Strona główna / Informacje / Aktualności / Tylman na czele listy PiS-u

18 komentarzy

 1. KONSTYTUCJA ! #STOPPiSowskiej Zarazie !!!

 2. No ale ekipa szczegolnie 2 mocna no to powodzenia wcale bym sie nie zdziwil jak by mandatu nie dostali haha o sory redaktor ich wspiera!

 3. Pytanie do ostrowskiego i do gawla : co tylman zrobił dla PiS i czy nie zalega ze składkami?

 4. Jacek Bartkowiak

  Z listy Prawa i Sprawiedliwości startuje bardzo wiele osób bezpartyjnych i do takich należy pan Henryk Tylman, wójt Ostrowitego.

 5. Oj, żeby czasem nie wygrali, bo mają sądy i prokuratury, więc będą kraść aż będzie furczeć.

 6. A gdzie skladki tez z 2 placi czy tak jak jednemu ze slupcy umorzyli? Slaba ta lista a czemu wójt nie chce byc juz wójtem? Moze za ciężko, to radny lzejszy etat bo tylko dietke bierze! Jeden z ostrowitego juz byl 4 kadencje i zawsze niezalezny ale dokleil sie do pis i 4 kadencje byl nawet byl szefem komisji jak pis z koalicji usunal psl. Proponuje by miec poparcie lepiej dobierac kandydatow ja i moja rodzina nie zaglosuje na nich choc jestesmy pisiory!

 7. Bezpartyjny z listy PiS, brzmi jak korupcja polityczna ! KONSTYTUCJA !

 8. Jacek Bartkowiak

  XD: Szanowny Panie/Pani, korupcja polityczna ma miejsce, gdy w zamian za stanowisko (np. w zarządzie powiatu) PSL przejmuje radnego, wybranego z konkurencyjnej listy. Albo proponuje radnemu opozycji pracę w zaprzyjaźnionej firmie. Obydwa przykłady są z życia wzięte.

 9. Panie Bartkowiak, dokladnie, paraktyka czesto stosowana przez partie, ktora Pan reprezentuje…a co do Pana Tylmana to sie chyba nie przekonamy bo na szczescie nasz powiat pokaze PiSowi srodkowy palec !

 10. Tak jak PiS wygarnął PSL owi Możdzanowską lub posła Baszkę. Do PiSu za stanowiska ministerialne. Dobrze myślę? To jest korupcja polityczna, czy tylko PSL ją uprawia? Proszę o wypowiedź Panie Jacku?

 11. Ja zagłosuję na pana Bartkowiaka i nic nie pomoże pusanue oszczerstw. Chcę zmian w Słupcy a skoro tak głosuje na nowego kandydata. Inni tez tak zrobią.

 12. No ale byc wojtem i rezygnować dla funkcji radnego? A ten z orchowa to kto to bo nieznam?

 13. Jacek Bartkowiak

  PSL: Pisałem o naszym samorządzie, bo takie przypadki się tu zdarzały. Ale oczywiście, ma Pan/Pani rację, że nie tylko u nas.

 14. Ja też zagłosuję na Bartkowiaka. Zielony sztandar czas wyprowadzić. Na zawsze.

 15. Piszcie na temat co ma Tylman do Bartkowiaka? Ja glosowalam na pis ale na tej liście nie znam nikogo z Powidza? Nie ma nikigo? A jakis wojt ktoremu nie lezy wojtowanie to jaki on radny bedzie?

 16. A ten Michał się zowu pcha chyba juz 3 raz cieniutka ta lista. A kto startuje z Powidza?

 17. Na kogo tu glisowac kiepska ta lista. Pierwszy ch 2 odpada kiepski ten pis!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>