Strona główna / Informacje / Ludzie / Słupczanka ekspertką w programie TVN

Słupczanka ekspertką w programie TVN

Magdalena Bartłomiejczak ze Słupcy jest jedną z ekspertek w Weekendowej Metamorfozie – nowym programie TVN. Wcześniej mogliśmy ją oglądać w podobnych produkcjach na antenie HGTV i TVN Style.

Magda 10 lat temu założyła firmę zajmującą się głównie wyposażeniem hoteli w tekstylia. Na koncie ma już ponad 200 realizacji w kraju (również w naszym powiecie) i za granicą. Wiele z tych projektów realizowała wspólnie z Krzysztofem Miruciem. Jakiś czas temu znany architekt zaproponował słupczance udział w jego programie Zgłoś Remont emitowanym na antenie HGTV. Magda dołączyła do zespołu na początku drugiego sezonu. Niedawno, ta sama ekipa stworzyła nowy program. Weekendowa Metamorfoza emitowana jest od początku czerwca br. Program możemy oglądać w każdą niedzielę o godz. 11.00 na TVN. Zarówno w Zgłoś Remont, jak i Weekendowej Metamorfozie Krzysztof Miruć i jego ekipa remontują mieszkania. Formuła programu jednak się różni. W Zgłoś Remont to bohater odcinka sam zleca zakres prac i określa budżet. W Weekendowej metamorfozie remont jest niespodzianką. Ekipę zaprasza krewny lub przyjaciel właściciela mieszkania i w tajemnicy przed nim prowadzone są prace. Krzysztof Miruć i jego współpracownicy na przeprowadzenie remontu mają tylko weekend i 10 tys. zł do wykorzystania. – Ciężko w to uwierzyć, ale cały odcinek rzeczywiście nagrywamy w weekend, przez co cały zespół musi się nieźle uwijać. Finał przeważnie jest w niedzielę. Wcześniej właściciel mieszkania o niczym nie wie. Naszym zdaniem jest uzyskać jak najwięcej informacji o naszym bohaterze, jakie kolory lubi, w jakich wnętrzach czuje się najlepiej. Tego wszystkiego dowiadujemy się od osób zgłaszających niespodziankę – Magda zdradza kulisy programu. Jej działką są głównie dekoracje okienne, tkaniny, tapicerowane zagłówki, pościel. – Te wszystkie rzeczy projektowane są pod konkretną realizację i szyte na miarę. W programie chcemy trochę pokazać, że nie trzeba się bać indywidualnych zamówień. W dzisiejszych czasach nie jesteśmy skazani na sieciówki. Można osiągnąć rewelacyjny efekt w rozsądnych kosztach – zapewnia słupczanka. Na planie programu czuje się bardzo dobrze. – Pomimo tempa pracy atmosfera jest rewelacyjna, z Krzysztofem rozumiemy się bez słów i niejednokrotnie zdarza się, że kolory wybieramy przez…. telefon. Cała ekipa to ludzie z ogromną pasją, kochamy to co robimy i być może właśnie to sprawia, że program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem – mówi Magda.

Choć program premierowo emitowany jest w wakacje, ma bardzo dużą oglądalność. – Odzew widzów jest niesamowity i autentycznie dodaje skrzydeł – Magda nie kryje zadowolenia. Krzysztof Miruć i jego zespół już pracują nad kolejnymi produkcjami. Wkrótce zaczną nagrania piątego sezonu Zgłoś Remont, a później zabiorą się za drugi sezon Weekendowej Metamorfozy. W międzyczasie Magda, wspólnie z Agatą Młynarską i Krzysztofem Miruciem będzie nagrywać trzeci sezon Eks-tra Zmiany. W tym programie, od pierwszego sezonu możemy oglądać ją na TVN Style.

8 komentarzy

  1. E tam info o kombajnie było lepsze

  2. OJ w TVN to sami eksperci i rzetelni dziennikarze ….

  3. gratulacje szoda tylko że to w takiej telewizji bedzie marna oglądalność

  4. Pracować w TVN to nie grzech ale wstyd.

  5. Włączcie TVP … i do kościoła ! Jak TVN nie pasuje .. ciemnogród

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>