Strona główna / Informacje / Ludzie / Metamorfoza Iwony Zapartej

Metamorfoza Iwony Zapartej

metamorozyNasza kolejna bohaterka jest już babcią, ale kiedy idzie ulicą z wnuczką, pewnie wszyscy myślą, że to jej własne dziecko. Pani Iwona to wspaniała mama, oddana babcia i cudowna kobieta.
Iwona Zaparta (48 lat), mama trójki dorosłych dzieci – Natalii, Rafała i Marcina, mieszka w Dąbrowie. Obecnie zajmuje się domem, wcześniej pracowała zawodowo jako krawcowa. Najbardziej lubi zajmować się prawie dwuletnią wnuczką Mają.
– Jestem bardzo zadowolona z metamorfozy, widzę dopiero po niej, że była mi bardzo potrzebna. Fryzura wspaniała, bardzo lekka i prosta do ułożenia, co mnie bardzo cieszy. Po nałożeniu makijażu czuję się w ogóle inną osobą, bardzo pozytywne przezycie. W Salonie Mody Elka urzekła mnie wspaniała rozkloszowana sukienka Teresy Kopisa. W październiku mam wesele syna, więc wiem już jakiego kroju szukać.
Sylwia Orzechowska – fryzjer
Pani Iwonie doskonale pasują jasne włosy, latego stary kolor ożywiłam refleksami z farby lodowego blondu i truskawkowego blondu. Ten drugi kolor nadaje wrażenie cieplejszego odcienia. Zaproponowałam cięcie asymetryczne pani Iwoni, bardzo modne i łatwe do ułożenia. Taki typ fryzury pasuje pani Iwonie najbradziej.
Julia Stachowska – kosmetyczka
Zawsze nałożenie makijażu należy zacząć od starannego oczyszczenia twarzy. Użyłam toniku micelarnego. Cera naszej bohaterki jest zadbana, więc poleciłabym jej jedynie krem na noc regenerująco-nawilżający. Oczywiscie wyregulowałam brwi pani Iwonie. Nałożyłam podkład z filtrem UV. Makijaż wykonałam w cieplejszej tonacji barw, ożywiony jedynie mocniejszym pomarańczowym cieniem na powiece.
Sklep Chemiczny pani T. Łodziewskiej poleca: krem regenerująco-nawilżający NIVEA – 13,99 zł; podkład z filtrem UV – Rimmel Lasting Finish – 23,90 zł; farba lodowy blond 910 Casting Loreal – 19,90 zł.
SALON MODY ELKA – stylistki Joanna Marszałek, Urszula Czeberak, Marzena Staszak i Agnieszka Kubicka. Więcej w Kurierze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>