Strona główna / Informacje / Na sygnale / Zginął od ciosów nożem. Zatrzymane dwie kobiety

Zginął od ciosów nożem. Zatrzymane dwie kobiety

Wczoraj informowaliśmy o tragedii w domu przy ul. Matejki w Słupcy. Znamy już wstępne ustalenia śledczych w tej sprawie. O dokonanie brutalnego przestępstwa podejrzewane są dwie kobiety.

Wczoraj w godzinach popołudniowych słupecka policja dostała informację, z której wynikało, że w domu przy ul. Matejki w Słupcy doszło do zabójstwa. Przybyli na miejsce śledczy potwierdzili, że w jednym z pokoi znajdowały się zwłoki mężczyzny, na których widoczne były zadane nożem rany cięte i kłute. Szybko ustalono tożsamość ofiary. To Jerzy R., 68-letni mieszkaniec Słupcy. Biegły lekarz ocenił, że do zgonu doszło ok. 20 godzin przed ujawnieniem zwłok. Tragedia musiała się więc rozegrać w środę wieczorem lub w nocy ze środy na czwartek. Policja zatrzymała już dwie kobiety w wieku 41 i 32 lat, podejrzewane o dokonanie przestępstwa. Obie w chwili zatrzymania były mocno pijane.

Dziś w godzinach popołudniowych przeprowadzona zostanie sekcja zwłok mężczyzny. Zaraz po niej prokurator zamierza przesłuchać obie zatrzymane kobiety.

Obecnie śledztwo prowadzone jest pod kątem pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Niewykluczone jednak, że któraś z zatrzymanych usłyszy zarzut zabójstwa. – Aby przedstawić taki zarzut musimy ustalić, które ciosy były śmiertelne i kto je zadał – wyjaśnia Ewa Woźniak, szefowa słupeckiej prokuratury.

Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi od roku do10 lat więzienia, za zabójstwo – od 8 lat do dożywocia. O ustaleniach śledczych na bieżąco będziemy informować na slupca.pl. O sprawie przeczytacie Państwo także w Kurierze.

Na zdjęciu powyżej wejście do mieszkania, w którym doszło do tragedii.

3 komentarze

  1. Nastepna tragedia w tym miejscu ta ulica powinna byc w krzyzach tyle ludzi groza

  2. Często mijam ten dom lecz przejść jego próg niebezpiecznie.Chcę żyć. Czy nikogo to nie dziwi?

  3. Przeklęty dom…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>