Strona główna / Informacje / Wybory 2018 / Jastrząb jednak kandyduje. Kto jeszcze na liście?

Jastrząb jednak kandyduje. Kto jeszcze na liście?

Przewodniczący rady powiatu Bogdan Jastrząb, który według nieoficjalnych informacji poważnie brał pod uwagę rezygnację ze startu w wyborach, jednak ponownie będzie kandydował. Tak jak ostatnio, będzie liderem listy w okręgu obejmującym gminy Ostrowite, Orchowo i Powidz. Na liście jest też inny radny powiatowy obecnej kadencji Ignacy Maroszek z Powidza, była radna powiatowa, sekretarz gminy Ostrowite Grażyna Tylman oraz były radny rady gminy Ostrowite Łukasz Przygocki. Listę zamyka najmniej doświadczona samorządowo w tym gronie Agnieszka Wojcińska z gminy Orchowo. Pełna lista:

1. Bogdan Jastrząb
2. Łukasz Przygocki
3. Ignacy Maroszek
4. Grażyna Tylman
5. Agnieszka Wojcińska

2 komentarze

  1. Marek Lewandowski

    Dla mnie jako polityk, Pan Jastrząb jest zerem. Jak jeździliśmy dziurawymi drogami, tak jeździmy do dzisiaj. Nic dla naszej miejscowości nie zrobił !!! Wstydzę się takiego radnego. Jestem w trakcie pisania listu otwartego do Pana Jastrzębia, który wkrótce zostanie opublikowany…

    • Ta a co było przed czterema laty? Kolega Bogdan znów do Was przyjedzie przed wyborami i znów go poprzecie, a potem cztery lata będziecie psioczyć, że droga dziurawa. I o co tyle krzyku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>