Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Na sygnale / Mogło być groźnie…

Mogło być groźnie…

Skrzyżowanie ulic Powstańców Wielkopolskich i Słonecznej bywa bardzo niebezpieczne.  Profil zakrętu oraz tendencje kierowców do przycinania powodują, że dochodzi do takich sytuacji. Załączony film jest tego najlepszym przykładem. Jak myślicie co zrobić, aby to poprawić? Film nadesłany przez naszego czytelnika.

8 komentarzy

 1. trzeba było przyspieszyć i przypieprzyć mu w bok, gnojowi jednemu, była by i tak jego / jej / wina;
  jeżdżę tam i to jest z obserwacji bardzo częste,, kto im dał prawko, niedouki, dać to na policję, niech mandat wlepią i tyle, może się nauczy i drugi raz tak nie zrobi

 2. Karać,szkoda że autor artykułu nie napisał w jakim to jest mieście.

 3. Słupczanin

  Jak co zrobić? Nie zachowywać się idiotycznie jako uzytkownik ruchu drogowego Normalny kierowca raczej nie ma problemu z zachowaniem właściwego pasa ruchu.

 4. Skrzyżowanie jest poprawne. Jedyne co EWENTUALNIE można by było zrobić to postawić garb za pasami, ale to tak naprawdę bez sensu… Karać i tylko karać. Słupeccy policjanci chyba mają jakiś informatyków, co oczyszczą obraz, hmm? Jeszcze jest można tam postawić kebaba/budkę z hot-dogami i patrol byłby na okrągło 😉

 5. A kawałek dalej następny zakręt 90 stopni w który ciężko się zadać 😉

 6. Obok mojego domu jest dość niebezpieczne skrzyżowanie. Kierowcy bagatelizują znak ustąp pierwszeństwa mimo tego, że budynki zasłaniają widoczność. Na moje pytanie – co można zrobić by nie doszlo do ewentualnego wypadku, jeden z urzędników odpowiedział: – Jeśli kierowca jest głupi, to żaden znak nie pomoże. – Ten argument sprawil, że nie miałem więcej pytań.

 7. Zgłosić policji, tylko i wyłącznie, ewidentne wykroczenie

 8. Przez całe skrzyżowanie z nawiązką: podwójna linia, z tym, że ta od strony południowo zachodniej ciągła a druga przerywana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>