Strona główna / Informacje / Wybory 2018 / Bez Rogi i Parusa, ale z Ziemskim. Lista PSLu do powiatu

Bez Rogi i Parusa, ale z Ziemskim. Lista PSLu do powiatu

Znamy skład listy kandydatów PSL, którzy powalczą o mandaty radnych powiatowych w okręgu obejmującym Słupca. Po zmianie kodeksu wyborczego, lista musiała być skrócona do 6 nazwisk (w poprzednich wyborach liczyła 8 osób). Jak już wczoraj pisaliśmy, wśród kandydatów zabraknie starosty Mariusza Rogi. Na liście PSLu nie zobaczymy też obecnego radnego powiatowego Tomasza Parusa. Nowością jest obecność Michała Ziemskiego (na zdjęciu), który wcześniej z powodzeniem kandydował do rady miasta. Na miejskiej liście jest również Mariusz Król, który w poprzednich wyborach z sukcesem walczył o głosy mieszkańców z gminy Słupca. Wbrew przypuszczeniom wielu obserwatorów lokalnej sceny politycznej, Król nie będzie liderem listy. To miejsce dostała Anna Czerniak, która niedawno zastąpiła Króla w składzie zarządu powiatu. Pełna lista prezentuje się następująco:

1. Anna Czerniak

2. Mariusz Król

3. Michał Ziemski

4. Iwona Buśkiewicz

5. Emila Więcek – Kotusiewicz

6. Szymon Grzywiński

8 komentarzy

 1. Nie wcisnęło mnie w fotel z wrażenia. Bez Pyrzyka i Rogi ta lista kopyta nie ma. Będzie tysiąc, ale łącznie. I wcale nad tym nie ubolewam. Czas wyprowadzić zielony sztandar.

 2. A Parusowi się odechciało, czy PSL-owi się odechciało Parusa?

 3. Maciej Włodarczyk

  Wygnać PSL ze Słupcy. Dość już tej zielonej bandu z seniorem Euhenio na czele.

 4. Słupczanin

  Nigdy więcej PSL-u w Słupcy ani w Powiecie Słupeckim!!!!

 5. Najlepsza lista. U innych tylko liderzy lub liderów nawet brak.

 6. słupczanin

  Parusowi szykują „stołek”, który nie pozwala jednocześnie być radnym. Może jest szykowany na Starostę lub Z-cę Burmistrza a pracuje w dziale, którym kieruje żona burmistrza, więc zasłużył sobie na uznanie.

 7. Lista PSL słabizna. Nie oddam wam mojego cennego głosu, nie zasługujecie. Pan Ziemski zaś w Radzie Miasta okazał się biernym wykonawcą poleceń pana burmistrza, brak własnego zdania wyklucza go jako radnego tak w mieście jak i w powiecie.

 8. Fajna lista, ludzie o stabilnych poglądach! Oddam swój głos!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>