Strona główna / Informacje / Aktualności / Szczap zastępcą burmistrza!

Szczap zastępcą burmistrza!

Powyborcza tajemnica właśnie została rozwiązana. Burmistrz Michał Pyrzyk przed chwilą ogłosił, że jego zastępcą został Jacek Szczap. Dotychczas Jacek Szczap pracował m.in. w Gazecie Słupeckiej, ARiMR, Banku Spółdzielczym a ostatnio był urzędnikiem słupeckiego magistratu. W tegorocznych wyborach samorządowych bezskutecznie startował na urząd wójta gmina Ostrowite. Jest reprezentantem Polskiego Stronnictwa Ludowego.

35 komentarzy

 1. Bardzo fajnie skromny czlowiek

 2. Słaba opozycja powoduje że stanowiska obejmuje PSL

 3. Dlaczego nie Król…..?

 4. Były Urzędnik-SA

  Jacek Szczap na to stanowisko zasługuje i że zostanie Zastępcą Burmistrz już przeczuwałem, zresztą o tym pisałem jak kandydował na Wójta Gminy Ostrowite. Życzyłem mu sukcesów, chociaż nie jestem związany z żadną opcją polityczną i nadal życzę mu tego na nowym stanowisku, bo go znam i wiem, że to fajny, dobry i szlachetny człowiek. Jacek wszystkiego dobrego w Nowym Roku i na nowym stanowisku.

 5. SUPER WŁAŚCIWY CZŁOWIEK NA TO STANOWISKO!!! GRATULACJE PANIE JACKU

  • Właściwy to by pan Szczap był na stanowisku burmistrza a nie zastępcy. Przewyższa obecnego wlodarza pod każdym względem.

 6. Dziękuję Panie Burmistrzu, że nie słuchał „podpowiadaczy”…

  • Pan Pyrzyk słucha jednego podpowiadacza „ swojego stołka” dlaczego nie wybrał Króla, który miał duże poparcie w Slupcy ??? Bo bo traktuje go jak zagrożenie , „ dziewiczy politycznie” Szczap będzie natomiast ślepo lojalny , za podarowanie stołka / pensji wiceburmistrza.

  • Zorientowany

   Pyrzyk nie wybrał Króla bo ten musiałby zrzec się mandatu radnego powiatowego. A wtedy radnym zostałby Grzywiński do czego i Król i Pyrzyk nie chcą dopuścić

 7. Kolejny zielony fachowiec co to go kolesie muszą pociągąć bo inaczej to roboty nie ma

 8. Takie są efekty że PiS nie poparł ustawy antysitwowej

  • J. D. Schulze

   Anonim, większej sitwy niż ta, którą stworzył Prezes Kaczyński z Chrzanowskim z KNF I Prezesem Orlenu Obajtkiem, nie ma. Członkowie sitwy Prezesa KACZYŃSKIEGO nie pracują i nie pracowali za miskę ryżu. Ekipa Morawieckiego i Szydło zrobila „SKOK” na kasę państwową przyznając sobie wysokie premie, np. 60 tys. zł.dla Premier Szydło.

 9. Czemu nie Krol? Król mial zostac starosta. Bylo to prawie pewne.PSL nie przewidzialo ze PiS i Razem dla powiatu sie polacza. Krol mial po prostu pecha. Normalnie zostalby starosta. Ale rzady PSLu dobiegaja konca w naszym powiecie i pech chce ze Krol juz nigdy nie zasiadzie na wysokim stanowisku. Po prostu zabraklo tylko szczescia

  • Czy ja wiem czy to koniec PSL-u w naszym powiecie

  • Slupczanin a ja myśle inaczej PSL przewidywało porażkę jeśli chodzi stołek starosty stad wysunęli Króla na kandydata. By miec jego lojalność bo mimo wszystko ma poparcie w Slupcy – „ przecież chcieliśmy bys byl starosta”, pokazują mu miskę pełna łakoci przez szybę.
   Niestety traktują go trochę jakby był niespełna rozumu . Gdyby PSL ceniło Ktola naturalnym krokiem kiedy przegrał byłoby obsadzenie go na stanowisku wiceburmistrza.
   Szczap gwarantuje Pyrzykowi ze gdy ten przestanie być burmistrzem , dostanie inna posadę z porównywalna pensja w rewanżu za otworzenie mu drzwi fo wielkiego świata polityki.
   Nue trzeba daleko w historii szukać by znalez analogie do Putina.

  • Slupczanin , sno PSL przewidziało ze nie dostaną stołka starosty, Pyrzyk tez to podejrzewał ponieważ stołkiem wiceburmistrza szafował już pół roku wcześniej , obiecując ze jak PIS nie wystawi mu kontrkandydata to stołek wiceburmistrza będzie dla kogoś z PIS , wiec kiedy tak się nie stało zieloni podejrzewali ze zbliża się koniec. Stad propozycja kandydata Króla na stanowisko starosty, wysłali go na wojnę wiedząc z góry ze będzie przegrana.
   Król jest dla nich problemowy ( szczególnie dla burmistrza) z jednej strony ma duże poparcie Spolecznisci słupeckiej z drugiej strony nie są pewni czy mieliby całkowity na niego wpływ.
   Dlatego nie chcą w rzeczywistości dać mu konkretnego stołka ( z obawy ze działałby samodzielnie) z drugiej str nie chcą by opuścił szeregi PSL ( bo ludzie za nim są) . Wiec co robią …. dają mu zludzenia☺️.

  • A jego kto wybrał ????? Nie przypadkiem KOLEDZY ???? A co on niby nie jest politykiem ???? Podwójne standarty to przecież chleb powszedni w obecnej władzy !!!

 10. Szymuś koneser trunków

  Na zdjęciu dwóch Panów, co to nigdy się nie splamiło ciężką pracą w prywatnej firmie. Całe życie tylko na stołkach państwowych i samorządowych. Typowe BMW – bierny, mierny ale wierny.
  Swoją drogą to ciekawe, że nie został Parus, który był wystawiony przez Pyrzyka jako chłopiec do bicia podczas wyborów. Albo Król znany intelektualista i mistrz oratorskich popisów.

  • Z cala pewnoscia ciezka praca splamil sie Bartkowiak… No ten to sie napracowal, ze heja… Bu ha ha

  • Parus swoje dostał. Żonę wepchnęli do wydziału Starostwa,którym nadal kieruje „zasłużony” „kombatant” PRL-u.

 11. Bartkowiak sam zrezygnuje i wejdzie Król. MOIM ZDANIEM JASNOWIDZ .

  • Cel, jakim jest zdobycie władzy, nie uświęca środków używanych do jej zdobycia; takie moralnie naganne postępowanie kompromituje polityków czy samorządowców

 12. Nie bądźcie naiwni. PSL i Pyrzyk są ciężarem i hamulcem rozwoju naszego miasta i regionu. Nie rozwija się ani Słupca ani region i nie dam sobie kitu wcisnąć że Szczap to wydarzenie. Przeciwnie to ciężar finansowy,. Facet będzie pobieral wynagrodzenie a najpewniej z jego pracy pożytku nie będzie. Jak jest do dupy tak będzie dopóki nie połączymy miasta i gminy. Cała reszta to na teraz bzdury.

  • Nie jesteśmy naiwni. Wiemy, że Pyrzyk niczego nie robi poza wydawaniem naszych podatków. Powinien doprowadzić do szybkiego połączenia Miasta i Gminy Słupca aby odblokować możliwości rozwoju regionu. Pan Szczap to miły facet ale musi być przydatny za pobierane wynagrodzenie i należałoby aby może on został osoba pracującą nad połączeniem gmin a nie dam jakieś „referaty” do nadzoru. ODWAGI panowie, bo jak nie wy teraz to zaraz zrobią to inni a już słyszałem, że zawiązuje się Stowarzyszenie ” Słupca-Wspólna sprawa” kórego jedynym celem statutowym ma być doprowadzenie do połączenia gmin.

 13. Mieszkaniec

  Jacek to dobry czlowiek zbyt uczciwy jak na polityka. Osobiście uważam że zasługuje na wyrzsze stanowisko. Nie jestem za psl ale jak takie osoby bèdą w tej parti to zmienie zdanie.

 14. Lądek już przystąpił do rządowego programu senior plus .Kiedy miasto Słupca?

 15. mieszkaniec

  Dla mnie nie ważne czy ktoś jest w PSL czy PiS ,ale wazne zeby był normalny to znaczy szanował swoich wyborców ,załatwaił ich problemy i dbał o gminę ,Miasto czy powiat.

 16. Nie lubię poniedziałku

  Pomyłka !!! Cała ta Słupca . Co to za nazwa??? Lepiej zamienić na PSLUPCA .

 17. Mają problemy piszący z ż i rz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>