Strona główna / Informacje / Na sygnale / Potrącił kobietę w Stawie. Stracił prawo jazdy

Potrącił kobietę w Stawie. Stracił prawo jazdy

Wczoraj około godz. 18.40 w Stawie I doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszej i samochodu osobowego. Kierujący skodą mężczyzna jadąc w stronę Wólki, na mostku, nie zauważył idącej kobiety i uderzył ją pojazdem.Z pierwszych ustaleń wynika, że piesza szła lewą strona drogi, uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Pokrzywdzoną przewieziono do szpitala z podejrzeniem złaman kości. Prowadzącemu auto, za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali prawo jazdy.

15 komentarzy

 1. Przepraszam, czy piesza była oświetlona? Niejednokrotnie jechałem przez tę miejscowość i starsze Panie idące z kościoła nie posiadały żadnych odblasków. Niejednokrotnie kilka metrów przed maską zdążyłem zauważyć pieszego.

  • Tam jest teren zabudowany, więc pieszy nie musiał mieć odblasków…

   A mógł mieć.

  • No właśnie nie była … ale jak to mówią policjanci w terenie zabudowanym nie musza … ale jak dla mnie powinni bo i tak ich nie widać po za tym żadnej ostrożności przez pieszych idą jak święte krowy

 2. W tym stawie to ludzie chyba nie potrafią chodzić 😀 Co chwilę jakiś wypadek

  • HołHołHoł

   Pietrek, to potrącenie miało miejsce w Stawie I, poprzednie wypadki były w Stawie II.

  • Po prostu kobiety idące z kościoła jak i do powinny tez uważać i iść poboczem a nie środkiem drogi

  • W Stawie nie ma terenu zbudowanego!

 3. mieć nie musi odblasków, lecz jeśli ich nie miała to i tak policja zrobi z niej sprawcę zdarzenia

 4. Dosyć, że wcześnie ciemno, to jeszcze na czarno się ubierają, lepiej mieć odblask i nie leżeć w najlepszym razie w szpitalu.

 5. chodnika brak to idą po asfalcie żeby do kościoła mieć czyste buty

 6. Tylko te kobiety nie myślą bo żadnych przepisów ruchu drogowego nie znają … a jak wleci pod samochód bo warunki atmosferyczne są jakie są i z naprzeciwka cię oślepi to najlepiej żegnać winne na kierowcę bo tak prościej … każdy pieszy jest tak samo uczestnikiem ruchu jak i kierowca … wiec niech tez uważa a nie jak święta krowa chodzi

 7. Racja i na pewno dodatek ci piesi myślą że są sami na drodze i nic nie uważają

 8. Po pierwsze, nie szła środkiem drogi tylko poboczem. Po drugie, każdy człowiek logicznie myślący powinien wiedzieć, ze po zakończeniu mszy ludzie wychodzą z kościoła czyli na zdrowy rozum żadną „niespodzianka” nie było, ze 150 metrow od kościoła będą piesi – a wlasnie tam miał miejsce wypadek, na moście który jest OŚWIETLONY. Samochód z przeciwka oślepia? Zwalniasz, masz świadomość ze nie ma chodnika i ludzie pójdą poboczem, bo chyba rowem nikt szedł nie będzie. Nie była to swieta krowa na pustej, nieoświetlonej drodze która wyskoczyła nagle przed maskę samochodu – była to kobieta która wracała z kościoła do domu jak wszyscy inni tego dnia, która leży z połamana miednica, zmiażdżonymi kośćmi i kolanem, a powrót do sprawności ruchowej będzie prawdopodobnie niemożliwy. Wszystkim mędrcom radzę zatrzymać lawinę pustych słów, bo najwygodniej jest oceniać nie mając pojecia o faktach. Może kogos z Waszej rodziny tez kiedyś takie coś spotka, czego absolutnie nie życzę ale…wtedy oczka się otworzą.

  • A Ty wiesz jak było? Byłaś tam ? Widziałaś? Jeśli nie to nie mądra się skoro nie wiesz… pewnie nie byłaś na miejscu wtedy kiedy to się stało … na mostku jest chodnik dla jasności chyba ze nie wiesz gdzie to to ci pokaże … żeby zwolnić trzeba zapierdlac a nie jechać 30-50 na godzinę …. bo znając osoby starsze za kołkiem to nie zapierdalaja jak młode … każdy mądry kto nie byl nigdy w sytuacji kiedy jedziesz a z naprzeciwka jakiś inteligent z długimi światłami a skoro zwalniasz bo jesteś oświetlony to zjeżdżasz na pobocze wiec kobiety idące droga a nie chodnikiem tez powinny myśleć … nie pozdrawiam bo widzę ze ty tez ruchu drogowego kodeksu nie znasz a tym bardziej życia … i sytuacji na drodze jak i poboczu czy tez chodniku …. zmiarzdzone kości? A to przepraszam przechechal ja ? Bo żeby mieć Zmiarzdrzone kości to trzeba albo fest uderzyć z duża prędkością albo przejechać

  • A i jeszcze jedno skoro właśnie mędrcy którzy nic nie wiedza tzn nie znają faktów i obustronnej racji to nie powinni się wypowiadać cZyli ty Roxano tez… bo mam wrażenie ze nie masz pojęcia jak mu wszyscy co i jak się stało … wiec nie mów ze mamy się nie wypowiadać bo ty tez się nie udzielaj !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.