Strona główna / Informacje / Ludzie / Metamorfoza Karoliny Grześkowiak

Metamorfoza Karoliny Grześkowiak

matamorfozaPrzedstawiamy Państwu dzisiaj bardzo spokojną młodą mamę, panią Karolinę. Opiekując się dwójką dzieci nie miała czasu dla siebie. Postanowiła to odmienić i zrobić coś tylko dla siebie samej. Nasze metamorfozy to wspaniała odskocznia od codzienności i zwykłych szarych spraw.
Karolina Grześkowiak (35 l.) mieszkanka Słupcy, żona, mama dwójki dzieci – Patryka (12 lat) i Vanessy (2 lata). Przed urodzeniem córeczki pracowała zawodowo, obecnie zajmuje się domem i wychowaniem pociech. Przy dwójce dzieci zawsze brakuje czasu dla siebie.
– Chciałam zrobić coś tylko dla siebie, dlatego pomyślałam, że chętnie zgłoszę się do metamorfozy. Wcześniej wystąpiła moja znajoma, której pozazdrościłam efektu po metamorfozie. Jestem bardzo zadowolona z metamorfozy. Zaskoczyły mnie włosy, ostatnio przez brak czasu farbowałam je sama w domowych warunkach. Tutaj w Salonie Natura zobaczyłam jak powinno się to robić i jak włosy powinny wyglądać. Przez samodzielne zabiegi miałam już bardzo poniszczone końcówki, po wyjściu z salonu włosy są miękkie i doskonale się układają. Makijaż wspaniały, na co dzień maluję się delikatnie, nie mogę poświęcić dużo czasu na makijaż, więc ten, który zrobiła mi pani Michalina był dla mnie miłym zaskoczeniem. Co do ubioru, mam odwieczny problem z dobraniem rozmiaru, a tu w sklepie pani Romki wszystko leżało jak ulał. Więcej w Kurierze

Jeden komentarz

  1. gdzie jest ten sklep u pani Romki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>