Strona główna / Informacje / Na sygnale / Pieszy wtargnął na jezdnię. Nie przeżył wypadku

Pieszy wtargnął na jezdnię. Nie przeżył wypadku

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj przed godz. 17.00 w Golinie. Jak podaje konińska policja, na placu Wolności 62-letni mieszkaniec tej miejscowości wtargnął nagle na jezdnię wprost przed mazdę kierowaną przez 36-letniego kierowcę z powiatu słupeckiego. – Uderzenie było tak silne, że pieszy zmarł na miejscu – informuje Marcin Jankowski, rzecznik słupeckiej policji.

Kilka godzin później, tuż za Goliną zginęła 59-letnia mieszkanka gm. Golina. Na drodze K92 została potrącona przez audi kierowane przez 39-latka z Konina. O tym wypadku informowaliśmy dziś rano na slupca.pl.

6 komentarzy

  1. Oj piesi, piesi, cmentarze są pełne, tych co mieli pierwszeństwo.

  2. Od kiedy to Marcin Jankowski jest rzecznikiem słupeckiej policji i dlaczego słupecka policja działa ma wypadku w powiecie konińskim ? Hę

    • A gdzie ty Czesio wyczytałeś że chodzi o słupecką policję. Czytaj że zrozumieniem a dopiero później bierz się za komentarz…..

    • Jesteś głupi, czy tylko udajesz?

  3. Może piesi się w końcu nauczą nie chodzić jak święte krowy. Nie żałuję!

  4. Nie piesi mają się nauczyć chodzić, tylko kierowcy nauczcie się jeździć. Zrobił bym w ogóle zakaz poruszanie się autami po miastach, poza drogami przelotowymi. To Wy kierowcy osobówek jesteście sprawcami m.in. ocieplenia klimatu, w rodzinach z reguły tyle jest aut (czyt. gratów) ile jest osób dorosłych. Parkingów już brakuje, a wasze rozpastwione maniery powodują, że będziecie niedługo chcieli jeździć po chodnikach, bo to się coraz częściej zdarza, albo samochodem wjeżdżać do kościoła lub sklepu. Blokujecie miasta, przejścia dla pieszych, chodniki,niszczycie trawniki, trujecie środowisko, trzeba Wam wypowiedzieć ostry sprzeciw a władza powinna zająć tym problemem konkretnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>