Strona główna / Informacje / Na sygnale / Potrącił i uciekł. Szuka go policja

Potrącił i uciekł. Szuka go policja

Dziś ok. 19.30 na ul. Kopernika, przy skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego potrącono przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. Poszkodowany karetką trafił do szpitala, gdzie lekarze stwierdzili ogólne potłuczenia. Uczestniczący w wypadku kierowca odjechał z miejsca zdarzenia.Szuka go policja.

6 komentarzy

  1. I kolejny przyklad jak niebezpiecznie jest przechodzic po pasach,dwa tygodnoie temu potrącil kierowca kobietę na pasach w pobliżu sklepu Backera.O wiele bezpieczniej jest ,gdy pieszy przechodzi nie po pasach,bo wówczas zachowuje szczególną ostrożność patrząc w lewo ,w prawo i upewniwszy sie,ze jezdnia jest pusta i może przejść.Okazuje sie,że pieszy na pasach wcale nie jest bezpieczny.A policja pakuje mandaty za przejscie nie po pasach,jedno z drugim nie gra.

    • Pomyśl, zanim napiszesz. Pieszy przed wejściem na pasy też musi zachować ostrożność, a nie wchodzić pod auto.

  2. Tam jest kamera na Kopernika wystarczy trochę pomyśleć. To było o 19.20

  3. Można zapytać czy Plytomax ma kamerę zew. I szkoła

  4. Tej strażnicy teksasu … WY myślicie że w policji nadal mają prymitywów ?? Jak były jakieś nagrania to już materiał jest zabezpieczony. W Słupcy po za tym mają inne kamery, wystarczy że znają markę i kolor samochodu i jest już namierzony. To tylko kwestia czasu … ale podejrzewam że jak wytrzeźwieje to sam się zgłosi

  5. Myślę, że tak POZA TYM powinieneś koniecznie nabyć słownik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.