Materiał sfinansowany ze środków KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Strona główna / Regionalne / Gmina Ostrowite / Wraca do zdrowia. Został ojcem i wziął ślub!

Wraca do zdrowia. Został ojcem i wziął ślub!

Jeszcze dwa miesiące temu Paweł Guzik z Kosewa leżał w śpiączce, a jego najbliżsi nie wiedzieli, czy przeżyje. Przeżył, wyszedł ze szpitala, został ojcem, a w minioną sobotę wziął ślub. O wypadku na motocyklu, pobycie w szpitalu i planach na przyszłość Paweł rozmawiał z naszym dziennikarzem. Artykuł znajdziecie w dzisiejszym Kurierze.

12 komentarzy

 1. Ja kiedyś też przeżyłam wypadek samochodowy. Krotko potem zaszlam w ciążę i urodzilam śliczna córeczkę widocznie Pan Bóg miał jeszcze dla nas jakaś misje tu na ziemi i to nie był czas na nas pozdrawiam

 2. Strasznie mi wszystko jedno z tego powodu!

 3. Wszyscy Twoi znajomi, przyjaciele jak i rodzina trzymalismy za Ciebie Paweł kciuki i wierzylismy że wyjdziesz z tego. Teraz życzę wam dużo szczęścia zdrowia radości i aby każdy wspólny wasz dzień był przepełniony miłością.

 4. a mnie to wisi i powiewa

 5. No to Kochani zdrówka, wszelkiej pomyślności i wielu łask Bożych. Nie znam Was ale jak Wy się cieszycie to i mi jest raźniej i lepiej na sercu.

 6. urzekła mnie ta historia

 7. Mówiłem że jesteś niezniszczalny nawet jak spałeś w szpitalu czy mnie wyganiles z niego heheheh

 8. Jeżeli Was to nie obchodzi to po co w ogóle wchodzicie w ten artykuł i komentujecie? To jest artykuł dla znajomych, rodziny Pawła, którzy chcą wiedzieć, czy już jest z nim w porządku, a nie dla takich bezuczuciowych ludzi jak Zyta i Czesio.

  • czytelniczka

   Do czytelnika
   Przykre jest to-że rodzina i znajomi porozumiewają się przez forum.

   Pozdrawiam
   I życze Wam szczęścia

 9. Do czytelniczki,zyty ,czesia i im podobnym..Bardzo przepraszam,nie znam tego Pan,ale bardzo mnie ta wiadomość ucieszyła i wręcz wzruszyła.Nie widzę powodu ,aby taką historię hejtować w głupi i prymitywny sposób

 10. czytelniczka

  Do gapy
  Czytelniczka tylko zareagowała na słowa czytelnika.

  Bohatera tego artykułu nie znam
  Śliczna para,piękna rodzina
  I jak napisałam -życze szczęścia

 11. Bla blaaaa blaaaaa…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>