Strona główna / Informacje / Aktualności / Wojewoda: „To są lata zaniedbań” FILM

Wojewoda: „To są lata zaniedbań” FILM

W trakcie wizytacji placu budowy słupeckiego szpitala, odbyła się konferencja prasowa z udziałem wojewody wielkopolskiego Zbigniewa Hoffmana, starosty słupeckiego Jacka Bartkowiaka i posła na Sejm Witolda Czarneckiego. Jak poinformował starosta Bartkowiak, obecnie czynione są starania o środki zewnętrzne na wyposażenie rozbudowywanej części szpitala. Wojewoda Zbigniew Hoffman zapewnił, że będzie czynił wszelkie możliwe starania, aby wspomóc obecne władze powiatu słupeckiego w ubieganiu się o środki na wyposażenie rozbudowywanej części szpitala oraz na inwestycje drogowe.
– Rzeczywiście to są lata zaniedbań. Przed objęciem przez pana funkcji starosty nie działo się tutaj najlepiej. Teraz z satysfakcją odnotowujemy, że sprawy ruszyły do przodu – zwrócił do starosty Jacka Bartkowiaka wojewoda Zbigniew Hoffman.

18 komentarzy

 1. Panie Starosto, jak Pan wie PiS i rzad to mozna prosic o dotacje na koscioly i kapliczki, ewentualnie podkomisje Smolenskie oblakanego Antoniego, chorzy, slabsi i edukacja to zakala dla tego rzadu…!

 2. Ok A kiedy będzie woda na Kukurydzianej. ?

 3. Można? Można! Dla mieszkańcow powiatu i nie tylko, dokonać wiele, a nie marnotrawić pieniądze jak czynił to poprzedni starosta jak czyniła to zdymisjonowana dyrektor szpitala.

 4. Kupiłem działkę wł Slupcy ,jestem z PPoznania i nie można podlaczyc wody Tak wody Ręce opadają . MSPISZE DO STRASBUTGA

  ….

 5. Kolejna szopka w wykonaniu PiS !

 6. Potwierdzam! W Polsce są lata zaniedbań. Na pewno ostatnie 4 lata…

 7. Podobno od tego Pana zależy czy szpital będzie miał SOR.
  Więc niech będzie uprzejmy wziąć długopis i podpisać decyzję , a jak nie chce albo nie może to niech nie zaklina rzeczywistości.
  Po prostu w tym momencie mieszkańcy powiatu mówią sprawdzam.

  Prosimy o odpowiedź Panie Starosto.

 8. Zaniedbujący nawija o zaniedbaniach.

 9. Szpital miał być w marcu a to wydanie władzy nie potrafi się uporać. Chwalą się ulicą Sikorskiego na którą pieniądze załatwili poprzednicy

 10. taaa, widzą zaniedbania innych. Ale po nich to dopiero będą zgliszcza, przez kolejne 20 lat będziemy odbudowywać…

 11. Jakie słodziaki, jak sobie słodzą.Poseł z PiS o którym nikt nie słyszał i starosta który spieprzył wszystko czego się dotknąl.Takich asów nam trzeba.

 12. Zaniedbania to widać w całym kraju. Rozdawnictwo to wszystko co obecna władza zrobiła przez cztery ostatnie lata. Czym tu się chwalić, chyba tylko tym że naród nie dorósł jeszcze do normalnej demokracji! Tu i teraz się liczy a potem to się zobaczy. Dla zysków to nawet do wyborów pośli Ci co w życiu nie widzieli urny wyborczej. ŻENADA!!!

  • Panie Starosto miło będzie Pana wiedzieć na taczkach ..już wkrótce pisoorki zostaną w tyle.

 13. Mieszkaniec Powiatu

  Cała trójca może by spojrzała rzetelnie w swoje lustro!!! Myślę że zaniedbania to dla nich nic nowego!!!

 14. Zaniedbania w mieście i powiecie to macie po poprzednikach a za wodę w mieście odpowiada burmistrz a nie starosta. Starosta poprawia to co sp… Szulce!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>