Strona główna / Informacje / Sport / Korwin najlepszym piłkarsko sołectwem

Korwin najlepszym piłkarsko sołectwem

Hala sportowa w Kowalewie Opactwie była areną rozegranego po raz czwarty – Halowego Turnieju Sołectw Gminy Słupca w piłkę nożną. O Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Słupca oraz Wójta Gminy Słupca, walczyło 15 drużyn. Ostatecznie najlepszą została drużyna z Korwina. Broniący tytułu Cienin Zaborny, uplasował się na trzeciej pozycji. Więcej w Kurierze

3 komentarze

  1. uczestnik turnieju

    Ten turniej to wielka porażka! Niby turniej sołectw a tak ogólnie to osoby zamiast być z danej miejscowości (sołectwa) byli mieszani i dobierani po znajomości według umiejętności do danego zespołu i nie mieszkali w danym sołectwie. Czasem było tak że pochodzili z innej gminy niż Gmina Słupca.

    • No z tym się zgadzam w 100 % więc dlatego z roku na rok jest coraz mniej drużyn. A te pucharki to wstyd dla Gminy po raz kolejny , nie rozumiemy czemu Gmina daje tak niskiej rangi nagrody.zresztą tak samo jak na zawodach strażackich. Ale to świadczy o podejściu Pani wójt.

  2. To był 4 turniej a nie trzeci . Organizatorzy nawet na dyplomach napisali że 3 turniej,jak wszyscy dobrze wiedzą że to był już 4. Więc troszkę więcej zaangażowania i zainteresowania !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>