Strona główna / Informacje / Ludzie / Metamorfoza Magdaleny Macyszyn

Metamorfoza Magdaleny Macyszyn

metamorfozaZa nami pierwsza metamorfoza. Okazuje się, że jest to wspaniała zabawa nie tylko dla naszej bohaterki, ale również dla naszych stylistów.
Magdalena Macyszyn (30 lat), żona, mama 2,5-letniego Rafałka. Uważa siebie za zwykłą kobietę, obecnie zajmuje się domem i synkiem. Jaka sama mówi, każdy dzień z dzieckiem to wyzwanie. Rafałek jest bardzo ruchliwy i żywiołowy, więc młoda mama ceni sobie wygodę. Jednak po naszej metamorfozie zmieniła zdanie i od dzisiaj będzie częściej nosić szpilki.
– Z metamorfozy jestem bardzo zadowolona. Zakład fryzjerski pełen profesjonalizm, pani fryzjerka doradziła w jakim cięciu będzie mi najlepiej przy moim kształcie twarzy. Kosmetyczka od razu trafiła w mój gust – wie co robi. Sklep Aga – obsługa wspaniała. Zaskoczyło mnie łączenie kolorów. Kto by pomyślał, że do pudrowej spódniczki można założyć zielone szpilki? Efekt zaskakujący. Na pewno skorzystam z rad, które otrzymałam od pań ze sklepu Aga. Jest tam profesjonalna obsługa, która poprzez modne ubrania potrafi zamaskować niedoskonałości kobiety. Makijaż i fryzura sprawiły, że w ten jeden dzień czułam się wspaniale – mówi młoda mama.
Aneta Danielczyk – fryzjer, stylista w salonie urody EVOLUTION
Pani Magda ma przesuszone włosy, dlatego zastosowałam u niej masezkę nawilżającą. Użyłam również farby w kolorze brąz-miedź. Włosy naszej bohaterki są podatne na skręcanie, więc cieniowanie ich na całej długości pozwoliło fryzurze uzyskać lekkość.
Dorota Wrotecka – właścicielka gabinetu kosmetycznego WENUS
Pani Magda ma suchy rodzaj skóry, dlatego przed nałożeniem makijażu zastosowałam krem nawilżający. Dopiero później zastosowałam podkład nawilżający Bourjois w odcieniu naturalnym. Makijaż wykonałam w tonacji barw ciepłych, ponieważ taka najbardziej pasuje do urody pani Magdy. Podkreślę duże i piękne oczy naszej bohaterki, wyeksponuję wspaniałe duże usta pomadką w kolorze nude. Taki makijaż pasuje na codzień, ale również na mniej formalne wyjścia wieczorowe. Więcej na łamach Kuriera

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>