Strona główna / Informacje / Na sygnale / Wypadek na skrzyżowaniu. Kobieta zabrana do szpitala

Wypadek na skrzyżowaniu. Kobieta zabrana do szpitala

Jedna osoba trafiła do szpitala po zdarzeniu, do którego doszło w środę wieczorem na skrzyżowaniu ul. Pileckiego i Kopernika w Słupcy.

Po godz. 21.00 zderzyły się hyundai veloster i lancia delta. – Na miejsce dojechały zastępy strażackie JRG PSP ze Słupcy. Działania przybyłych strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych przy użyciu sorbentu – relacjonuje Dariusz Różański ze słupeckiej komendy PSP. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierujący lancią mężczyzna nie ustąpił pierwszeństwa przejazdy hyundaiowi. Kierująca hyundaiem kobieta z ogólnymi potłuczeniami trafiła do szpitala. Lekarze jej stan określili jako naruszający czynności narządów ciała na czas poniżej 7 dni, dlatego zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Policjanci ukarali sprawcę mandatem.

fot. PSP Słupca

2 komentarze

  1. Rondo ALBO sygnalizacja świetlna Natychmiast !!!

  2. Mieszkam na Kopernika i twierdzę, że powinno być na naszej ulicy ograniczenie prędkości do 40 km/h. W tym momencie jest 50 a i tak wszyscy jadą 60. Jest bardzo duży ruch i nie pierwszy raz jest tu wypadek. Z czasem dojdzie budowana galeria i basen, ruch wzrośnie, więc zupełnie zrobi się niebezpiecznie. Garby na Kopernika są konieczne i małe rondo na skrzyżowaniu Kopernika z Pileckiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>