Strona główna / Informacje / „Wiosna” Biedronia szuka sympatyków w Słupcy

„Wiosna” Biedronia szuka sympatyków w Słupcy

W środę w hotelu Centrum (wejście od strony pubu) odbędzie się spotkanie sympatyków partii Wiosna. Nowy twór polityczny Roberta Biedronia według sondaży ma duże szanse na dostanie się do parlamentu. Choć Roberta Biedronia w Słupcy w środę nie będzie, działacze partii zapraszają na godz. 18:30 by porozmawiać o programie wyborczym „Wiosny”.

14 komentarzy

 1. To słupca teź będzie miała kolorowo-tęczowe jarmamarki

  • Oj Anonim! Daleko Ci jeszcze do Europy! Oczywiście tej zachodniej.

  • Dużo mówił na konwencji i nic nie powiedział…. Żadnych konkretów i ani słowem nie wspomniał o metodach i sposobie jak chce zrealizować swoje cele. Nie wspomniał skąd weźmie pieniądze na 500+dla każdego oraz skąd weźmie pieniądze na emerytury 1600 zł.0Podając kwotę minimalnego wynagrodzenia za kilka lat odniosłem wrażenie, że ma zamiar w jakiś sposób zamrozić pensję w Polsce, aby średnie wynagrodzenie nie rosło.Człowiek żądny sukcesów parlamentarnych, ale bez pomysłu na rządzenie. Jedyny cel to wprowadzić homo do sejmu i spalić księży i Rydzyka na stosie, a wierzących sprowadzić do mniejszości i dyskryminować.

 2. Może to i dobrze że Wiosna powstała .Dosyć mam już tej ,,wojny” Polsko-Polskiej! Czas wrócić do normalności i miłosierdzia którego tak naprawdę nasz Kościół nie głosi!

 3. Nie wiem jak u Was, ale w Słupcy jeszcze zima…

 4. I bardzo dobrze ze Anonimowi dalego do Europy zachodniej. Dzieki temu ze w Polsce jest wiekszosc takich ludzi mozemy bez przeszkod i bez strachu chodzic po naszych miastach bez obawy o swoje zdrowie i zycie.

  • Mieszkaniec

   Do Wit! Widać było w Gdańsku jacy jesteśmy bezpieczni. Nie bądź śmieszny?!!!

  • Mieszkaniec a co ma piernik do wiatraka..?
   Zresztą Wit mówi o większości a nie o niezrównoważonej mniejszości.

 5. wiosna lato zima i ich ni ma

  • Anonim! O jakiej większości mówisz ,chyba nie o tej co siłą pieniądza została oderwana od trzepaka żeby otrzymać 500+. Prawda taka że choć raz w życiu mieli okazję iść do wyborów!

  • Gościu ..przeczytaj raz jeszcze od początku.. Zejdź z trzepaka to zrozumiesz

 6. Każdy obiecuje500+ i coraz wiecej tych świadczeń a robic niema kto to tylko polska. Banal.

  • Mieszkaniec

   Zgodzę się z anonimem w jednej kwestii! Rozdawnictwo to nie droga do rozwoju państwa. Tylko żetelną pracą możemy się w godnym tempie rozwijać. Nigdy nie byłem zwolennikiem takiego rozwiązania. Niech rząd ( kolejny już) lepiej nam pracującym obniży oprocentowanie w kwestii kredytów to my sami sobie zarobimy na nasze godne życie!!! Ludzie pracowali po 40lat a emerytury 1000zł, może lepiej tutaj rozdawać, jak już się rozdaje. Nasz Papież stawiał na młodzież ,ale na młodzież dojrzałą a nie dojną.

 7. Strach mnie ogarnął co chwila ogladam się do tyłu….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>