Strona główna / Informacje / PiS mówi: sprawdzam

PiS mówi: sprawdzam

Kampania wyborcza ruszyła. Dziś pod słupeckim magistratem słupeccy działacze Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję, podczas której przedstawili szereg pytań jakie chcą zadać burmistrzowi Michałowi Pyrzykowi. Chcą uzyskać informacje na temat finansów słupeckiego urzędu.

W piśmie skierowanym do burmistrza są pytania dotyczące kosztów wyjazdów służbowych, nagród dla pracowników, a nawet kosztów zakupu kwiatów i wiązanek na różne uroczystości. Podczas konferencji przedstawiono kandydata do sejmiku wojewódzkiego z naszego regionu. Z ostatniego miejsca na liście o mandat w sejmiku walczyć będzie kierownik słupeckiej placówki KRUS Anita Szykowna.

23 komentarze

 1. My powiedzmy pisorom SPRAWDZAM na wyborach.
  Szczyt buty, zakłamania, chorągiewek i ideologii – może wyprowadzicie Naszą małą Ojczynę poza kraj – tak jak Wasz Ziemniak wyprowadza dużą ojczyznę z Europy?

  • Na to się zanosi , bo oni już zatracili zmysły

  • lproś o zdrowie ,bo o rozum już za póżno,choroba nie do wyleczenia,bo jak na mózg padło ,to on sie już nie regeneruje PEŁowcu

 2. Kks .zgadzam się.Dosyć pisssowskiej obłudy.

 3. Mieszkaniec slupcy

  Można mówić sprawdzam- zgłaszając kandydata na burmistrza wyborcy wtedy ocenią. Jak się nie zgłasza to się nie ma nic do powiedzenia „psy szczekaja karawana jedzie dalej”

 4. kontrkandydata nie potrafili burmistrzowi wystawić, śmiechu warte, tylko prężą się i głowę zawracają głupotami

 5. Sprawdzajcie i to szczegółowo, zwłaszcza pod kątem przetargów na zadania inwestycyjne. Dziwnym trafem zawsze Rada musiała zwiększać przydzielone wcześniej środki na zadanie bo rosły wcześniej ustalone koszty. Wykonawca najpierw się na nie godził a później je podwyższał i wygrywał przetarg tak jakby nie można było rozpisać nowego.

 6. Nie czepiajcie się burmistrza , tylko zobaczcie jak Słupca pięknieje

 7. Nie mam sił na PISuar

  Niech już skończą swój wiersz PISuarski, bo rzygać się chce
  Spadać ze sceny!!!!!

 8. Tylko PSL- rejestracja zobowiązuje 🙂

 9. Niech może jeszcze sprawdza wydatki na środki czystości i materiały biurowe. Robią zasłonę dymną odwracając uwagę, ze nie mają kandydata. Proszę zauważyć jak wzrosły ceny w sklepach żywności, energii elektrycznej opłaty, życie jest drogie ale mamy super państwo, które rozdaje nasze pieniądze na 500+

 10. Marzy się PiSiorom komisarz? Nie jestem miłośnikiem PSL, ale jak chcecie mieć burmistrza, to wystawcie kandydata! Wygrajcie w uczciwej walce!

 11. Lepszy efekt byłby gdybyście się przebrali. Nowak ma wprawę, więc za szoguna lub jakiś rekwizyt Palikots, jacol za pinokia albo włóczykija, eda za nurka, albo nie bo on jest przeciwnikiem budowy basenu. Reszta tło dla klałnow pisowskich.

 12. Tyle przytulili goście z PiS-u, a naszym dzieciom dali pińcet plus i trzy stówki na książki. Pięknie https://www.psl.pl/samiswoi/

 13. Bartkowiakowi do twarzy z tym Palikotowym młodzieniaszkiem . stanowią wspaniały duet. pożal się Boże.

 14. Bezskutecznie Cię szukałam
  w bezkresach natury ciała
  tam, gdzie szeptano w ukryciu
  legendy o Twoim życiu.

  Przemierzałam palcami ciekawie
  tajemnice ukryte w trawie
  tam, gdzie najczystrza rosa
  stąpała rankiem bosa.

  Cierpliwie wplatałam dłonie
  w słoneczny na ziemi płomień
  tam, gdzie jego promienie
  rodziły choć małe złudzenie.

  Bezwstydnie dotykiem ciała
  matkę-ziemię błagałam
  by nagrodziła tęsknoty godziny
  czterolistnym kwiatem małej koniczyny.

 15. Kwiczcie, kwiczcie, Wasz koniec nadchodzi. Obrażanie ludzi to dla Was cała merytoryka.

 16. J. D. Schulze

  W twórczości Henryka Sienkiewicza znaleźć można idealne określenie takich osobników, jak Państwo ze zdjęcia. Niestety, mało zaszczytne jest to określenie.

 17. Lecz nade wszystko – słowom naszym,
  Zmienionym chytrze przez krętaczy,
  Jedyność przywróć i prawdziwość:
  Niech prawo zawsze prawo znaczy,
  A sprawiedliwość – sprawiedliwość

  Co zrobiliście z Polską???

 18. Jacek Bartkowiak

  Skąd ten straszny krzyk? Czy ktoś komuś krzywdę zrobił? My tylko pytamy na co poszły pieniądze podatników. Uderz w stół, nożyce się odezwą? Miłej niedzieli 🙂

  • Słusznie, że pytacie i rozliczacie,tej opcji politycznej nie da się wierzyć a krzyk stąd bo prawda w oczy kole. Uruchomili swoją propagandę, a zaplecze zbudowali silne przez 12 lat nepotycznych rządów.

  • Gra w zielone tęskni za okresem kiedy radzono o miastach bez miasta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>