Strona główna / Informacje / Na sygnale / Wypił piwo i odjechał. Twierdzi, że to nie on

Wypił piwo i odjechał. Twierdzi, że to nie on

Wczoraj wieczorem słupecka policja dostała zgłoszenie od jednej z mieszkanek, z którego wynikało, że młody mężczyzna przy jednym z lokali gastronomicznych w Słupcy wypił piwo, po czym wsiadł do auta i odjechał. Policjantom udało się namierzyć wskazany w zgłoszeniu samochód i po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę, który ich zdaniem kierował. Badanie alkomatem wykazało, że był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna twierdzi jednak, że to nie on kierował (w chwili zatrzymania był poza pojazdem). Jak było naprawdę, wykazać ma dochodzenie. Kluczowe w tej sprawie będą zeznania zgłaszającej kobiety. Jeśli potwierdzi, że zatrzymany przez policję mężczyzna na jej oczach wypił piwo i wsiadł do auta, śledczy najprawdopodobniej przedstawią mu dwa zarzuty: kierowania pod wpływem alkoholu oraz niezatrzymania się do policyjnej kontroli. Za pierwszy grozi do 2 lat więzienia, za drugi aż do 5.

9 komentarzy

 1. Donosicielstwo piekna cecha

  • Tak oczywiscie donisicielstwo to hanba tak.A jak ten nieodpowiedzialny czlowiek zabilby po pijanemu kogos z twojej bliskiej rodziny dalej obdawalbys przy swoim ???Bardzo dobrze ze tak sie stalo popieram taka postawe tej pani.braeo.Nalezy tepic tak nieodpowiedzialne ,,osoby,,

 2. Napewno ma beret ormowca . A jak by się okazało że pił piwo zero procent wyszła by na idiot… .
  Szpicli jest pełno

  • Tak jasne nikt nie jest glupi.Kobieta musiala byc pewna swojej racji skoro powiadomila policje.Tyle sie teraz mowi o tych wszystich bezmozgowcach ktorzy wsiadaja po spozyciu alkoholu i zabiaja przypadkowych ludzi lub ciezko okaleczaja.Ciekawe czy tak bys cwaniakowal gdyby to dotknelo bezposrednio ciebie.Brawo dla tej Pani.Wszyscy powinnismy byc czujni jesli chodzi o taka sytuacje a nie znieczulica i mysl ze to nie moj problem i po co sie mieszac.Braeo dla tej Pani.

 3. Bardzo dobrze, że ktoś to zgłosił. Jakby coś się jemu stało bym nie żałowała, ale jakby komuś zrobił krzywdę? Takie zachowania trzeba zgłaszać, nawet jeśli jakaś patologia uważa że to donosicielstwo.

 4. Nie barany będą jeździć po alkocholu bardzo dobrze ze zgłosiła

 5. Może przyjechał z Reichu, a tam po dwóch piwach można jechać spokojnie, a tu jak na Ukrainie. Nic mu nie zrobią badanie wykonano poza pojazdem, na miejscu tego gościa złożył bym pozew do sądu o pomówienie przeciwko tej Pawlikowej Morozow.

 6. Przecież mógł wypić piwo 0,0 alc. A gdy dojechał na miejsce wypił alkoholowe i po chwili został zatrzymany. Ja nie raz nawet podczas jazdy pije L*** Free 0,0

 7. Ty Pele. Taki jesteś mądry? A co ma tu Reich do przepisu? To jest Polska. Jak Ci się podobają przepisy w Niemczech to wąt z naszego kraju. Ten pijany morderca dobrze ze został wyeliminowany i powinien dla przykładu dostać 3 lata bezwzględnej odsiadki wtedy wiedziałby jak postępować w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>