Strona główna / Informacje / Wybory 2018 / Kto będzie wójtem gminy Powidz? NOWA SONDA

48 komentarzy

 1. Jakub Gwit

 2. Pan Jakub Gwit

 3. Jakub Gwit

 4. Pan Jakub Gwit

 5. tamci Panowie byli po 2 kadencje , to Pan Jakub też niech będzie drugą kadencję i problem rozwiązany , a nie takie bzdury pisać , nie związane z tematem , ludzie wybór należy do WAS , byle ludzi skłócić , Krakowa też od razu nie zbudowali ,

  • Interes i perspektywy ponad 2 tysięcy mieszkańców nie są czymś, co można poświęcić, aby feralny kandydat dostał w imię tzw. sprawiedliwości drugiego cukierka. Alku, cena dla mieszkańców dalszego utrzymywania nieporadnego wójta jest nawet 100 razy wyższa, niż koszt jego uposażenia. Mówimy tu o kosztach zaniechania. Wybór wójta to inwestycja w naszą małą ojczyznę, a nie „równościowe” rozdawanie bananów. Alku, myśl chociaż o sobie i o swoich dzieciach zamiast o urzędniku.

 6. Dajcie mu podwyżkę te wasze wpisy to takie żebractwo!!! Dajcie mu jeszcze jedna kadencje jak to brzmi? Tylko Rysiu jest najlepszy!!!

 7. Tylko Tomaszewski – pokazał co umie. Gwit nawet drogi Powidz Smolniki (strasznie dziurawa) nie umie naprawić, kłóci się ze starostą- nie odpowiada na korespondencje w tej sprawie.

 8. Grześkowiak !!!!! NA WÓJTA tylko on się nadaje

 9. Łukasz Wieliczko

  Ja bym zagłosował na Małgorzatę Kusiak.

 10. droga do Smolnik i inne drogi( ich naprawa) były wałkowane od 20 lat i jakoś nikt nie może zrobić , a wszystko zwala się na Gwita , zapomnieliście , jacy poprzedni Wójtowie byli idealni , żadnych zastrzeżeń nie było , tylko wiecznie sądy , awantury itp….

 11. Bezwzględnie Ryszard

 12. Jakub Gwit – spokój w Gminie Powidz

 13. Samymi imprezami Powidz nie żyje za wiele pożytku z tego nie ma tylko koszty I to nie małe Przeanalizujcie całą kadencję co zrobiono ile pozyskano kasy z unijnych dotacji Przed wyborami coś się robi A czy to nie za późno?? No i te inwestycje D— y nie urywa Szału nie ma Tylko ktoś z doświadczeniem może rządzić naszą piękną kraina
  Grześkowiak R

 14. Tak impreza za impreza !! Aż trudno zliczyć A podal ktoś koszty jaki płacimy z podatków na ich zorganizowanie
  A może POSIR sponsoruje
  Co za dużo to nie zdrowo panie Jakubie
  Turyści byli i ich nie ma Może coś domowników Powidza (kanalizacja chodnik itp ) podatki placa a nie maja

 15. Grześkowiak TAK

 16. czy będzie Ten , czy inny i tak musi dokończyć dzieła poprzednika , Jakub Gwit najlepszy i spokojny , nie robi zamieszania , a imprezy też są potrzebne , wszystko jest potrzebne , tylko powoli , cierpliwości , poprzednicy , pierwszy wybuchowy , robil zamieszanie , drugi zarozumiały , tylko sądzić się lubiał , Jakub najspokojniejszy , tylko grupka przeciwników Go nie lubi

 17. Monika Kardas

  Tylko pan Grześkowiak

 18. tylko Pan Gwit

 19. Wyimaginowany spokój

 20. bezapelacyjnie Grześkowiak!

 21. Pan Grześkowiak

 22. Grześkowiak TAK

 23. To nawet nie chodzi o to ze Gwit nie
  zrobił drogi, ale on nie szanuje ludzi,swoich wyborców,lekcewazy ludzkie sprawy,jest zarozumiały .Więc pytanie do zwolenników Gwita na wójta czy taka osoba powinna być wójtem??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 24. Bezwzglednie Grześkowiak! !!

 25. Grześkowiak !!!

 26. Grzeskowiak wroc !!!!!!!Powidz potrzebuje twoich inwestycji Teraz cofnelismy sie w sredmiowiecze !!!

 27. Ryszard G czyli nic nie załatwi poza długami i sprawami w sadzie

  • powidzkie manewry wyborcze

   Znowu puszczasz trujący dym ? Dług Witkowa w 2017 r wynosi 7.5 mln, Strzałkowa 5,5 mln, Ostrowitego 2 mln z hakiem, Orchowa w r. 2014 też ponad 2 miliony. Sprawdź sobie na Bipie w tych gminach i nie siej propagandy! Tylko imbecyl, a chyba się do nich nie chcesz zaliczać, może wypisywać takie niedorzeczności. Skoro jesteś tak głupi to jeszcze sobie sprawdź, ile pieniędzy pozyskały sąsiednie samorządy z Unii a ile pozyskał Grześkowiak dla najmniejszej gminy w Wielkopolsce : 9 milionów w pierwszej kadencji i 15 mln w drugiej kadencji. Pokaż mi drugą taką gminę, a nie pie…. o długu!

  • Tak na marginesie jak piszesz o dlugach gmin ościennych to do twej informacji gmina orchowo 2 razy wieksza gmina ostrowite 3 razy wieksza a strzalkowi tylko z 5 razy wieksza takze te dyrdymaly zostaw dla siebie, byliśmy najbardziej zadluzona gmina a teraz jg chce 3 banki zaciągnąć by rewitalizacji rynku z caritasem pomoc!!! Za nasze dlugi!!!

 28. Zniesmaczona

  Ta ankieta to jest manipulacja!!! Aby wesprzec tylko jg!!! Ani w gazecie ani slowa o wyborach w Powidzu ani debaty a jak nie wierzycie to czemu fil o pjf ma wylaczone komentarze? Bo jest promocja wojta, a generalnie nikt w Powidzu tego chlamu nie cierpi a to jest zasluga wojta a taki on katolik ze chlsm do Powidza sciagnol uszy trzeba zatykac i ulice pozamykane, takze redakcja wspiera obecnego wojta!

  • Pani się za wszystkich mieszkancow nie wypowiada, bo ja bardzo lubie ten festiwal i znam wielu którzy również go lubią.
   Tak naprawde w Powidzu mamy imprezy przez 15-17 dni w roku, to za duzo ich nie ma.

 29. Tylko Pan Gwit, w gminie panuje spokój. Nam nie trzeba Rumcajsów!!!!!!!!!!!1

  • Jozefzbażin

   Zdecydowanie wolę optymistyczne bajki typu Jak Rumcajs utworzył gminę albo Jak Rumcajs rozwinął gminę Powidz niż o strachliwym Cypisku co przez cztery lata nie dorósł do roli Wójta.

 30. Smakowity z okowity

  Zniesmaczona. Dlaczego wypowiadasz się o PJF w imieniu wszystkich w Powidzu? Są osoby takie jak ja czy moja rodzina i znajomi którym ten rodzaj muzyki odpowiada. Są też imprezy w sezonie z inną muzyką i mam z tego powodu problem z wyjazdu z posesji czy też np zanieczyszczone wejście do domu. W sklepach również więcej ludzi. Czy to jest powód żeby ciągle krytykować i ciągle narzekać na PJF? Bo to kosztuje ? No tak 20 tyś z UG.Reklama na całą Wielkopolskę i pewnie jeszcze dalej. Teraz jest jesień i spokojnie do lipca może Pani nabrać sił żeby ten diabelski festiwal przetrwać. P.s. nie jestem za J.G.

 31. Tylko Grześkowiak.

 32. lepsze okazlo sie wrogiem dobrego wiec wybieram tomaszewskiego

 33. mieszkaniec

  Tylko nie myslac można uwierzyć w obiecanki obecnego Wójta.Pozytywny,Zrównoważony?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.