Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Na sygnale / Mężczyzna zginął w wypadku. Ruszył proces

Mężczyzna zginął w wypadku. Ruszył proces

Rozpoczął się proces młodej mieszkanki naszego powiatu, którą prokurator oskarża o spowodowanie śmiertelnego wypadku.

Do tragedii doszło w nocy z 5 na 6 sierpnia zeszłego roku w Kozarzewie. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierująca 22-letnia mieszkanka powiatu słupeckiego w wyniku nadmiernej prędkości straciła panowanie nad pojazdem. – Na łuku drogi wjechała na krawężnik, następnie w barierki ochronne, betonowy płot, drzewo, słup energetyczny by w ostateczności zatrzymać się na ścianie domu jednorodzinnego. W pojeździe oprócz niej znajdowało się jeszcze dwóch mężczyzn, niestety jeden z nich z powodu obrażeń zmarł podczas przejazdu do szpitala – krótko po wypadku informowała Adrianna Karwowska-Kuna z konińskiej policji.

Trwające kilka miesięcy śledztwo potwierdziło wstępne ustalenia. Młoda mieszkanka naszego powiatu została oskarżona o spowodowanie śmiertelnego wypadku. W konińskim sądzie ruszył już jej proces. O wyroku poinformujemy na łamach Kuriera.

fot. KMP Konin

5 komentarzy

  1. Nareszcie! Ile można czekać aż osoba winna całej sytuacji poniesie za to odpowiedzialność?! Jak można nie mieć za grosz sumienia i nie poddać się karze tylko unikać jej jak ognia szukając winny w innej osobie?! Ile warte jest życie czlowieka?! W dodatku tak młodego! Jak można być tak zimnym człowiekiem, że nawet słowo PRZEPRASZAM nie przyszło na język?!?! Serce pęka bo nie ma Go już obok nas. 8miesiecy a sprawczyni nadal nie jest ukarana! Jesteśmy młodzi- każdy popełnia błędy ale trzeba umieć jeszcze brać za nie odpowiedzialność! Trzeba stwic czoła w tym przypadku konsekwencji za brak wyobraźni, rozsądku. Przez glupote sprawczyni młody mężczyzna stracił życie!

    • Wystarczyła zapiąć pasy

    • Chłopak zginął w drodze do szpitala a nie na miejscu. Dziewczyna nie jest nic winna temu. Ciekaw jestem jak by sie on zachował gdyby to on spowodował wypadek czy powiedział by przepraszam czy też by pani Magdo tak go broniła. Jesteśmy młodzi popełniamy błędy ale trzeba nauczyć się wybaczać tego nam brakuje.

  2. No właśnie w tym przypadku brak zapietych pasów pozwolil na to żeby drugi z pasażerów uratował siebie przed śmiercią! „Wystarczyło zapiac pasy”?! WYSTARCZYLO ZEBY KIEROWCA UZYL MÓZGU.

  3. 54

    Myślisz że przy takim uderzeniu pasy by coś pomogły??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>