Strona główna / Informacje / Wybory 2018 / Fryta wchodzi do polityki. Zostanie najsilniejszym radnym?

Fryta wchodzi do polityki. Zostanie najsilniejszym radnym?

Komitety wyborcze zamykają kompletowanie list przed wyznaczonymi na 21 października wyborami samorządowymi. Zobaczymy na nich kilka zaskakujących nazwisk. Na start w wyborach zdecydował się m.in. Rafał Frydrychowicz, nauczyciel wychowania fizycznego w strzałkowskim CKZiU, a zarazem popularny trener personalny, z powodzeniem prowadzący w Strzałkowie własną siłownię. Popularnego Frytę znajdziemy na liście Razem dla Powiatu w okręgu obejmującym gminę Strzałkowo. O pozostałych kandydatach powstałego kilka miesięcy temu ugrupowaniach napiszemy wkrótce.

6 komentarzy

  1. Weź tu się z takim nie zgadzaj… 😉

  2. ci ludzie od kulturystyki maja zachwiana samo ocene i wygrac znim w jakims sporze jest bardzo prosto bo wystarcz powiedziec ze ma krzywo kołniezyk od różowej o przepraszam łososiowej koszlki polo i bedzie godzine go ustawiał z drugiej strony moze to byc problem bo goosowania beda trwały w nieskonczoność zanim odpowiednią poze przyjmie przy głosowaniu jakos to słabo widze

    • Bzdura totalna – kulturyści nie noszą łososiowych koszul i nie potrzebnie się nie prężą!!!! Nie muszą!!!!

  3. Nie chcę się robić. To do polityki. Do koryta.

  4. Jeszcze tego by brakowało On do polityki to jakaś kpina do roboty a nie do koryta i za państwowe pieniądze sobie trenować!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>