Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Informacje / Na sygnale / Strażacy na sygnale jechali do szpitala. Co się stało?

Strażacy na sygnale jechali do szpitala. Co się stało?

Kilka zastępów straży pożarnej dziś ok. godz. 11.20 pojawiło się przy słupeckim szpitalu. Komenda PSP dostała bowiem informację ze szpitalnego monitoringu o zagrożeniu pożarowym. Po sprawdzeniu okazało się, że alarm był fałszywy, żadne niebezpieczeństwo pacjentom ani personelowi szpitala nie grozi.

9 komentarzy

 1. Komu ma grozić niebezpieczenstwo skoro w slupeckim szpitalu juz sie nie leczy .Nowy pan dyrektor tak wyczyscil personel ze na niektórych oddzialal jest zatrudniony tylko jeden lekarz.Panie STAROSTO przeciez panska zona tam pracuje wiec chyba Pan zna sytuacje Dziwie sie bardzo samorządom ktorzy dawaja pieniadze na rozbudowe ,po co i komu.Zwracam sie rowniez do dziennikarzy gdzie Wy jestescie ,czy nie dochodza do Was niepokojące sygnaly i to nie te strazy pożarnej.

  • Na szczęście publiczne podawanie nieprawdy jest obwarowane przepisami. Może wreszcie poznamy tych, którzy celowo rozpowszechniają kłamliwe informacje. Po co to robią – objawi się samo.

  • nic mi nie zrobisz

  • J. D. Schulze

   Salowa nic mi nie zrobisz że prawdy nie piszę

  • Do Bodek – Starosta pyta żonę tylko o to, co można wykorzystać przeciwko PSL. Reszta jest widocznie nieważna z punktu patrzenia obecnej władzy powiatowej. Czy Starosta poprosił już o wyjaśnienie podczas posiłku, czemu lekarz miał więcej niż inni i to więcej zostało lekarzowi przyznane przed nastaniem Pani Wiśniewskiej na stanowisku dyrektora?

  • Personel to wyczyściła poprzednia Pani Dyrektor !

  • J. D. Schulze

   J. D. Schulze z 18.51 jest „podrabiany”. To nie był mój komentarz.

 2. Rozbudowa to byl zly pomysl.i juz dawnopowinien byc zamkniety.

 3. Mieszkaniec Powiatu

  Popieram a zarazem uważam że po co nam szpital na który idzie tak dużo nakładu finansowego skoro nie ma i nigdy nie było w nim prawdziwych , żetelnych specjalistów! Sorry ale takie są fakty. Szkoda że salowa tego niedoszczegła .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>