Strona główna / Informacje / Aktualności / Poznaliśmy „piątkę Ostrowskiego” FILM

19 komentarzy

 1. Ostrowski jest nie słowny. Zostawił mnie z poważnym problemem

 2. Co to znaczy, że badanie diagnostyczne staje się NIEPOTRZEBNYM kosztem? Za badanie diagnostyczne zawsze ktoś musi zapłacić. Jeżeli mówi pan o niepotrzebnym koszcie, to tak jakby uważał pan, że badania diagnostyczne są niepotrzebne. Jak więc chce pan poprawić dostęp do diagnostyki medycznej, skoro z pana wypowiedzi w zakamuflowany sposób wynika, że badania diagnostyczne są niepotrzebne?

 3. Obywatel Powiatowy

  Tak wygladaja przyciski Kaczynskiego.

 4. zwolennik PIS

  ej ty obywatel powiatowy, lepiej ty włącz przycisk by ciepło szło do mieszkań, bo w blokach za Hermesem ciepło a w miejskich zarządzanych przez takich powiatowych obywateli to zimnica, ale jak tak „dbacie” o mieszkańców to tylko zostaje wam ubliżanie, to są kandydaci a nie jakieś przyciski, znalazł się przemądrzały tęczowy koniczynek, i tak do Sejmu nie wejdziecie

  • Zwolennik pis ! Ej to możesz mówić ale dla ludzi Twojego pokroju! Ciemnota!!!

 5. Chciałabym, aby PiS zdobyło taką większość, żeby p. Ostrowski dostała się do Sejmu. Prawy i Sprawiedliwy człowiek!

 6. Mieszkaniec

  Jedno można przyznać Panu Ostrowskiemu ktorego biuro poselskie naprawde działa szbko reaguje na interwencje mieszkańców ze Slupcy.Mamy nadzieje że zostanie posłem na kolejną kadencję i pomoże mieszkańcom doprowadzić sprawę do końca i rozwiazać istniejący problem.

 7. Pacjent zawsze jest na końcu

  Stawka kapitacyjna to kwota określona przez NFZ, jaką lekarz otrzymuje na leczenie pacjenta. Na leczenie pacjenta, a nie na utrzymanie przychodni. Przekazywanie stawki kapitacyjnej na konto przychodni ma bezpośredni wpływ na wolę lekarza do wystawienia skierowania na badania diagnostyczne. Logicznym jest, że im mniej skierowań wystawi lekarz tym więcej pieniędzy zostanie na koncie przychodni. Tak więc tylko i wyłącznie zła wola lekarzy. Idziesz do specjalisty, który mówi proszę mi się za dwa dni pokazać z wynikami morfologii krwi i moczu. Prosisz o skierowanie na te badania laboratoryjne i co słyszysz? A to proszę sobie samemu zrobić, to niewiele kosztuje.

 8. Mieszkaniec, skąd to „mamy nadzieję”? To, że ty masz nadzieję nie oznacza, że inni ją mają. W mojej ocenie pan Ostrowski jako poseł się nie sprawdził. Podaj trzy wymierne korzyści dla naszego regionu z posłowania pana Ostrowskiego.

 9. Ostrowski jest bardzo niesłowny. Ściana i mur. Aktywny tylko przed wyborami.

  • Ilość jego dyżurów nie przekłada się na pozytywnie załatwione sprawy.

 10. Na dyżurach sprawia wrażenie podirytowanego, ze mu się głowę zawraca pierdolami. Byłem u niego kilka razy.

 11. zwolennik PIS

  do Pana Obywatela to trza gadać jaśnie wielmożny Pan Obywatel w aureoli tęczowej, no i nie jest ciemnotą tylko jaśnie rozjaśniony, no całkiem różowy seledynkowy, zacznij gr(z)ać na cymbale, bo ludzie marzną, a ty se podgrzewasz i masz ludzi w głębokim poważaniu

 12. PIS the best

  Ostrowski raczej nie ma szans są dużo lepsi kandydaci z PiS.
  Ktoś kto dużo mówi a mało może staje się niewiarygodny.
  Liczba załatwionych spraw mówi sama za siebie.

 13. ahahahaha,Tylman ile drog poprawiles w gminie jako wieloletni wojt,tfuuu dla mnie jestes oszust

 14. statystycznie wyborcy PISu to malo wyksztalceni ludzie

 15. az mdli jak patrze na te mo……..twarze

 16. mdlosci dostaje jak na nich patrze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>