o ruchu drogowym i spowodował kolizję z nadjeżdżającym pojazdem. Poza dużymi zniszczeniami samochodu osobowego uczestnikom zdarzenia nic poważniejszego się nie stało – informuje Marcin Nachowiak, rzecznik słupeckiej komendy PSP.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

8 komentarzy

  1. slugusy kacykow sie po moim kraju panosza-

  2. Strach spotkać ich na swojej drodze! Kolejna ich super akcja Wstyd !!!

  3. Pod jakie prawo podlegajom ile mantadu ile lat kary.jak za układu warszawskiego.komuna wrudzila kulwa jego mac poco jom rozwalili.jebno pis na smolesk bendzie spokuj jego mac

  4. Zjarane pryncypaly. To nie wojsko

  5. imprezki do rana w szamanie, jeżdżenie wg zasady ja jestem większy więc mam pierwszeństwo i to ma być wojsko??? kiedyś może dojść do większej tragedii, teren naszych gmin kompletnie nie jest przystosowany do takich pojazdów, a wójcik powidza i tak twierdzi że ma wszystko pod kontrolą, panie wójcie zdejmij pan wreszcie te swoje różowe okulary i zadbaj pan wreszcie o mieszkańców, a nie chowaj sie jak mysz pod miotła

  6. Zanim nasi „sojusznicy” pojawili się w Powidzu policja notorycznie ustawiała się przy bazie i polowała na przekraczających, chociażby o 10 km/h dopuszczalną prędkość kierowców. Dziwnym trafem od momentu przybycia wspomnianych „sojuszników” nikogo z władzy tam nie widać, czyżby zbieg okoliczności, czy też po prostu ktoś się kogoś tu boi, czy też nie chce widzieć jak sojusznicy przechodzą z bazy do tutejszych Food Trucków nie na przejściu dla pieszych, ale na przysłowiową szagę, stwarzając tym samym niebezpiczenstwo zarówno dla siebie, ale przede wszystkim dla przejeżdżających kierowców.

  7. Kto im dał Powidz?Rozliczmy Dowódców z Powidza,którzy się na to zgodzili i oddali jak sługusy część koszar i ziemię.Dajcie ich nazwiska na pierwszą stronę gazet by można wiedzieć którzy to.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.