Strona główna / Informacje / Sport / Człowiek Sportu 2018. Koniec pierwszego etapu

Człowiek Sportu 2018. Koniec pierwszego etapu

W samo południe dobiegło końca głosowanie w pierwszym etapie naszego sportowego plebiscytu na Człowieka Sportu 2018. Trwa liczenie Państwa głosów, po których poznamy finałową dziesiątkę kandydatów, którzy powalczą o ten tytuł. Druga tura głosowania ruszy w najbliższy piątek 11 stycznia, a my przypomnijmy, że triumfatora obecnej odsłony plebiscytu poznamy 18 stycznia, kiedy to głosowanie dobiegnie końca. Dziękujemy za oddane do tej pory głosy i zapraszamy do dalszej wspólnej zabawy.

W tej edycji plebiscytu na swoich kandydatów, głosować można na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wycięcie kuponu zamieszonego poniżej, wypełnienie go i dostarczenie do redakcji naszego tygodnika w Słupcy na Placu Szkolnym 18. Kupon, można również sfotografować i przesłać mailem na adres sport@slupca.pl – w tym przypadku na kuponie należy wpisać wymyślony przez siebie 5-znakowy kod (np. 1A2B3). Każdy kupon to 5 punktów, jakie trafią na konto danego kandydata. Drugim sposobem głosowania jest wysłanie smsa o treści: kurier.CS numer kandydata, na numer 71051. Koszt smsa 1,23 zł brutto. Smsy wzbogacą konto kandydatów o 1 punkt. Pierwszy etap głosowania dobiegnie końca we wtorek 8 stycznia (godz. 12:00), kiedy to zostanie wyłoniona finałowa dziesiątka. Finałowy etap głosowania, rozpocznie się w piątek 11 stycznia, a dobiegnie końca o północy 18 stycznia. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

12 komentarzy

  1. Powiatowe dno

    A którś z tych kandydatów na olimpiadzie występował lub chociaż w randze mistrzostw polski ?

  2. Ci kulturysci jacys tacy niemęscy ☹️

  3. Wspaniały ,Kamil Jaworski głosujemy na niego

  4. Tak Kamil Jaworski mistrz Polski

  5. Maciej Leżała występował w ogólnopolskich blokadach dróg organizowanych przez samoobronę. To też sukces na arenie polski. Głosujemy na niego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>