Strona główna / Informacje / Sport / Powołani na Euro Cup

Powołani na Euro Cup

Mikołaj Kaliski z SKP MOS Słupca, Szymon Matecki z ZKSu Zagórów oraz Oskar Szymczak i Szymon Rozpendowski otrzymali kolejne powołanie do kadry okręgu rocznika 2007. Już niebawem czwórka młodych piłkarzy z naszego powiatu weźmie udział w Wągrowcu w turnieju EURO CUP, w którym zagrają drużyny z całej Polski oraz kilka zespołów zagranicznych. Gratulujemy

10 komentarzy

 1. Oprócz wspomnianej dwójki jest jeszcze więcej powołanych chłopców z naszego powiatu, którzy wezmą udział w tym turnieju. Redaktorze, proponuję wykazać się większym zainteresowaniem naszego powiatu, wyjść poza pewien obszar, ewoluować by być lepszym.

 2. Powołani również do Kadry OZPN Konin rocznik 2007 na ten turniej są chłopcy z Gminy Zagórów: Oskar Szymczak oraz Szymon Rozpendowski uczniowie Szkoły Podstawowej im. Michała Okurzałego w Zagórowie!

 3. Wierny kibic

  Oskar Szymczak oraz Szymon Rozpendowski to zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa Konin Reprezentacja rocznika 2007/2008

 4. Nie wazne kto tam ich trenuje.Są z powiatu Są !!!!!!!

 5. Są z pieknej gminy Zagórów Są,tu zyja tu gmine i powiat prezentuja i basta.

 6. ale co za problem skoro przy pozostałych zawodnikach napisany jest klub napisac i przy tych dwóch. Z powiatu gra jeszcze jeden zawodnik Oliwier Kacprowicz też z APR więc piątka a nie czwórka 🙂

 7. A tych dwoch pilkarzykow to skad wyrwal powiat z podworka bo dwoch pozostalych maja przypisane kluby a Szymon Rozpendowski ii Oskar Szymczak to przy trzepaku trenowali czy jak?

  • Kibic siatkówki

   Sportowiec – może odczep się dzieci. Nawet jeśli przy trzepaku. Jeśli coś prezentują, to tym lepiej, że nie mając warunków coś osiągnęli. Nie będę się zniżał do Twojego poziomu wypowiedzi. PS. Nie znam, ale wydaje się, że od tych dzieciaków mógłbyś się sporo nauczyć – nie tylko piłkarsko, ale też ….

 8. Bez_klubu ;-)

  Kto by pomyślał, że dwa zdania o dwóch 11-latkach wywołają tyle emocji? Chłopcy! Niezależnie od klubu, który reprezentujecie czerpcie z gry przyjemność. Szymon ( I i II), Oliwier, Mikołaj, Oskar i… (?) – trzymamy kciuki za Was wszystkich!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.