Strona główna / Informacje / Wybory 2018 / Niezbecki jedynką Razem dla Powiatu w Słupcy

Niezbecki jedynką Razem dla Powiatu w Słupcy

Lekarz Przemysław Niezbecki, jeden z liderów Razem dla Powiatu otwiera słupecką listę tego ugrupowania w wyborach do rady powiatu. Pełna lista poniżej:

1 Przemysław Niezbecki

2 Jarosława Kobos

3 Grzegorz Pawłowski

4 Olga Krawiec

5 Małgorzata Papierska

6 Tomasz Roszak

28 komentarzy

 1. Pani Kazus zbieżność nazwisk czy mi się tylko wydaje

 2. Nie wiem czy tylko ja nie znam Pani Kazus czy mi się tylko wydaje

 3. Ten Pan to jakaś porażka. Oj będzie klęska.

 4. Po nazwisku można się ślizgać długo i daleko

 5. J. D. Schulze

  Poznajmy prawdziwe oblicze Pana Niezbeckiego jako kandydata do rady powiatu.

  Będąc użytkownikiem facebooka znalazłem na profilu Pana Niezbeckiego post Pani Katarzyny Łysiak – Idzik, kandydatki do rady powiatu z listy Razem dla Powiatu. Pani ta zamieściła program Razem dla Powiatu. Skorzystałem z opcji „dodaj komentarz” i zapytałem mniej więcej… Skoro istnieją dogodne warunki kadrowe w szpitalu w celu stworzenia w szpitalu stacjonarnego oddziału opieki paliatywnej oraz ZOL, to jak to możliwe, że trzeba poprawić funkcjonowanie słupeckiego szpitala poprzez przyciągnięcie dobrych specjalistów? Mniej więcej tak brzmiało pytanie. W dyskusję weszła pewna Pani. Nie mieliśmy zbieżnych poglądów, ale wymiana poglądów przebiegała kulturalnie. Aż tu nagle do dyskusji włączył się Pan Niezbecki i od razu zarzucił mi, że jak zwykle udowadniam, że nic nie rozumiem, i że On wytłumaczy mi to łopatologicznie. Nie pozostałem Panu Niezbeckiemu dłużny. Panu Niezbeckiemu musiało się wiele rzeczy, z tego co napisałem, nie spodobać, albowiem usunął wszystkie komentarze pod programem Razem dla Powiatu i mnie zablokował. Jego prawo. Ale czy tak postępuje kandydat do rady powiatu? Co według Pana Niezbeckiego należało mi do głowy wrzucić łopatą? Otóż to, że pacjent A lekarza X przyjmującego we Wrześni i pracującego w słupeckim szpitalu czeka na zabieg w słupeckim szpitalu tydzień, a pacjent B lekarza pracującego w słupeckiej przychodni chirurgicznej, ale nie w słupeckim szpitalu, czeka według Pana Niezbeckiego na zabieg miesiąc. Napisałem więc, że będąc pacjentem B czekałem na zabieg 5 dni. Oj, bardzo się to nie spodobało Panu Niezbeckiemu, podobnie jak to, żeby sobie w d… wsadził swoje uwagi odnośnie mojego rozumowania. Wcześniej, w polemice z przywołaną pewną Panią, napisałem, że lekarze, którzy odeszli ze słupeckiego szpitala odeszli z niego, bo nie dostali podwyżek i strzelili focha. A jako, że nie ma ludzi, których nie dałoby się zastąpić, to i oni zostali zastąpieni. Jak już Panu Niezbeckiemu brakło merytorycznych argumentów w kwestii programu wyborczego, to zarzucił mi, że nie występuję pod prawdziwym nazwiskiem i jest to wstyd. Odpowiedziałem więc Panu Niezbeckiemu, że odzieranie się z prywatności nie jest obowiązkowe. On jednak kandyduje do rady powiatu i raczej niemożliwe jest, żeby nazwał się „chory z nienawiści do PSL-u i Pani Iwony Wiśniewskiej”. I mniej więcej w tym miejscu nastąpił blok i usunięcie komentarzy pod prośbą Pani Łysiak – Idzik o poparcie w dn. 21 października 2018 r.

  Reasumując: czy osoba, która miałaby reprezentować Słupczan w powiecie powinna obrażać się na wyborcę za polemikę w przedmiocie programu wyborczego? A może nie o obrazę tu chodzi, a o zwykły strach, że program Razem dla Powiatu w kwestii poprawy funkcjonowania szpitala to jedna wielka bzdura kryjąca się pod chwytliwymi sloganami wyborczymi, i że ktoś jednym prostym pytaniem mogł to obnażyć? Merytorycznej odpowiedzi na moje bardzo proste pytanie odnośnie programu nie otrzymałem.

  • Przemysław Niezbecki

   Szanowny Panie
   Zapomniał Pan dodać o dość wulgarnym Pana wpisie. Ja nie bedę tolerował takiego zachowania a dodatkowo obrażania mnie. Chce Pan dyskutować, to proszę się przedstawić a nie jak tchórz chować się za pseudonimem. Myślę, że na tym kończymy tę dyskusję. Wydaje mi się, że to u Pana widać jakieś wyjątkowe cechy nienawiści do mnie i do komitetu, z którego kandyduję.

  • J. D. Schulze

   Przypomnę Panu, Panie Niezbecki, że to Pan włączając się do dyskusji na facebooku, zaczął w pierwszym zdaniu od słów niewątpliwie mnie poniżających i niewątpliwie obraźliwych. Ja nie pozostałem Panu dłużny. Widzę, że wyznaje Pan zasadę „obrażać to my, ale nie nas”.

  • J. D. Schulze

   Jeszcze jedno, Panie Niezbecki… O niczym nie zapomniałem. Nie opanował Pan umiejętności czytania tekstu ze zrozumieniem? Wyraźnie przyznałem, że napisałem w rewanżu za Pana ocenę mojego rozumowania, że może Pan sobie w d… wsadzić tę ocenę. A skoro nie potrafił Pan udzielić merytorycznej odpowiedzi na moje pytanie, to znaczy, że jako radny powiatowy niewiele będzie miał Pan do zaoferowania oprócz frazesów.

  • dla kogo głos ?

   Proste pytanie – Który Komitet Wyborczy przedstawia według ciebie najbardziej merytoryczny
   i najbardziej korzystny program dla całego Powiatu ?
   Tylko bez kluczenia !!!
   Prosta wskazówka dla wyborcy – warto postawić na … ? dlatego, że …?
   Dwa krótkie treściwe zdania bez elaboratów.

 6. Ja tam popieram Pana Niezbeckiego. Dobry człowiek…

 7. Schulze! Ty jako obcokrajowiec nie powinieneś zbytnio angażować się w polskie tematy, a zwłaszcza dokonywać analiz rozumowania innych, bo nie rozumiesz polskiej mentalności i kultury. Nazwisko wskazuje, że na pewno obca ci jest sympatia do naszego narodu.

  • J. D. Schulze

   Wyborco, póki co to Ty nic nie zrozumiałeś. Nie ja próbowałem analizować rozumowanie innych. To inni, czytaj Pan Niezbecki, analizowali moje rozumowanie, z kiepskim zresztą skutkiem. W kwestii sympatii… Oceniasz według siebie zionąc nienawiścią do Niemców? Nie przyszło Ci na myśl, że mogę być i Polakiem i Niemcem? Zapomniałem… Jesteś tym „rodzajem” wyborcy, który nie myśli 🙂

 8. Na szczęście Pan Niezbecki jest kimś i będzie coś znaczył w tym powiecie,a taki schulze pozostanie nic nie znaczącym głupio mądrym pieniaczem,Panie Przemysławie nie reagować,niech gościu odreaguje,on tego potrzebuje!

  • J. D. Schulze

   Obserwator, najlepszy wyborca to głupi wyborca, czyli taki jak ty i tobie podobni… o nic nie pytać, nic nie wiedzieć, oddać głos niczym baran prowadzony na rzeź. Rzeczywiście… leninowscy „pożyteczni idioci”.

 9. Puste słowa i puste obietnice, natychmiastowe zbawienie dla szpitala i powiatu. Jeszcze żadnemu szpitalowi zarządzanemu przez lekarza nie wyszło to na dobre, powiatowi chyba też. Bo tak się komuś wydaje, że jak po wyborach zwolni dyrektorkę, ordynatora oiomu i jeszcze tam kogoś to sprawy potoczą się same w dobrym kierunku. Nic bardziej błędnego i utopijnego.

 10. J. D. Schulze

  Pan Niezbecki snuje na swoim profilu na facebooku rozważania próbując zrozumieć, skąd tyle hejtu pod adresem Razem dla Powiatu Słupeckiego i zarzuca brak klasy przeciwnikom spod pewnego znaku. Ośmielę się podnieść, że większym brakiem klasy niż RdPS i PiS żadne ugrupowanie na naszym terenie się nie wykazało. Nikt nie pluje tak jadem jak Wy. Nie potraficie odróżnić polemiki od hejtu. Co po niektórzy z Was poniżają potencjalnego wyborcę tylko za to, że ma inne poglądy niż Wy. Generalną zasadą wyborów powinien być świadomy wybór. Nie ma świadomego wyboru bez wniknięcia w program. Kandydat, który nawet nie podejmuje próby obrony swojego programu poprzez merytoryczną odpowiedź, powinien co najwyżej drzwi do lokali wyborczych otwierać. „Mniej niż zero” Lady Pank…. Oooo…

 11. Schulze nie rozśmieszaj mnie

 12. Program jest tendencyjny i dotyczy obszaru działania pana Niezbeckiego . A może coś bardziej ambitniejszego? Czyli to już koniec , najważniejsze ze pracy bedzie dla wszystkich anestezjologow tyle , ze znowu bedą myśleć ze sa niezastąpieni . Nic bardziej mylnego . Pewnie sie marzy stanowisko dyr ale proszę wybaczyć nie ma pan szans w tym sektorze , bo szpital to kilka oddziałów a nie tylko jeden i najuczciwiej jak sie da powiem ze sie pan na tym nie zna . Inna kwestia to taka ze obejmując taki urząd kim miałby pan władać ? Pewnie jakieś niedobitki zostaną . Ile krwi pan napsul pracownikom to tylko oni mają Taką wiedzą . Atakując górę często sam pracownik stawał sie celem niejednej kontroli – szpital chyba jest rekordzistą kontroli w Polsce .A swoje tezy , diagnozy itp uważał pan za jedyne i nieomylne . To co wiem tytułu naukowego i biegłym to sie nie jest . To ze wyznaje Pan zasadę że jedyna i prawdziwa opinia należy tylko do pana to współczuje . Proszę spojrzeć na Pana kolegów z którymi pan odszedł. Klasę i szacunek zachowują do końca a merytorycznie biją niejednego na głowę . Panie shulzee gratuluje celnych jakże prawdziwych strzałów

 13. Popieramy Pawła Kukiza w Słupcy

  Mam pytanie do wszystkich kandydatów do rady Powiatu czy znacie rzeczywisty stan finansów Starostwa i Powiatu Słupeckiego?
  Dlaczego starosta zarabiający bardzo duże pieniądze , potencjalny lider listy PSL w powiecie ….. rezygnuje.
  Wiem z bardzo wiarygodnych źródeł Powiat jest Bankrutem .Dlatego Starosta wolał się pokłócić z kilkoma gminami z naszego powiatu w temacie inwestycji na które już zostały przyznane dotacje unijne i nie zrealizować ich niż przyznać że Powiat nie ma ani grosza na zrealizowanie ich.

 14. razem dla powiatu = sld+po

 15. Szanowni Państwo!
  Obserwując co dzieje się teraz przed wyborami, kiedy czytamy co wypisuje się na drugiego człowieka kest naprawdę żenujące!!!
  J.D.Szulze – Pan/i
  Najłatwiej jest krytykować i atakować, a każdy niech zacznie od siebie i swojego sumienia.
  Nie ważne kto z jakiego ugrupowanie zamierza startować w wyborach. Ma prawo do wyrażania swoich poglądów, wizji i ewentualnych zmian.
  Ważne jest to ,że są chętni ludzie, którzy czują się na siłach i mają chęci startować i działać na rzecz powiatu.
  Nie ważne, czy to z PSL , PIS u, czy Razem dla Powiatu. Każdy mógł startować nawet w pojedynkę….trzeba mieć wizję i odwagę.
  Proszę Państwa miejmy godność człowieka i szanujmy siebie.
  Wszyscy dobrze się znamy, a Ci którzy wypisują wulgaryzmy pokazują tylko ile mają w sobie zawiści i zazdrości!!!!
  Ludzie podejmą ostateczną decyzje, a Pan/I J.D.Szulze niech zastanowi się nad sobą. Brak kultury i klasy !!!
  Ludzie sami ocenią i widzą co się dzieję.
  A w kwestii szpitala to każdy wybiera priorytety i wypowiada się na tematy w których czuje się kompetentny.
  Dajmy szansę wszystkim ugrupowaniom z szacunkiem do wszystkich kandydatów, którzy mają odwagę startować i mieć wizję zmian!
  Ugrupowania na szczeblu powiatowym nie do końca mają znaczenie , bo MY tutaj tworzymy swoją małą ojczyznę! Zazdrość i zawiść ludzka niesty niszczy wszystko, a także często dobrych ludzi!!!!

  • Pani Zosiu zgadzam się z panią i mogę jedynie do tego przytoczyć naukę Kościoła, bo jestem chrześcijaninem, że „zło należy zwalczać dobrem” albo „rzuci ktoś w ciebie kamieniem to oddaj mu chlebem”, albo „uderzy cię to nadstaw drugi policzek”. Wszystko pięknie, tylko jest jedno ale. Otóż w czasach „zimnej wojny”, starsi to pamiętają, mocarstwa i cywilizowane kraje zachodu próbowały tak postępować z naszym wschodnim sąsiadem, który jak opętany zastraszał i stanowił narastające zagrożenie dla całego świata. Tak też dzieje się z ludźmi przesiąkniętymi nienawiścią. A co zniszczyło i doprowadziło do upadku imperium zła, otóż twarda i nieustępliwa walka jaką wypowiedział temu dyktatorowi ówczesny Prezydent USA-Ronald Regan. I dlatego z niektórymi ludźmi nie da się inaczej jak tylko konsekwentnie twardo i ani krok do tyłu.

  • A wypowiedzi pana Bartkowiaka czy Niezbeckiego, Pawłowskiego, Salonu Satyrycznego, ktory firmowany jest też przez Bartkowiaka, też się do tego zaliczają? Czy obrażliwe jest tylko to co.wypisuje Schulze

  • J. D. Schulze

   Pani Zosiu,

   sumienie mam czyste. Do polemiki w kwestii programu Razem dla Powiatu Słupeckiego przystępowałem bez jakichkolwiek uprzedzeń do Pana Niezbeckiego. Jeśli ogłasza się program, to należy liczyć się z tym, że padną pytania. Kandydat Razem dla Powiatu Słupeckiego do rady miasta czy rady powiatu ze zwykłego szacunku do wyborcy powinien postarać się odpowiedzieć merytorycznie na pytanie ze strony wyborcy. Pan Niezbecki odpowiedź do mnie zaczął od słów, ktore zacytowałem już wcześniej, czyli zarzucił mi, że swoim kolejnym komentarzem udowadniam, że jak zwykle nic nie rozumiem. Zarzut Pani pod moim adresem, że brakuje mi kultury i klasy powinna Pani skierować pod adresem Pana Niezbeckiego. Umieszczania wydarzeń na osi czasu uczą na jednej z pierwszych lekcji historii w szkole podstawowej. Jeżeli więc Pani przeanalizowała kolejność argumentów z mojej strony, jak i Pana Niezbeckiego, i jeżeli była Pani dość pojętną uczennicą, to nie powinna mieć Pani problemu z ustaleniem, kto pierwszy zachował się arogancko i niekulturalnie. Zresztą nie tylko o Pana Niezbeckiego chodzi, ale i inne tu komentujące i atakujące mnie osoby. Pani apel o godność człowieka i wzajemny szacunek do siebie pięknie brzmi, wzniośle, górnolotnie… Niestety, jest frazesem na potrzeby przekonania innych, że J. D. Schulze szerzy zło, skłóca ludzi, obraża, itp… itd…
   Wysłałem dzisiaj na slupca.pl, na twojaslupca.pl i na wirtualnyregion.pl komentarz pt. ODSŁONA NR 2 PRAWDZIWEGO OBLICZA PANA NIEZBECKIEGO JAKO KANDYDATA DO RADY POWIATU I JAKO LEKARZA. Pierwsze dwa z wymienionych portali jeszcze tego komentarza nie zamieściły i może w ogóle nie zamieszczą, ale odsyłam na wirtualnyregion.pl – komentarz pod artykułem „Razem dla Powiatu ujawnia kandydatów”. Może ktoś otworzy oczy zanim zostanie „leżakiem” na słupeckim oddziale intensywnej terapii albo zanim szpital zostanie puszczony z torbami z pomocą Pana Niezbeckiego.

 16. mieszkaniec

  Hej. Doktorku za robotę rzetelną się weź a nie opluwanie i polityka ci w głowie.

 17. A p. Niezbecki zmienił klub. Niedawno lansował Nowoczesną, a ta spalona, to razem dla powiatu utworzyli. Ile razy to przerabialiśmy?????Nie damy się omamić! Lekarze do polityki lepiej niech nie idą tylko do pacjentów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.