Strona główna / Informacje / Wybory 2018 / Bartkowiak starostą, Dykszak wicestarostą?

Bartkowiak starostą, Dykszak wicestarostą?

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, ustalenia dotyczące koalicji w powiecie już zapadły. Zgodnie z zawartym porozumieniem rządzić mają PiS i Razem dla Powiatu. Oznacza to, że spośród przedstawicieli tych ugrupowań wyłonione zostaną osoby, które obsadzą najwyższe stanowiska w powiecie. Według ustaleń naszych dziennikarzy starostą ma być Jacek Bartkowiak (PiS), a jego zastępcą Czesław Dykszak (RdP). Sami zainteresowani, w rozmowie z naszym dziennikarzem nie potwierdzają co prawda tych informacji, ale też im nie zaprzeczają.

 

187 komentarzy

 1. Strzalkowiak

  Bardzo dobrze

  • kuchennymi drzwiami...

   Zobaczcie jak się pan z lewej cieszy…
   juz widzi ten fotel… wreszcie będzie miał stanowisko na całe 5 lat w jednym miejscu…
   ale nas wszystkich ograł…

  • Tylko nie oni

   Co wy robicie? Z PiS-em?
   Gdybym chciał PiS to bym na nich zagłosował, a nie na RdP!!!
   A głosowałem na was i miałem nadzieję, że będziecie samodzielnie rządzić, ale nigdy z PiS-em!!!
   To juz teraz proszę zmienić nazwę na: „Razem dla PIS”

  • Zagorowianin

   Miałeś nadzieję, że będą samodzielnie rządzić zdobywając 4 mandaty???
   Ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie.

  • baj baj Roga , na ogródki działkowe No chyba ze unia nadwarcianska coś dla niego wyskrobie ….na emeryturze , wiadomo ze w końcu unia to taki „ ZUS” pslu

 2. Zawiedziona

  Razem dla Powiatu wielki zal…Juz nigdy na nikogo od Was nie oddam swojego glosu…

  • To niech Pani zagłosuje na PSL fajna sprzedajna Partia

  • Nie rozumiem żalu☺️ , raczej fasada żalu prezentowana przez osoby będące w rzeczywistości PSL-owcami, bowiem większość którzy głosowali za RdP w rzeczywistości chcieli odsunięcia PSL od władzy ( i tu moje szczere gratulacje) , kontynujuac ten tok myślenia , koalicja z PIS nie jest tak straszna jak z PSL- zatem niech osoby podstawione przestaną pisac takie brednie

  • Zagorowianin

   Fabian tylko ta Pani na pewno głosował na PSL a teraz to tyko taka „podpucha”

 3. Cieszę się, że wreszcie hegemonię Psl-czykow udalo sie złamać. Podziwiam odwagę zwłaszcza pana Bartkowiaka biwiem to na nim skupila sie cała wscieklosc aparatu ucisku Psl owskuch dzialaczy. POWIDZENIA I SUKCESÓW W PRACY ŻYCZĘ.

  • Brawo! żeby więcej było tak mądrych ludzi to by było mniej nienawiści a więcej można by zrobić dla ludzi!!

  • Loki…. na głowie loki, a w głowie ptoki

 4. Zawiedziona

  No jak PiSowiec bedzie na czele to widze jak to bedzie fantastycznie…raj bezprawia dla swoich z ustawami pisanymi na kolanach…PiS to stan umyslu…tu sie nie da nic zmienic.

  • A jaki jest Pani stan umysłu. Tysiące dzieci w Słupcy distsja co mówiąc 500 + na 1 września dodatek dla dzieci szkolnych. Setki leków dla seniorów. Gdzie były te pieniądze za Grzeszczaka. ….Pani stan umysłu….

  • Bardzo żle z Pani umysłem wizytę u psychiatry proponuję lub w gabinecie zabiegowym troszkę jadu z Pani spuszczą

  • PSL to stan umysłu , rozdmuchane ego i narcyzm

 5. precz z PIS-em

  Tylko nie z PIS-em !!!! Hipokryci !!!

  • Tylko PIS-em przynajmniej pieniądze trafiają do zwykłych ludzi
   PSL -to Partia sprzedawczyków nareszcie demokracja przejżała na oczy

  • trzeba być ślepym i głuchym,żeby takie bzdury i głupoty wypisywać

  • Andy.Tobie to bardzo rozdawnictwo pasuje. A my za to będziemy musieli płacić. Taka Polska Ci się podoba jak za nasze się nieroby bujają.A Ci co sobie w życiu radzą mają co?!G…..o!Leki darmowe dla seniorów. Chyba witaminy!Proponuję zmienić kanał w telewizji bo Twój mózg już się prawie rozlasował.Za chwilę będziesz chciała 1000 plus i kler całować po rękach.Oj ciemnota wisi nad naszym krajem.

  • J. D. Schulze

   Karol, jesteś naiwny, jeśli myślisz, że PiS zależy na zwykłych ludziach. PiS jest w stanie obiecać wszystko tylko po to, żeby utrzymać się przy władzy. Nie obchodzą ich konsekwencje polityki gospodarczej, socjalnej w skali kraju. Dla nich ważne jest tu i teraz, przeprowadzenie rewolucyjnej „dobrej zmiany”.Wysoką cenę przyjdzie Polakom zapłacić za ich rządy. Im prędzej stracą władzę, tym mniejsze będą szkody w skali kraju.

 6. Nie mogę pojąć dlaczego rolnicy nie głosują na partie rolniczą PiS ma rolników w ciemnej d rolnicy są im potrzebni tylko na wybory. Oglądają propagandową TVP inf i mają wyprane mózgi jak to pisowscy powiedzieli ciemny lud to kupi i taka jest prawda

  • To będzie Dramat taki Dykszak to wnuki niech bawi a nie do polityki jeszcze sklerotyk stary

  • A kto wprowadził ustawę ,aby rolnicy płody rolne bezpośrednio z gospodarstwa mogli sprzedawać-PIS nie zrobił tego PSL przea lata rządów w koalicji- Partaia chłopska tylko z nazwy
   .Panu Bartkowiakowi dużo pozytywnej energii

  • Popieram! Ciemnym narodem lepiej się Rządzi .A Pis im wszystkim jeszcze pokaże jak im dotacje z Unii zablokują.

 7. Zawiedziona

  Andy super tylko wlasnie te dzieci beda pozniej musialy splacac te kredyty zaciagniete na to 500+… a te leki dla Seniorow…hmm a te leki ktorych ceny wzrosly? to tez leki dla seniorow…zreszta obietnice jakos inaczej wygladaly…z Pisem tak jest,mowia jedno, robia drugie…

  • Sciemę to niech Pani opowiada w swoim Srodowisku .Budżet z najmniejszym deficytem od wielu lat Agencje reitingowe podniosły Prognozy rozwoju i stabilności w polskiej gospodarce -a Pani Jakimś ciemnogrodem straszy -ale błagam tylko G….ych od siebie niech Pani szuka

  • Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej rozszerza program „Opieka 75+”. Od stycznia 2019 roku z usług opiekuńczych dofinansowanych gminom przez resort będą mogły korzystać osoby starsze pozostające w rodzinach.

  • 1 stycznia 2019 r. 2,5 miliona użytkowników wieczystych stanie się właścicielami gruntów, na których znajdują się ich nieruchomości – mówił we wtorek w Radiu Wnet wiceminister inwestycji i rozwoju Artur Soboń.

  • Od stycznia 2019 r., wzorem zamożniejszych państw UE, niżej uposażonym najemcom będą przysługiwać również dopłaty do czynszów najmu, w tym również najmu z opcją dojścia do własności.

  • Anonim, najlepiej cholera wszystko rozdac. Do roboty się ruszyc, a nie zachlanne lapy po wszystko wyciagac. Jedni beda zapie_rzac, a inni dostana wszystko darmo.

  • Zawiedziona…populizm. slogany piwtarzane przez tych co nie moga scierpiec ze „ludowi” wreszcie cos sie skaplo po calej tej nasxej transformacji ustrojowej. Jakie kredyty beda splscac nasze dzieci???? A gdzie poplynely te wsxystkie pieniadze ktore byly z prywatyzacji .z oddanego watu itd ktorych nie widzialas??? I nikt o nich nawet nie wspomnial. A wciskano nam ciagle „kit” ze pieniedxy na nic nie ma

  • J. D. Schulze

   Real, państwo greckie na socjal Greków wydawało astronomiczne kwoty. Politycy prześcigali się w obietnicach socjalnych. Polityka kredytowa była rozluźniona. Grecy zaciągali coraz więcej pożyczek, których z upływem czasu nie byli w stanie spłacić. Analogie pomiędzy Grecją a Polską nasuwają się same przez się.

  • J. D. Schulze

   FAKT, fakty są takie, że budżet z najmniejszym deficytem to efekt rządów PO-PSL.

  • Strachy na lachy J.D. Szulze … takie analogie tobie sie nasuwaja i tobie podobnym Po…com. Ale nic wiecej nie mozna wymagac od kogos kto jest totalny w swych wywodach myslowych.

  • Do Pana Pani Schulce
   Porównywanie Grecji do Polski Totak jak porównąć g…no z czekoladą
   Pani Schulze to pierwsze lepiej smakuje -Proszę jeść do syta smacznego

  • J. D. Schulze

   Real, przy rozdawnictwie socjalnym PiS będziemy mieć problem z dopięciem budżetu, zważywszy na fakt, że w kolejnych latach przewidywany jest mniejszy wzrost gospodarczy, a biorąc pod uwagę skalę zadłużenia państwa, jak i przeciętnego obywatela, grecka powtórka w naszym kraju jest jak najbardziej realna.

  • J. D. Schulze

   Real, wolę być totalnym w wywodach myślowych niż bezmózgim zawalidrogą.

 8. Zawiedziona

  Andy- Darmowe leki dla seniorów zupełnie nie są darmowe. Program obejmuje tylko CZĘŚĆ leków refundowanych, a NIE OBEJMUJE ani leków pełnopłatnych na receptę, ani leków bez recepty. W 2017 roku państwo zmniejszyło wydatki seniorów na leki co najwyżej o 12 proc., a może nawet o 8 proc. Nawet wśród leków na receptę ulga dla kieszeni wynosi tylko 21 proc.

  • To nie jest prawda! Uciec z UE tylko na pierwszy rzut oka wydaje się lepsze. „Europa potrzebuje Polski a Polska potrzebuje Europy” (JP2). Nie jest to proste, ale trzeba walczyć o zachowanie chrześcijańskiej Europy od wewnątrz i poszerzać ten sposób myślenia wśród innych krajów regionu.

  • A czy kiedykolwiek były darmowe -nigdy
   Teoria z ogródka z PSL-skimi grządkami – nie ma was u władzy to nic się wam nie podoba .często z waszych ust padało słowo wyborcy -demokracja . To odpowiadam -Demokracja Panno Zawiedziona demokracja

 9. PIS i PO – hm

 10. Gratuluje, że się dogadali. Apelowałem przedwyborami, żeby PIS wystawił kandydata na burmistrza, nawet do samego Naczelnego Kuriera. Nie wyszło z burmistrzem ale wyjdzie w powiecie. Panu Bartkowiakowi i jego zastępcy życzę sukcesów i mam nadzieję, że Starostwo jako Urząd zostanie oczyszczone z PSL-owskiej sitwy a urzędnicy będą apolityczni.

  • Jeszcze się nie dogadali.

  • Blue_nexis a dlaczego się nie dogadali☺️PSL natrętnie łazi nawet do domów radnych PIS-u by przeciągnąć na swoją strone, i nie tylko do domów …..obrzydliwe brak skrupułów

 11. Bartkowiaka nie chcieli w mieście, nie chcieli nawet na radnego miejskiego jego sąsiedzi, a ma zostać Starosta. Nie po to oddałem głos na RdP żeby Bartowiak był Starosta!!!!

  • Pana głos jest tyle Wart co Panska wypwiedz -czyli niewiele
   Trzymam kciuki dogadujcie się bez udziału PSL
   Mostostal -szpital -basen lata niepowodzen i zaniedbań olbrzymie Brawo P. Jacku

  • Ta czesc miasta powiazana w jakis tam sposob z ukladem PSL..skim go nie chciala ale Powiat Go chce .mowi Ci to cos… A Roga sprawdzil sie na stanowisku Starosty??? Nie sprawdxil sie ale byl bliski „Twemu sercu” i powiesz zapewne ze byl super Starosta. Dyksxak tez nie jest z mojej „bajki” ale coz polegam na koslicjantach i wierze ze taki kompromis byl niezbedny aby PSL juz nie rzadxil w Nasxym Powiecie

  • Mieszkaniec Powiatu

   Przyznam rację!Jeżeli wyborcy nie chcieli Bartkowiaka na burmistrza,to jak go można wybrać na starostę powiatu. Jeżeli tak się stanie to z przykrością muszę stwierdzić że radni powiatowi to dopiero kolesiostwo.Krytyka PSL-U przez całą kampanię była żenująca jak na PIS przystało,ale wybranie takiego człowieka wbrew wyborcom jest karygodne,sądzę również że radni pokażą swoją prawdziwą twarz i ta kadencja ich rozliczy!My będziemy pamiętać. Powiat to nie tylko miasto Słupca!!!

 12. rolnik z Pow.

  Tylko nie Dykszak – błagam Was. Komuna juz była.

 13. Oba ugrupowania budowały program i kampanię wyborczą na potrzebie zmian i odsunięciu PSL-u. Na naszym lokalnym szczeblu to naturalna koalicja. Nie jestem zaskoczony.

 14. Hurra zmiana dla szpitala p. Pachciarz zostawiła szpital 2 mln złotych , a teraz szpital na długu , wszyscy czekamy na najważniejsza zmianę w szpitalu☺️Niech nasi lekarze wracają ☺️

  • Masz rację . Wiśniewska narobiła długów i szpital jest nie rentowny

  • mieszkaniec

   Szpital nie ma długów i nie siej zamętu !!!!. O kim mówisz o 3,4 lekarzach hipokryto!!!! Przyjdą to 25 odejdzie i sie wtedy leczcie sami!!!Powodzenia uderzajcie do J.Zięby on was uzdrowi!!!!

  • Jeśli pozbywa się ze szpitala doświadczonych lekarzy
   To po co nam szpital?

   Stale jakieś rozgrywki
   Bo dobrego gospodarza brak!

  • same kłamstwa i ci co piszą to dokładnie to wiedzą. Szpital jako nieliczny w Wielkopolsce ma zysk. Jest na 11 miejscu w kraju jeżeli chodzi o zarządzanie. Dyrektorka wyciągnęła go z długów kiedy zastępcą dyrektora byli koledzy z oddziału dr. Niezbeckiego. Przyznawali sobie wielkie pieniądze doprowadzili do wielkich długów które dopiero dyrektorka uregulowała, trzyma wszystko twardą ręką i dlatego to się nie podobło lekarzom którzy robili tu co chcieli. a teraz szpital już Pana nie chce Panie Niezbecki, nikt z Panem nie będzie pracował.

  • J. D. Schulze

   Babciu, na Panu Niezbeckim jako lekarzu świat się nie kończy. Szpital funkcjonuje bez Niego i innych, ktorym urażone ego kazało odejść. Gdyby nie Pani Wiśniewska to już dawno leczylibyśmy się we Wrześni albo w Koninie. Pani Wiśniewska rządzi szpitalem rozsądnie, więc wskazana jest powściągliwość w krytycznych ocenach Jej rządów. Doceńcie co macie, bo możecie nie mieć nic.

  • Mój ojciec udusił się na szpitalnym łóżku, bo dostał odmy. Oczywiście był do uratowania, ale nie w słupeckiej wykańczalni, bo szpitalem nazwać tego nie można. Brak jakichkolwiek standardów. Co więcej pan, bo lekarzem bym go nie nazwała, nie chciał wypisać zwolnienia mojej siostrze, gdy zobaczył iż to ona złożyła na niego doniesienie do prokuratury. Jakie poniósł konsekwencje – żadne, bo w Polsce rządzi kolesiostwo. Zapewne nie ma nawet wyrzutów sumienia, słysząc o jego dalszych praktykach i „sukcesach”. Pan Bóg nierychliwy , ale sprawiedliwy…

  • Pozdrowienia dla Pani Babci
   Swiat się nie konczy na Panu Schulze i tak wiemy ,że to były Capo partii PSL i kłamliwy drań
   Jaki była ocena wiarygodności finansowej za rządów PO-PSL wiemy słabsza niż teraz
   Jaki był stan Banków .LOTU-Orlenu Lotosu- PKP -wszyscy wiemy.Strasznie duże zasługi miał Pan Poseł BURY z PSL-u
   wałki kręcił na wszystkie strony -Tak Jak PSL Z MOstostalem,który dzięki Takim Panom Jak Schulce-obroncą jedynie słusznej drogi rozwoju być może niedługo będzie miał na głowie syndyk Upadłośćiowy bardzo ładnie Pana koledzy rządzili super lepiej jeszcze niż w Grecji o głowę lepiej
   Mieliśmy swojego marszałka w sejmie ,a biedne gminy jak Zagórów kredyty zaciągają-bo jedyny szpital w powiecie zostałby zamknięty tak super rządził PSL z Eugenio na czele i nikt go już nie chce Proponuję pobudować ranczo ,może teraz on u Pana bedzie pracował Pan jest taki elokwentny czego się Pan nie dotknie zamienia się w złoto i od razu nabiera całkiem innego znaczenia-ale zawsze niezgodnego z stanem faktycznym .Choryś Pan w swojej nienawiści i obronie interesów niech szybko ten szpital budują-tylko żeby sam się Pan nie musiał w nim leczyc bo lekarzy już nie będzie-nie będą z wami rozmawiać tak jak przy wyborze starosty -no bo i po co doskonale ich rozumiem jak dyr.szpitala przywozi sie furmankami z napisem PSL. Zniecierpliwością czekam na nastepny Pana chory Komentarz

  • A Tak Panie Schulze cała Września leczy się u nas
   oddział psychiatryczny by sie przydał w nowym szpitalu -dla takich mędrców jak Pan leczyłby tam Pan swoje EGO

  • Pani dyrektor wiśniewska ma przecież postawne zarzuty prokuratorskie

  • J. D. Schulze

   Fabian, w Polsce nie ma rejonizacji, jeśli chodzi o leczenie. Już kiedyś napisałem, że ci, którym się to nie podoba powinni wystartować z pretensjami na Wiejską w Warszawie. Wyłazi z ciebie agresja po przegranych przez PiS wyborach. To co wypisujesz, to objaw chorobliwej frustracji, która zabija wszelki konstruktywizm. Jak nie wiesz czego się przyczepić, to szukasz u przeciwnika jakiejś dysfunkcji zdrowotnej. Zapewniam cię, że o moje zdrowie martwić się nie musisz. Martw się o swoje.

  • Podobno Eugeniusz Grzeszczak tak dużo robi dla Słupcy…może wreszcie mógłby pomóc. Przecież to nic trudnego, należy tylko pomóc odzyskać zarobione przez szpital pieniądze. Bo z pracownikami NFZ nie można, trudno…tak są dobrani

  • Anonim, zarzut to nie wyrok uznający winę.

  • J. D. Schulze

   Patryk, niewątpliwie jesteś niezdrowym mitomanem o wypaczonej wyobraźni Gdyby nie gospodarcza polityka rządu PO-PSL, to PiS nie miałby na rozdmuchany socjal.

  • Sprawy powinny się toczyć w innym województwie, nigdy w Słupcy czy w Koninie ponieważ nawet sędziowie orzekają pod wpływem ” wodza PSL-u”. Znamy to z doświadczenia, prawda?
   Też przegraliśmy sprawę ewidentną do wygrania, gdyż stroną przeciwną był przyjaciel wodza. Uznano podstawionych, fałszywych świadków, przeciągano kilka lat, aż wydano wyrok. Do dzisiaj nie mogę tego przeżyć i zapomnieć

 15. Hą BRAWO i tak to ma być!

  • Pracownik Schulze proponuje stawienie się na oddział odwykowy , jako odwyk od PSL-u , tylko Pachciarzowa dobrze prowadziła szpital to ona wyciągnęła szpital z długów , wiec nie piszcie takich bzdur jakoby to zasługa wisniewskiej☺️I jeszcze jedno starosta i Wiśniewska chcieli utrzeć słupeckim lekarzom nosa w myśl utrzeć im nosa , nue chcąc się zgodzić na niewielkie podwyżki , przyciągnęli lekarzy z poza terenu którym musieli zapłacić wielokrotnie więcej by tylko naszym pokazać ze świat na nich się nie kończy i gdzie tu ku… wa gospodarnosc????? Ta sama praktyka prowadzona jedt względem pielęgniarek na naszym terenie jest ich wystarczająco , zwalnia się je i sprowadza z poza terenu by żyły w strachu i niepewne swojego stanowiska, by konfliktować środowisko jakie zatem tu ku…wa zarządzanie bo dla mnie to jest chore, i zazdrość ( względem lekarzy) z powodu prestiżu ich zawodu – to dotyczy Rogi w szczególności , a kuedy chciał się pozbyć Pachciarz ?? Kuedy na zebraniu powiedział ze chce by nadwyżka uzyskana przez szpital trafiła do starostwa czyli do niego na co Pachciarz mu odpowiedziała „ żaden kurdupel strażak nie będzie mi rządził pieniędzmi szpitala”. Już zapomniałeś o tym Schulze i pracownik ???☺️ Bo szybko rozniosła się ta informacja i zreszta byla powodem ogólnego rozbawienia☺️szkoda ze skonczylasie tym ze Pachciarz odeszła . Gdzie gospodarnosc skoro cieką nie dostaje się na medycynę i tworzy się dla niej sztuczne stanowisko w biurowe , układanie papierów , co ma wspólnego taki „ staż” z bycie lekarzem?????

  • J. D. Schulze

   Obserwator, masz problem z poprawnym sformułowaniem swoich myśli i z ortografią. Nasnułeś nici i się w nie zaplątałeś. Labilny wpis sugeruje, że potrzebna co odwykówka ( nie pomyl z proponowanym mi odwykiem od PSL ).

  • Pracownik a ty co w glowe oberwałes ?????wisniewska z długów wyprowadziła ???? Po tym wpisie sadze ze jego autorem jest sama wisniewska albo ktoś jej bliski. Po pierwsze z długów wyprowadziła Pachciarz zostawiajac szpital z ogromna nadwyżka która chciał zgarnąć Roga, po drugie niebotyczne długi narobiła wisniewska płacąc ogromne stawki lekarzom spoza terenu np lekarce na pediatrii 400 zł za godzinę , którą zreszta zrobiła kierownikiem , bo taki warunek postawiła sobie owa lekarka ….I jakie zarządzanie szpitalem , brak przeglądu stanu technicznego karetek , jedna zaraz będzie bez dnanie nadaje się na dłuższy transport bo pacjent mógłby spotkać sie asfaltem☺️Niewypłacanie pensji pielęgniarkom, jesteśmy jedynym szpitalem w Polsce który nie wypłacił podwyżek pielęgniarkom , płacenie swojemu mężowi elektrykowi kilka tysięcy złotych za przełożenie paru metrów kabli ….podsumowując „ pracownik” są trzy opcje : 1) jesteś upośledzony , 2) chory psychicznie ( urojenia) , 3) jesteś wisniewska lub kimś z jej otoczenia(☺️)4) stosujesz technikę „ białego kłamstwa” , czyli jeśli coś nie zostało wypowiedziane to nie miało miało miejsca.
   Na szczęście kończy się czas rządów W i odejdzie do lamusa tj Rogazreszta już niedługo rzeczywistość zweryfikuje to co pisze.
   Acha a tak przy okazji podstawowa strategia zarządzania p. Wisniewskiej to „ tak, tak ” …. bo kiedy zgłasza się jej problem , przychodzi z konkretna sprawa to jej odpowiedz zawsze brzmi „ tak, tak” .

  • FankaBartkowiaka

   Pracownik zmieniłabym dwie rzeczy w twojej wypowiedzi zamieniłabym nazwisko doktora niezbeckiego na panią wisniewska, a nazwisko wisniewskiej na Pachciarz , i juz wszystko będzie się zgadzac☺️

  • FankaBartkowiaka

   Schulze permanentnie pomijasz fakty , wyciągając na światło dzienne to co potwierdza twoje chore myślenie. Zarządzania to pani wisniewska powinna się uczyć od pani Pachciarz, która każdy objęty przez siebie szpital wyprowadziła z długów , zostawiajac dodatkowe finanse, pozyskują środki z zewnątrz. Za pani wisniewskiej mamy rozpadające się karetki, niewypłacone pensje pracownikom, niebotyczne stawki dla lekarzy spoza terenu ( Prawo Rogi/Wisniewskiej: udowodnić naszym lekarzom ze nie są niezastąpieni), fikcyjne przetargi itpA w kwestii ego lekarzy to zakrawa na mitomanie. Jeśli ktokolwiek ma tu rozdmuchane ego to jest to wisniewska i Roga ☺️. Którzy w swoich praktykach utarcia nosa naszym lekarzom, złamali dyscyplinę finansowa, narażając szpital na duże straty . Acha a w sprawie leczenia to już jesteś śmieszna ☺️Bo właśnie obcy lekarze przeciągają pacjentów ze swoich terenów tj wrzesnia przez co zabierają miejsca nam Slupczaninom☺️.

 16. Wiosna ludów

  No to teraz braknie terenów pod nowe firmy

 17. Największym błędem PiSu jest brak uchwalenia regulacji prawnych zabraniających kandydowania na stanowiska samorządowe i zajmowanie stanowisk urzędniczych, tym którzy popadają w konflikt z prawem.Trzeba sobie zdać sprawę i nie zapominać, że w znacznym stopniu jest to zasługa Prezydenta Dudy

  • A błędem Pana jest generalnie istnienie ,nienawiśc i nie przestrzegania zasad demokracji
   to czemu koalicja PO_-PSl tego nie zrobiła-rządziła przez 2 kadencje mieli większośc w sejmie mieli moc ustawodawczą
   słaby argument -z Pana strony

 18. Bardzo dobre rozwiązanie, roztropne. PSL niech gra rolę opozycji.

 19. Ciekawi mnie ile to p. Bartkowiak wyda na kwiatki i czy przedstawi rachunki jak domagał się tego od Burmistrza Pyrzyka. Wyrazy współczucia dla wydymanych głosujących na RdP.. Tak się robi interesy. Dzięki takiemu dealowi ktoś z rodziny członków sprzedawczyków chapnie robotę albo zamówienie bo o to tylko chodzi. Pan Bartkowiak też może kogo z rodziny zatrudni a ma fachowca od reklamy na przykład. No i jeszcze ta żenada z tymi taczkami. Będzie teraz musiał współpracować z burmistrzem. Nic tylko zakopać się że wstydu pod asfalt. No a ale to tylko PiS. Chorobę trzeba wybaczyć

  • Czy RdP obiecywało koalicję z PSL?

  • Wolałbyś aby PSL chapnął-rozumiem udziałowiec w odwiecznie rządzącej opcji powiatu słupeckiego-olbrzymie straty w budżecie rodziny

  • A jak się robi interesy z Panami z PSL- to wszystko w porządku
   Tylko PSL- takie interesy kręcił-żę sąsiednie gminy muszą się na ratowanie jedynego szpitala w powiećie zrzucać -a dyrektorów przywożono w furmankach z napisem PSL .Pan Czesio zdaje ma bardzo krótką pamięc więc może jemu już choroba doskwiera ,ale wybaczam trzeba wybaczyc

  • Nie wyrazy współczucia dla głosujących na Radę dla Powiatu, ale wielkie uznanie!!!
   Ktoś kto pisze nie ma pojęcia o tym, co się w Słupcy tak naprawdę dzieje.
   Ja też osobiście nie przepadam za PIS-em, ale powodem są zachowania rządzących w Warszawie, których nazwiska wszyscy znają.
   W Słupcy należało stworzyć koalicję z kandydatów mądrych i odpowiedzialnych, których się szanuje, nie ważne z jakiego ugrupowania pochodzą.

 20. Czesio, nie będziesz już szarpał publicznej kiesy i tego najbardziej ci żal. PSL idzie w odstawkę, ale może jakaś funkcja ciecia jeszcze się ostanie.

  • Mieszkaniec Powiatu

   Żebyś jeszcze nie płakał!.Jak Ci pasuje ta pisowska ciemnota. Już widać jak ludzie to dostrzegli w dużych miastach. Będziesz jeżdził furmanką i chodził w gumofilcach. Brawo!!!

  • Panie mMeszkancu Gumofilce zostawiam dla Pana i Pana chłopskiej Partii PSL-ciemnota pracowała ,albo jeszcze pracuje na ranczu w Siennie Pan podobno zawsze w pracy 15 minut przed czasem -nadgorliwy dospać nie możę PIS mu spędz sen z oczu-

 21. Nie lubię poniedziałku

  Przegrał dwukrotnie ! I co? Bez zgody mieszkańców ma być kimś na stanowisku? Kogo będzie reprezentował ????? w Słupcy.

  • Bardzo prosta odpowiedz
   mnie i setki innych -Jak PSL nie przy korytku to demokracja się już nie podoba-„sorry ,ale taki mamy klimat”

 22. Lech Mocny 8.5 v

  Powiat Slupecki powinien być dumny z Pana Jacka , ze chce reprezentować Swoj Wizerunek dla świetlanaj przyszłości tego Powiatu. Firmy będą pukać do Szanowanego Starosty o pozwolenie na budowę fabryk.

  • Pan Jacek będzie dobrym Starostą i może tak zadba o powiat jak Pani Wójt dba o gminę , liczymy na nowe zakłady pracy , bo nasz Mostostal wykończyli

  • Mocny tylko w g…ębie a gl…pi jak but

  • Teresa…. wiesz jak ta Pani Wojt dba o gmine? Ludzie mieszkaja w mieszkaniach z grzybem na calym suficie, bo gmina nie ma na remonty dachów. Ale na festyny pieniądze sa.

 23. Nu pagadi zajac

 24. W KINIE GRAŻYNA MA BYĆ STRZELNICA SPORTOWA ! NARESZCIE

 25. Pracownicy Starostwa nie bójcie się . Sami się zwolnijcie .

 26. Zdezorientowany

  A co będzie z tablicami rejestracyjnymi pojazdów ? Czy zniknie P S L na tablicach , ha ,ha ?

  • Zostanie samo P -jak Przegrana
   SL-u juz nie będzie-jak Same Lizusy znikną z tablic i powiatu

 27. Wymusić na wszystkich spowiedź , przynajmniej raz w miesiącu.

 28. Oby tak bylo.Nie wyobrażam sobie koalicji rdp z PSL,to byłaby ŻENADA.

 29. Nowy pracownik starostwa ciekawe z jakiej opcji ????????????????????????????//////
  Kiedy nabory zaczna być normalne.

 30. Popieram opinię słupczanina ,już gorzej na wice starostę nie mogliście wybierać. Pan Dykszak nie powinien piastować żadnych stanowisk to chorągiewka i nie ma swojego zdania , jest przekorny .On już nie powinien w ogóle być , nic nigdzie dobrego nie zrobił i szkoda naszych pieniędzy niech idzie na emeryturę .To opinia większości ludzi w Słupcy

 31. TYLKO. PRZYKLASNĄĆ. . ZGODA. BUDUJE. MĄDROŚĆ. . BĘDZIE. TYLKO. DOBREM. MIESZKAŃCÓW

 32. Panie Jacku okazał się Pan sprawniejszym politykiem niż wszyscy członkowie PSL-U
  Stan psychiczny ich członków bardzo się pogorszył zgryzota i zawód na twarzy widać gołym okiem
  teraz to dopiero będą szukać winnych swojego nieudacznictwa Piękny prezent na 100 lecie niepodległości demokracja Panowie PSL-demokracja

  • A gdzie się podział Schulce po wyborach zniknął ze swymi komentarzami -on wiedziałby najlepiej co sie stało

  • Słyszałem ,że Eugenio na ranczu kukłe Dykszy palił i szpile wbijał jakieś Woo_duuu odstawiał z szamanami z PSL-u

  • Schulce przestał być opłacany przez PSL i skończyła się czarna kampania

  • J. D. Schulze

   Mie, optowałem za PSL, ale to był mój demokratyczny wybór w wolnym kraju. Nie prowadziłem, wbrew temu co twierdzą moi zagorzali, zionący nienawiścią przeciwnicy, czarnej kampanii, tylko taką, która ugruntowywała demokrację.

   Dariusz, tęsknisz za moimi komentarzami? Nudzi Ci się beze mnie? Mi Was nie brakuje. Ani Was, ani Waszych chorych teorii. Udzielałem się w trakcie kampanii wyborczej, albowiem, to my jako pojedynczy ludzie mielismy wpływ na ostateczne wyniki wyborów. Na ustalenia, które zapadną w kwestii władzy w powiecie nie mamy bezpośredniego wpływu, więc jakie znaczenie ma to, co zostanie tu napisane?

  • Oto dzień .który dał nam Pan J.D.Schulze wrócił i nabrał pokory w swojej wypowiedzi on nie ma wpływu na powiat-ale my wiemy ,że potrafi wpłynąć na wszechswiat i zmienić swoją wiedzą trojektorię obrotu ziemi ,ale niestety wielkiej klapy PSL-U w skali ogólnokrajowej i powiatowej na szczęście nie zmieni tutaj mocy super Eugenio też nie wystarczy,ale gdyby tak razem zaklamali rzeczywistość -Kto wie dokąd konie furmankę pociągną

  • Pojedynczy Pikuś Schulze znów jest z nami -no i wywołałeś wilka z lasu teraz znowu będzie ziajal ogniem mądrośći i wszystkim nam powie jakimi jesteśmy w porównaniu z nim cieniasami -skąd on sie wziął chyba powstał z piany morskiej i erupcji wulkanu -Bożyszcze słupeckiej PSL-owskiej demokracji i on nic nie może nie wierzę

  • J. D. Schulze

   Karol, gdzie tu sprawność polityczna Pana Bartkowiaka? Temu Panu zależało na urzędzie burmistrza. Przegrał ten urząd. I jako przegrany próbuje się pocieszyć stanowiskien starosty. Gdyby miał trochę honoru, to przyjąłby do wiadomości, że Słupca Go nie chce. Kompletny nonsens ze sprawnością polityczną Pana Bartkowiaka.

  • J. D. Schulze

   Dariusz, żadne większe miasto nie zostało „zdobyte” przez PiS. W skali ogólnokrajowej te trochę ponad 30%, które uzyskał PiS to porażka, nawet jeżeli żadna z partii z osobna nie uzyskala większego poparcia. Sumarycznie opozycja wygrała.

  • J. D. Schulze

   Daniel, nie jestem wilkiem z lasu, ale skromną owieczką, która wyraża swoje demokratyczne poglądy i nigdy żaden pis-owiec ust mi nie zamknie. Jestem niczym Dionisio Pulido, który po przebudzeniu się odkrył ma swoim polu wulkan.

  • Schulce o jakiej Porażce mówisz w skali kraju -całkiem już zdurnowaciałeś -gorzałka umysł wypaliła ,ża dużo biesiad w Siennie się odbyło -nie pij więcej idioto która z partii zdobyła 1 miejsce i największą liczbę mandatów i nie picuj nic o dużych miastach liczymy mandaty w Polsce -no chyba nie PSL – ależ tyś głupi i zakłamany po prostu idiota spod płota

  • Do Pana -i Schulce
   Sumarycznie toś Pan Pani głupia jak but z cepem -dziekuję

  • J. D. Schulze

   PiS, nie myslę, że coś zrozumiesz, ale… Ten Twój PiS nawet jeżeli zdobył najwięcej mandatów, to uzyskany wynik tak naprawdę jest jego przegraną, gdyż traci na popularności. Stracił na tyle dużo, że jak trend się nie odwróci to PiS nie będzie w stanie po wyborach za rok rządzić samodzielnie. Wyniki wyborów ocenia się w różnych aspektach, a nie tylko w jednym, tj. od strony ilości zdobytych mandatów. Ale, żeby to ocenić, to trzeba być obiektywnym, a nie zapatrzonym w jeden azymut, jakim jest jedynowładztwo PiS w Polsce.

  • Do Schulce ja jak piłem widziałem białe myszy i Eugenio z Posłem Burym
   Ale wulkan na swoim polu nigdy i jeszcze jedno to pole to czasami nie prywatny grunt na ranczu dyktatora z PSL- a tyś skromną owieczką-demokracji nie to pole to POLSKA jeszce PSL-owcy nie sprzedali polskiej ziemi nie udał sie i nie masz jej na własność-demokracja Panie Schulce przepraszam Pani Aniu demokracja

 33. Jeśli PiS ulegnie przed TSUE, to na pewno straci część elektoratu. Być może nawet wygra wybory parlamentarne w 2019 r., ale to już nie będzie większość dająca samodzielne rządy. Chyba właśnie dlatego PiS zaczyna już szukać jakichś koalicjantów na przyszłość. A gdyby PiS nie uległ TSUE, to zyskałby nowych wyborców, nawet część narodowców mogłaby zagłosować na PiS.

  • A ja odpowiem wprost
   wygrana w sejmikach wojewódzkich-bo -to jest wskażnikiem upolitycznienia w skali ogólnokrajowej -jak nie będzie jakiejskonkretnej wpadki to już zwyciestwo mają zapewniobne

  • Mieszkaniec Powiatu

   Polska jest w Uni Europejskiej!Czy to się Tobie podoba czy nie. Jak brać to jest dobrze,ale jak przychodzi do przestrzegania praworządności to już elektorat pisu sapie. Zawsze możesz przeprowadzić się na Białoruś. Już zapomniałeś jak był tylko ocet na półkach.Ciemnota!!!

  • Schulze Rogi tez nikt nie chciał a trzymał się stołka jak wrzód du…y , doprowadził do odejścia dyrektor szpitala A.Pachciarz która nue tylko wyprowadziła szpital z długów ale zostawiła sporo pieniędzy , a na stanowisko obsadzili PSL-owska Wiśniewska , która działa pod jego kompletne dyktando . Kto chciał Roge na to stanowisko ???włącznie PSL. I chyba zapomniałeś jak w ogóle Roga zajal☺️ to stanowisko to ci przypomnę zawdzięcza je pyrzykowi który po przyjacielsku mu odstąpił bo chcieli roge wywalicze straży w Slupcy

  • J. D. Schulze

   Ktos, Pan Roga zanim został Starostą Powiatu Słupeckiego, to ubiegając się o mandat radnego powiatowego otrzymał go. Po wyborze na Starostę mandatu się zrzekł. W przypadku Pana Bartkowiaka jest zgoła odmiennie. Wyborcy powiedzieli temu Panu podwójne NIE. Pan Pyrzyk niczego Panu Rodze nie odstąpił. Skoro Pan Pyrzyk został w 2006 r. Burmistrzem Słupcy, to nie mogł być Starostą Powiatu Słupeckiego. Ogarnij się.

 34. litości !!!

  Pani Tereso, która to pani wójt dba o gminę? Niech pani nie żartuje!!! Ta pani wójt po jedna wielka pomyłka, ona dba tylko o siebie. Wielu już to wie, jeszcze wielu się przekona i otworzy oczy. Szkoda, ze za późno…

  • Litości!!!!czy ty wiesz o czym piszesz ? Kazusiowa dba o gminę każdemu zdarzają się błędy , ale jest człowiekiem który słucha, uważnie słucha innych ludzi , potrafi zweryfikować swoje decyzje, przyznać się do błędów, a nawet ( co raczej u innych szczególnie PSL owców się nie zdarza) naprawić je. Jest nie tylko urzędnikiem ale i człowiekiem . Nie udaje jak burmistrz czy starosta ze słucha a potem ma to w du… ie, można z wszystkim się do niej zgłosić , a kto nie popełnia błędów , jakby się przyjrzeć Rodzę czy Pyrzykowi ( i nie potrzebna tu lupa) to im można wytknąć znacznie więcej .

  • Schulze owszem odstąpił , to było uzgodnione wczesniejtaki jesteś zorientowany w praktykach PSLu i nie wiesza co zrobił Pyrzyk ostatnio jak zmarł Garsztka chciał przeciągnąć osobę z PIS na swoją strone oferując stanowisko wicestarosty ( przed ostatnimi wyborami) by PIS nie wystawił mu kontrkandydata, o tym tez nie wiesz, czy raczej przemilasz

 35. No jak .Bartkowiak bez poparcia w wyborach ma być STAROSTĄ Slupeckim? Coś się tù nie klei.

  • Jak sie nie klei to przeczytaj sobie ordynacje wyborczą na starostów powiatowych- to może zatrybisz i w kącu siwę sklei
   chociaż trudno będzie z tym stanem Inteligencji

  • Jak Ci się nie klei -to nie wąchaj więcej tego świnstwa

 36. Do Pana J.D. Schulze
  Widzi pan Panie doskonały i najmądrzejszy różnicę między Słupcą a Powiatem bo wydaje mi się ,żę w ferworze walki oSłupcę i Pana Pyrzyka Słupca stała się pępkiem świata -,otórz tak nie jest i nikt dzisiaj nie chce rozmawiać z takimi elokwentnumi ludzmi z PSL jak Pan okazuje się ,żę ludzie na prowincji mądrzejsi niż sam Panu Schulce (który tak ich uświadamiał i pouczał -cytował kłamliwe oszczerstwa-byle by było po staremu) Promotora PSL-owskiej Propagandy .Demokracja padała w pana wypowiedziach wiele razy .Panie Schulze wybory były demokratyczne -ale jak by wybrali Eugenio -który nie zdobył głosów do sejmiku to skakał by pan z radośći – Panie Schulce obróć Pan znów kota ogonem -może wyjdzie na Pana .Powiem jak polityk :”Sorry ale taki mamy klimat.i niech Pan wbije sobie do głowy ,że wybieramy starostę i Słupca to nie starostwo.Panie przemądrzały.Aprocedury wyboru starosty chyba śą Panu znane i w całej Polsce takie same -zmienmy je dla Słupcy i Dla Pana Schulze w Słupcy bedziemy mieć Kanclerza swoją madrością i roztropnością oswieci cały Powiat , a nawet kraj i będzie rządził nie tylko w Słupcy ,ale także u cioci merkel

  • J. D. Schulze

   Karol, bełkoczesz. Jest to wielowątkowy bełkot sugerujący, że autorem jest ktoś, kto się napił spirytusu. Jak nie zrozumiałeś sensu mojego wpisu o przegranej Pana Bartkowiaka w kontekście obsadzenia stanowiska starosty, to twój problem. Ciekawe jaki pogląd na osobę Kanclerz Merkel ma Premier Morawiecki, który niedawno przyjmował Panią Kanclerz w Warszawie z wszelkimi honorami? Jakby Premier wsłuchiwał się w elektorat PiS, to musiałaby wybuchnąć kolejna wojna polsko – niemiecka.

   Zapamiętaj, że pisze się „otóż”… Karolu, analfabeto.

  • On nie dostrzega różnicy przecież to debil

  • Oj przepraszam Panie Schulze za mój błąd ,ale wszystich oprócz Ciebie -Kłamliwa kanalio

  • J. D. Schulze

   Karol, moją intencją było wytknięcie ci błędu, a nie twoje kajanie się przed czytelnikami

  • Widzę ,żę nie potrafi przeczytać tekstu -analfabetyzm wkradł się w szeregi PSL-U
   I liczyć też nie potrafi -głosi porażkę Pisu w Wyborach a oni mają najwięcej mandatów w Polsce
   podwójny analfabetyzm Schulce i słuchac też nie umie i jest gruba i brzydka jak noc podczas burzy gdy się chmurzy
   Victoria -zwycięstwo dla PIS-u w skali kraju tosię liczy .Eugenio powiększy ranczo i Słupcę trzeba będzie zaorać nieuniknione jak padnie mostostal

  • Eryk, twoją wies rodzinna zaorali i żółć cie zalewa?

 37. DO Schulze -a ską Pan wiesz na czym komu żależąło -aja wiem żę toczy Pana umysł kłamliwa choroba i nie nazywaj ludzi naiwnymi -cwaniaczku spod śmietnika -bo tak oni będą Pana Nazywać

  • J. D. Schulze

   Robert, frazeologia, której używasz jest dobra dla pijaczków spod budki piwnej. Tylko idiota nie połapałby się w tym, co kryje się za intencjami PiS. Czyżbyś był idiotą?

  • J. D. Schulze

   Robciu, reprezentujesz sobą dno, zarówno moralne, jak i intelektualne.

  • Robert
   Ale na szczęście nie reprezentuję PSL-U
   Debil Schulce zakłamany ,zgorzkniały i chory psychicznie naiwniak to robi

  • Och Schulce -gdyby tylko głupota potrafiła latać -wznósłbys sie w powietrze jak jak ptak ,któremu rozumu i skrzydeł brak

  • Robert nie przejmuj sie takie słowa z ust Schulce tej sprzedajnej zapijaczonej gnidy -to komplement-dla wszystkich ,którzy nie trawią PSL-U i tej naiwnej Panienki śchulze tak trzymać

  • J. D. Schulze

   Hans Klos, RYNSZTOK.

   P. s. Nie lubię alkoholu i go nie piję

  • D.J. Schulze.. ty juz ze swego dna sie nie podniesiesz. A ty wogole wiesz co to sa wartosci moralne i intelektualne trolu jeden??Bojkotujcie tego smiecia.

 38. Obserwator sceny

  Wszyscy się cieszą że PSL przegrał wybory do powiatu. Proszę się zastanowić a to już tylko wiedzą na o zimie 1 klasy szkoły podstawowej że 7 to jest więcej jak 6 to są wyniki PSL i PiS. Pytanie tylko kto ma zdolność koalicjna PSL brakuje 2 mandatów a PiS 3 ciekawe co jedni i drudzy chcą przehandlowac. Byle to nie było kosztem mieszkańców powiatu

 39. Schulze pierdolisz jak potrzęsiony. Proszę zamknij się już, bo nie da się czytać tych bredni. Pan Bartkowiak choć nie bez wad to będzie o niebo lepszym starostą niż wciskany przez was Pan Król Mariusz. Otóż pan Król nie ma żadnych kwalifikacji do piastowania urzędu Starosty. Psl jest u steru od początku istnienia Powiatu Słupeckiego i dopiero uczciwy audyt pokaże jaki tam syf zostawiacie. Audyt konieczny jest także w królestwie pana Pyrzyka, bo tam kwiatków nie zabraknie. Tego się boicie najbardziej bo wiadomo PROPURATOR nie będzie łaskawy.

  • J. D. Schulze

   Pozdrawiam, wyobraź sobie q***, że się nie zamknę. Nikt ci, oklęta kreaturo, nie każe czytać tego, co zamieszczam. Reprezentujesz sobą bezmiar głupoty i brak jakichkolwiek moralnych hamulców. Maniaku, szukający na siłę przestępców w magistracie, podaj kwalifikacje swojego lidera na urząd starosty. Lider, który nie sprawdził się na urzędzie w Czerwonaku według ciebie sprawdzi się na urzędzie starosty. Radni powiatowi powinni natychmiast pójść po rozum do głowy i zamknąć tą opcję.

  • Popieram w 100 %
   Schulze to największy idiota -ka jaką nasza ziemia nosiła
   zamiast mózgu ma kończynkę ,ale PsL-owcy wszystko wykańczają szpital-mostostal no itych ,którzy sa w opozycji swoimi bredniami jak Schulze szkody w mózgownicy nieodwracalne ,za dużo wypite na biesiadach PSL-owskich-i teraz bredzi i pisze Ciągle to samo -a juz mial sie nie udzielac przecież nie tęskinił ot- i zatęsknił za kłamliwym życiem lubi tak żyć -całe naiwne życie przydupasa

  • J. D. Schulze

   Fakt, moje wpisy tematycznie są adekwatne do poruszanych, przez innych tu obecnych, kwestii, aczkolwiek nie zmuszają mnie do większego wysiłku intelektualnego z racji reprezentowanego przez innych poziomu zarówno moralnego, jak i intelektualnego.

  • Przeciwnik Capo Schulze

   Schulze . a tobie nikt nie każe komentować co my myślimy o takich jakTY Z…….sach -proste proste Inie irytuj się tak bo Palpitacji serca dostaniesz .Pan Pyrzyk jest przy władzy nadal możesz kawki w urzędzie spijac spokojnie bo kociej twarzy dostaniesz, albo pójdzie w boczki i po co na rozum już za póżno dbaj o urodę zanim wśćieklizna wymaluje się na twarzy

 40. Schulze vel Anna znowu nadaje. No niestety wszystkie brednie wypisywane publicznie podczas kampanii wyborczej nie odniosły skutku. Ludowa ferajna zebrała baty, a my doczekaliśmy się nowego ustawienia w powiecie. Nareszcie . Odnosząc się do skuteczności politycznej, bo takie zdanie padło spod klawiatury tej nieszczęsnej dziewczyny, to moglibyśmy wymienić kilka zielonych nazwisk, które skutecznie zarządziły swoją samorządową karierą . Dajmy na to: S. Grzywiński, P. Ziemski… wymieniać dalej?

  • J. D. Schulze

   Gdyby Gregory uważniej czytał, to wiedziałby Gregory, że skuteczność polityczną wywołał jakiś podobny do Gregorego w ogłupieniu z nienawiści, buty, zarozumialstwa, arogancji cymbał. Jak się do lasu woła, tak się z lasu odzywa. Wasze zainteresowanie moją osobą i rzekomymi bredniami napawa nadzieją, że jest jeszcze szansa dla tak beznadziejnych przypadków, jak co po niektórzy tutaj. A w kwestii karier samorządowych… 15 pisowskich kandydatów do rady miasta i 0 spośród nich w tejże radzie, w tym Pan Bartkowiak, który nawet jeżeli zostanie starostą w wyniku partyjnych ustaleń w powiecie, to nikt nie odbierze Mu dyshonoru, że Slupca nie chciała Go ani jako burmistrza, ani nawet jako szeregowego radnego miejskiego.

  • A ja myślałem .żę kobieta nie może być aż tak głupia i nieprzejednana myślałem ,że to facet
   Więc Schulze to prowokator w spódnicy ,myslałem ,że kobiety są madrzejrze ,ąle ilośc jadu w wypowiedziach -tak to może być wredny babsztyl

  • Schulze obiecał , że ujawni swoje prawdziwe dane na facebooku po wyborach i co? i nic nadal będzie anonimowo pisał bo mu wygodnie?

  • J. D. Schulze

   w., Schulze na FB napisał, że nie wyklucza, iż się ujawni. Nigdy nie napisał, że zrobi to na pewno. Poza tym, po co komu wiedza kim jestem? Ważniejsze jest ewentualne zainteresowanie treścią wpisu, niż osobą autora.

  • Jest takie określenie,które idealnie pasuje do Schulce. CHBB. Dla niezorientowanych. Chroniczny Brak Bolca

  • Schulze My Mówimy o Powiecie nie o radzie miasta
   Gadaj Z d…pą to cię o….ra
   Bartkowiak starostą, Dykszak wicestarostą – o -tym polemizujemy -jak nie umiesz czytać ciągle Słupca rada miasta zrozum pusta mózgownico nikt z Tobą otym nie chce rozmawiać -bo po prostu mijasz się z tematem-dotarło tak -to pisz na temat ,a nie o swojej PSL-radzie miasta każdy zna jej skład nie musisz nikogo uśwaidamiac-umiemy czytać ze zrozumieniem w przeciwienstwie co do niektórych-analfabetów

  • Schylze narodził się na nowo na fb.

  • Gregory Schulze to nie Pani Anna

  • Gregory nie ma bata na te dziewczynę pędzi jak szkapa…. na oślep

 41. Ciocia Jadzia

  Wybory nic nie zmienią. Za nowego Starosty nic się nie zmieni . Może jedna żabka przybędzie. Oto będzie huk.

 42. Panie Bartkowiak co z Pana obietnicami wyborczymi? W koninie powstało Centrum Aktywności Senioralnej

 43. Szanowni Państwo!
  W imieniu Ruchu Obywatelskiego na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pt.: ”Reforma ustroju politycznego III Rzeczypospolitej: Prawo wyborcze w nowej Konstytucji”.
  Konferencja odbędzie się w sobotę 17 listopada 2018 r. w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu (ul. Grabiszyńska 184) w godzinach 11.30 – 16.00.

  Ramowy Program Konferencji Ruchu JOW:

  „Reforma ustroju politycznego III Rzeczypospolitej.Prawo wyborcze w nowej Konstytucji”
  17 listopada 2018 r., godz. 11.30 – 16.00

  Centrum Historii Zajezdnia, ul Grabiszyńska 184, Wrocław
  11.30 – 13.00 Sesja ekspertów: „Prawo wyborcze a polska tradycja konstytucyjna”

  Uczestnicy, m.in.:
  dr Wojciech Błasiak
  dr Elżbieta Hibner
  prof. dr hab. Antoni Kamiński
  dr Wojciech Kaźmierczak
  prof. dr inż. Tomasz Kaźmierski
  prof. dr Mirosław Matyja

  – Dyskusja

  13.00 – 13.45 – Przerwa na lunch

  13.45 – 15.30 Panel Samorządowy: „Analiza przebiegu i wyników wyborów samorządowych w 2018 r. Samorząd wobec zmian w ordynacji wyborczej”.
  Prowadzenie: Patryk Hałaczkiewicz

  – Dyskusja

  15.30 Apel do mediów ogólnopolskich o udostępnienie łam i anten stowarzyszeniom, organizacjom i obywatelom spoza elit politycznych oraz o rzetelne i poważne prowadzenie debaty publicznej nt. reform ustrojowych.

  16.00 Zakończenie konferencji

 44. PIS-kombatant

  Schulze -znam gada podczas 2 wojny światowej -narąbaliśmy niemcom do zupy- a on tak sie zajadał mówił ,że bardzo smaczne i prosi o dolewkę -Hmm może ot tego zgłupiał już do końca ,a nie wyglądało to tak żle -od czsu do czasu się obliznął po brzuszku poklepał miał nadwagę to pewne lubił jeść -niewinna owieczka z rancza w Sienne ,która najwięcej beczy -a jednak jedzenie nie zawsze może byc zdrowe-Pamiętajcie

 45. Schulce wypierdku mamuta -prosimy cię wszyscy zamilcz

 46. Zawiedziony

  Mądrala co go nigdzie wyborcy nie chcieli i 70 letni komunista. Dobrana parka

 47. J. D. Schulze

  Bartkowiak, kompromitacja czeka za zakrętem.

 48. J. D. Schulze

  Bartkowiak, uprawiasz niesłychaną ofensywę nieodpowiedzialnej głupoty.

 49. Dziękuję za wyjaśnienie sprawy
  Przynajmniej wiadomo z kim człowiek ma do czynienia-Troszkę jak puchatek i prosiaczek z bardzo małym rozumkiem-ale z wielkim zapałem do zakłamywania rzeczywistośći krytykowała kłamała -zmieniała Fakty chętnie poczytam jej artykuły czy jako redaktorka była bezstronna czy zajmowała sie promocją PSL-u ,ale za to jej płacili i broniła własnych interesów .Nie wiem czemu ,ale troszkę mi jej szkoda -oderwała się od rzeczywistości i ” sumarycznie” jej słowa jest do bani

 50. J. D. Schulze

  Gdyby miał Pan trochę ambicji, to po tak dotkliwej porażce w wyborach samorządowych, powinien spalić się Pan ze wstydu i nie zabiegać o urząd starosty. Wyborcy jednoznacznie określili, że nie chcą Pana w samorządzie. Niespełnenie powoduje, że pcha się Pan na siłę na urząd starosty. Niespełnenie dla niewydarzonego polityka jest tragikomiczne.

  • Schulze opiatów się najadles? Bartkowiak uzyskał poparcie wiec ambicje spełnił ☺️I tu szczere gratulacje Panie starosto❤️A ze wstydu może się spalić każdy PSLowiec chociażby za nachodzenie sw pamięci pana Miernika w domu a potem w szpitalu by przeciągnąć na swoją strone. Obrzydliwe

 51. Jacek Bartkowiak

  J. D. Schulze to nie Anna Giszter-Łodziewska, jak napisałem wczoraj w komentarzu. Zainteresowaną przepraszam. Jacek Bartkowiak

  • Jak dojrzały człowiek z aspiracjami może publicznie oskarżać i pisać różne głupoty plątając innych w bredniach wypisywanych przez ludzi Pana pokroju. Żałosne.

  • Panie Bartkowiak za czym kogoś Pan oskarży to powinien Pan wystąpić o IP tej osoby do prokuratury

  • Panie Jacku z oczywistych względów przeprosiny zbędne ….

  • Panie starosto przeprosić trzeba takie prawo , ale i tak swoje wiemy

 52. J.D.Schulze obrzydzasz PSL. Odcinamy się od ciebie.

  • E.G dokładnie dziewczyna vel Schulze osiągnęła efekt odwrotny do zamierzonego ☺️To jest w tym wszystkim najlepsze

 53. J. D. Schullze

  Nieee…potrzebuje kasy

 54. Prezydent w 2218r

  Tu każdy może być kim chce. Jak za przyczyną zaczarowanego ołówka…Jakby pojawiły się prawdziwe nazwiska-zapadlibyście się pod ziemię.

 55. Po dwakroć: 1. PiS nie realizuje wyroku TK od kilku lat a „prawo” i „sprawiedliwość” ma wpisane w nazwę partii, 2. Kochman z PO powinna milczeć, bo w 2012 r głosowała za niekonstytucyjnym pozbawieniem opiekunów dorosłych ON praw nabytych do świadczenia pielęgnacyjnego, czyli ma czynny współudział za los opiekunów, nad których losem niby się pochyla – takie osoby powinny dostać wilczy bilet z polityki dośmiertnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.