Strona główna / Informacje / Wybory 2018 / Dropiński rekordzistą. Jak poszło pozostałym? WYNIKI

Dropiński rekordzistą. Jak poszło pozostałym? WYNIKI

Przemysław Dropiński uzyskał najwyższy indywidualny wynik w wyborach do rady powiatu. Lekarz kandydujący z listy PiS w okręgu lądkowsko-zagórowskim zdobył aż 1236 głosów. To rekord w historii wyborów do samorządu naszego powiatu. Na dwóch kolejnych miejscach znajdują się inni kandydaci PiS. Na wójta gminy Ostrowite Henryka Tylmana zagłosowało ponad tysiąc wyborców, na Andrzeja Kasprzyka – lidera listy PiS w gminie Strzałkowo – 927. Najlepszy wynik spośród kandydatów PSL – 864 uzyskał Mariusz Król, a spośród kandydatów Razem dla Powiatu Przemysław Niezbecki (789).

Wyniki wszystkich kandydatów dostępne są już na stronie PKW – kliknij tutaj.

 

 

 

12 komentarzy

 1. Mieszkaniec

  Wreszcie!!!!!!!!!

 2. Zagórowianin

  Gratulacje Przemku …

 3. Gratulacje Panie doktorze

 4. Cieszę się bardzo i gratuluję Panu Przemkowi

 5. Super! Wreszcie coś się będzie działo!

  • Mieszkaniec Zagorowa

   Jak się trzyma wszystkie sroki za ogon to jedna ucieknie.Lekarz niech leczy ludzi a nie łapie się wszystkiego.

 6. k.pierścienia

  A Król wielki rekord ryje we wszystkich urzędach od lat. sukces należy do tych którzy po raz pierwszy kandydowali a nie do starych cwanych wyżeraczy.

 7. Brawo wyborcy!Teraz pan Dropiński musiał zmienić partię żeby dorwać się do koryta.Do tytułu doktora też mu jeszcze dużo brakuje,Ale co tam jest lekarzem trzeba wybrać.Ciemny naród może by zainteresował się tym ile pan Przemek zrobił dla naszej gminy w zeszłej kadencji!Oczywiście nic,nawet przez cztery lata nie był na żadnej gminnej sesji.Do rady nie wybiera się człowieka tylko dlatego że go się lubi,tylko żeby coś zrobił dla naszej gminy i miasta.Niech się wkońcu ciemny naród obudzi.

 8. Uważam ,że wyborcy poszli tokiem myślenia głosując raczej na osobę lekarza a nie na radnego powiatowego reprezentującego jakże skrajne komitety wyborcze i poglądy obecnie PIS a we wcześniejszej kadencji PO Co się z tymi osobami kandydatami na radnych dzieje? Znam pana doktora i jestem po części zawiedziona jego stanowiskiem w tych wyborach.

 9. Gratuluje

 10. Dziwię się wyborowi, ale cóż taka wola ludzi. Życzę powodzenia pieniądz, władza wpływy. Każdy ma swoje wizje i priorytety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.