Strona główna / Informacje / Ludzie / Metamorfoza Natalii Śmiechowskiej

Metamorfoza Natalii Śmiechowskiej

metamorfozyTym razem przedstawiam Państwu Natalię. Jaka każda młoda mama, Natalia narzeka na brak czasu dla siebie. Przy takiej małej różnicy wieku między dziećmi, na pewno jest co robić. Wtedy zawsze jest coś ważniejszego do zrobienia, niż chwila dla siebie.

Natalia Śmiechowska (28 lat), mieszka w Samarzewie, żona, mama dwójki chłopców – Tymonka (2 lata) i Natanka (10 miesięcy). Na co dzień pracuje zawodowo. Praca, dwójka dzieci i obowiązki domowe sprawiają, że nie miała dla siebie czasu.

– Jestem bardzo zadowolona z metamorfozy. Kiedy tylko przeczytałam o nich w gazecie, pomyślałam, że to coś dla mnie. Zaskoczyła mnie profesjonalna obsługa w salonie fryzjerskim, pani fryzjerka musiała wyrównać kolor moich włosów, co łatwe nie było. Dodatkowo zrobiono mi od razu pedicure, co jest ogromną oszczędnością czasu, ponieważ w czasie, gdy farbę miałam nałożoną na głowę, kosmetyczka zajęła się stopami. Jest to ogromna oszczędność czasu. Makijaż wspaniały, nigdy takiego nie miałam. Bardzo podobały mi się podkreślone oczy i dobrane odcienie. Nie da porównać się makijażu wykonanego samodzielnie, do tego od pani Juli. W połączeniu z fryzurą, wyglądałam jak nie ta dziewczyna. W sklepie odzieżowym u Romki nigdy nie byłam, właścicielka tworzy wspinały klimat i potrafi dobrać super ubrania. Więcej w Kurierze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>