Strona główna / Informacje / Aktualności / Wiśniewska nie będzie zastępcą Pyrzyka

Wiśniewska nie będzie zastępcą Pyrzyka

Radny Ryszard Pilarski na zebraniu rady miejskiej zapytał burmistrza Słupcy wprost – czy dopuszcza możliwość zatrudnienia Iwony Wiśniewskiej na stanowisku zastępcy burmistrza, jeśli Iwona Wiśniewska straciłaby swoją posadę w szpitalu. Burmistrz Michał Pyrzyk odpowiedział, że Iwona Wiśniewska pracuje jeszcze w słupeckim szpitalu, ale „nawet jeśli”, nie widzi możliwości by zatrudniać ją na stanowisku wiceburmistrza.

26 komentarzy

 1. Mieszkaniec

  Czas na zdecydowaną zmianę w szpitalu. Im szybciej tym lepiej.

 2. I to jest najlepszy komentarz

 3. Oby nie było za późno.

  Zgoda buduje niezgoda rujnuje. Ludzie chcą być godnie traktowani, z szacunkiem, z empatią i normalnością. Inaczej odchodzą z pracy i szukają nowej. Taka prawidłowość.

  • Szatan w aureoli

   Skoro Pani Wiśniewska tak źle, jak Jej zagorzali przeciwnicy zarzucają, traktuje pracowników szpitala, to czemu jeszcze nie odeszli? Nie mówię o tych kilku doktorkach z urażonym ego. Skoro jest mobbing, w dodatku podobno na masową skalę, to czy pracownicy szpitala złożyli zawiadomienie tam, gdzie się je składa? Pani Iwona nie ma żadnego postępowania o mobbing. Wiecie dlaczego? Żadnego mobbingu w szpitalu nie ma. Są rządy silnej ręki, a to nie jest to samo co mobbing.

  • Do „Szatan w aureoli”-doktorków możesz pocałować tam gdzie oni Ciebie głęboko mają,prowincjonalny intelektualisto .

  • Szatan w aureoli

   C4, lepiej być prowincjonalnym intelektualistą niż skończonym pisowskim idiotą, który wspomina prowincjonalnych doktorków, bo sam potrzebuje ich pomocy.

  • jeszcze pracownik

   Tak się stało w słupeckim szpitalu. Odeszli naprawdę dobrzy fachowcy. Dyrektorka rozwaliła oddziały szpitalne i administrację. Jako jedyny szpital nie był w stanie naliczyć pielęgniarkom i położnym należnych im płac. Ale omamiła radę powiatu jakie to było trudne…

   Do szatana w aureoli: Nie znasz dokładnie sprawy, to się nie wypowiadaj. Ona nigdy nie potrafiła i nie potrafi się dogadać z normalnymi osobami, nigdy!!! Dyrektorka to nie rządy silnej ręki, tylko mobbing i uprzykrzanie życia pracownikom – fachowcom, którzy mają wiedzę większą od niej. Ona jedzie tylko tym, że jestem dyrektorem i zrobię tak, jak ja chcę.
   A na prokuratora to jeszcze przyjdzie czas, jak dołączą następni pracownicy, którzy na razie wytrzymują na środkach uspakajających. Zresztą nie wszyscy są tak mściwi jak dyrektorka, gdyby ona znalazła się po przeciwnej stronie, to już chyba by założyła sprawę w sądzie. Na razie nie zdaje sobie sprawy ze swego postępowania, gdyż to chyba wynika z jej charakteru.

 4. Niech się zajmnie najpierw szpitalem A potem myśleć o przyeilejach

 5. Mieszkaniec

  Wszyscy którzy mówią o złym traktowaniu o braku szacunku lub innych nieprawidłowościach proszę wskazać którą osobę wiśniewska obraziła lub nie normalnie traktowała. Dzień, godzina imię nazwisko i co to było za nie godne postępowanie. Złożyć wniosek do prokuratury i kobieta zostanie odpowiednio ukarana a jeśli są to tylko takie osobiste medialne upodobania do zaistnienia to życzę tym osobą zdwojonego tego samego – pomówienia.
  Drogie Panie z rodu Sz. – tyle jadu ?

  • Proszę nie zabierać głosu jeśli się nie wie i nie czyta gazet .Ludzie poodchodzili , bo nie mogli znieść jej traktowania po wielu latach .To człowiek bez serca i jej kłamstwa i chowanie wszystkiego do szuflady ,obłuda , szantaż zakrawa na wywalenie na zbity pysk .Kłamała wszystkich łącznie ze Starosta , ludzie za nią nadstawiali głowę , by wszystko w miarę grało , ale nie wytrzymywali i odeszli .Proszę teraz spytać pracowników anonimowo wszyscy czekają na jej wywalenie

  • to czemu sprawy nie zgłosicie do Prokuraty Krajowej sprawy z szpitala?

 6. Szpital to nie tylko mury – wręcz przeciwnie. To także współpraca, traktowanie pracowników, empatia, nastrój, co przekłada się na traktowanie i pomoc chorym, pacjentom. Mury nic nie dadzą gdy w jakimkolwiek Szpitalu nie będzie właściwego klimatu współpracy.

  • J. D. Schulze

   ot co, chcesz powiedzieć, że pracownicy szpitala odreagowują swoją frustrację na pacjentach? Niech więc idą w cholerę. Znajdą się inni na ich miejsce.

  • Do internauty J.D.Schulze-rok 2019 zapowiada się początkiem wielkiego kryzysu szpitalnictwa w Polsce,wobec czego „niech idą w cholerę” ok,mogą pójść,ale „znajdą się inni na ich miejsce” to już wielki problem,ponieważ nie znajda się inni,bo ich nie ma i długo nie będzie,oczywiście zacznie się podkupywanie personelu przez inne silniejsze szpitale i teraz zastanowić się należy czy nie powinno się zadbać o tych ludzi w szpitalu ,których jeszcze mamy,znając realia doprowadzi to do upadku tego małego prowincjonalnego szpitala,a może o to chodzi władzy?Wesołych Świąt życzę.

  • J. D. Schulze

   robi, jedni wieszczą koniec świata, inni kryzys w szpitalu słupeckim, a nie w Polsce. Nie podgrzewaj atmosfery w celu i z powodów wiadomych.

 7. Mieszkaniec dziwię się Tobie , niby dorosły a jednak. Na pewno Tobie się tu wypowiadają wszyscy . Naiwne . Gdyby jedna osoba to pisała? I miasto nie huczalo . Poradzę Tobie weź tego menadżera i razem róbcie…pieniądze czytaj biznes.

 8. Odpowiedz Pana Burmistrza mówi wszystko. Nie potrzeba ani pół słowa więcej 🙂

  • słupczanka

   Brawo Panie Burmistrzu! Obecna dyrektorka szpitala nie nadaje się do współpracy z ludźmi. Dobrze, że Pan też to zrozumiał.

  • Już wiemy kim jest JD S……

 9. Myśląca inaczej

  „Anonim” jak pisze o prokuraturze to mi się kojarzy z takim jednym co ma obsesję na punkcie donoszenia i zamulania organów ścigania i swoim zachowaniem niszczy swoją rodzinę która jest normalna i żyje normalnie nieprawdopodobne jak jeden chory człowiek potrafi z reszty robić idiotów którzy jeszcze się nad takim do nie dawna litowali

 10. Rozliczeń czas

  My czekamy jednak na powrót naszych lekarzy a potem publicznie prezentowane audyty kosztów wcześniejszych zmian. I nie tylko.

  • Popieram inicjatywę! Najbardziej do prześwietlenia oddział chirurgiczny, który funkcjonuje jako prywatny folwark bez zysku dla szpitala a jedynie z stratą z powodu kosztów leczenia, które musi ponosić dla pacjentów z prywatnych gabinetów lekarzy. A gdzie tu zwykły Słupecki Kowalski?

  • Też poperam

 11. W naszej radzie co drugi nauczyciel. Z całym szacunkiem dla tego zawodu, ale czy to są odpowiednie kompetencje na to stanowisko? Dydaktyka, metodyka nauczania owszem…. A może by tak pomyśleć o innych obszarach panie burmistrzu? i ludziach bardziej panu pomocnych?

 12. Jakie rozlicznie i audyt jak PiS skumał się z PSL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>