Strona główna / Informacje / Wybory 2018 / Niezbecki jedynką Razem dla Powiatu w Słupcy

Niezbecki jedynką Razem dla Powiatu w Słupcy

Lekarz Przemysław Niezbecki, jeden z liderów Razem dla Powiatu otwiera słupecką listę tego ugrupowania w wyborach do rady powiatu. Pełna lista poniżej:

1 Przemysław Niezbecki

2 Jarosława Kobos

3 Grzegorz Pawłowski

4 Olga Krawiec

5 Małgorzata Papierska

6 Tomasz Roszak

63 komentarze

 1. Pani Kazus zbieżność nazwisk czy mi się tylko wydaje

 2. Nie wiem czy tylko ja nie znam Pani Kazus czy mi się tylko wydaje

 3. Ten Pan to jakaś porażka. Oj będzie klęska.

 4. Po nazwisku można się ślizgać długo i daleko

 5. J. D. Schulze

  Poznajmy prawdziwe oblicze Pana Niezbeckiego jako kandydata do rady powiatu.

  Będąc użytkownikiem facebooka znalazłem na profilu Pana Niezbeckiego post Pani Katarzyny Łysiak – Idzik, kandydatki do rady powiatu z listy Razem dla Powiatu. Pani ta zamieściła program Razem dla Powiatu. Skorzystałem z opcji „dodaj komentarz” i zapytałem mniej więcej… Skoro istnieją dogodne warunki kadrowe w szpitalu w celu stworzenia w szpitalu stacjonarnego oddziału opieki paliatywnej oraz ZOL, to jak to możliwe, że trzeba poprawić funkcjonowanie słupeckiego szpitala poprzez przyciągnięcie dobrych specjalistów? Mniej więcej tak brzmiało pytanie. W dyskusję weszła pewna Pani. Nie mieliśmy zbieżnych poglądów, ale wymiana poglądów przebiegała kulturalnie. Aż tu nagle do dyskusji włączył się Pan Niezbecki i od razu zarzucił mi, że jak zwykle udowadniam, że nic nie rozumiem, i że On wytłumaczy mi to łopatologicznie. Nie pozostałem Panu Niezbeckiemu dłużny. Panu Niezbeckiemu musiało się wiele rzeczy, z tego co napisałem, nie spodobać, albowiem usunął wszystkie komentarze pod programem Razem dla Powiatu i mnie zablokował. Jego prawo. Ale czy tak postępuje kandydat do rady powiatu? Co według Pana Niezbeckiego należało mi do głowy wrzucić łopatą? Otóż to, że pacjent A lekarza X przyjmującego we Wrześni i pracującego w słupeckim szpitalu czeka na zabieg w słupeckim szpitalu tydzień, a pacjent B lekarza pracującego w słupeckiej przychodni chirurgicznej, ale nie w słupeckim szpitalu, czeka według Pana Niezbeckiego na zabieg miesiąc. Napisałem więc, że będąc pacjentem B czekałem na zabieg 5 dni. Oj, bardzo się to nie spodobało Panu Niezbeckiemu, podobnie jak to, żeby sobie w d… wsadził swoje uwagi odnośnie mojego rozumowania. Wcześniej, w polemice z przywołaną pewną Panią, napisałem, że lekarze, którzy odeszli ze słupeckiego szpitala odeszli z niego, bo nie dostali podwyżek i strzelili focha. A jako, że nie ma ludzi, których nie dałoby się zastąpić, to i oni zostali zastąpieni. Jak już Panu Niezbeckiemu brakło merytorycznych argumentów w kwestii programu wyborczego, to zarzucił mi, że nie występuję pod prawdziwym nazwiskiem i jest to wstyd. Odpowiedziałem więc Panu Niezbeckiemu, że odzieranie się z prywatności nie jest obowiązkowe. On jednak kandyduje do rady powiatu i raczej niemożliwe jest, żeby nazwał się „chory z nienawiści do PSL-u i Pani Iwony Wiśniewskiej”. I mniej więcej w tym miejscu nastąpił blok i usunięcie komentarzy pod prośbą Pani Łysiak – Idzik o poparcie w dn. 21 października 2018 r.

  Reasumując: czy osoba, która miałaby reprezentować Słupczan w powiecie powinna obrażać się na wyborcę za polemikę w przedmiocie programu wyborczego? A może nie o obrazę tu chodzi, a o zwykły strach, że program Razem dla Powiatu w kwestii poprawy funkcjonowania szpitala to jedna wielka bzdura kryjąca się pod chwytliwymi sloganami wyborczymi, i że ktoś jednym prostym pytaniem mogł to obnażyć? Merytorycznej odpowiedzi na moje bardzo proste pytanie odnośnie programu nie otrzymałem.

  • Przemysław Niezbecki

   Szanowny Panie
   Zapomniał Pan dodać o dość wulgarnym Pana wpisie. Ja nie bedę tolerował takiego zachowania a dodatkowo obrażania mnie. Chce Pan dyskutować, to proszę się przedstawić a nie jak tchórz chować się za pseudonimem. Myślę, że na tym kończymy tę dyskusję. Wydaje mi się, że to u Pana widać jakieś wyjątkowe cechy nienawiści do mnie i do komitetu, z którego kandyduję.

  • J. D. Schulze

   Przypomnę Panu, Panie Niezbecki, że to Pan włączając się do dyskusji na facebooku, zaczął w pierwszym zdaniu od słów niewątpliwie mnie poniżających i niewątpliwie obraźliwych. Ja nie pozostałem Panu dłużny. Widzę, że wyznaje Pan zasadę „obrażać to my, ale nie nas”.

  • J. D. Schulze

   Jeszcze jedno, Panie Niezbecki… O niczym nie zapomniałem. Nie opanował Pan umiejętności czytania tekstu ze zrozumieniem? Wyraźnie przyznałem, że napisałem w rewanżu za Pana ocenę mojego rozumowania, że może Pan sobie w d… wsadzić tę ocenę. A skoro nie potrafił Pan udzielić merytorycznej odpowiedzi na moje pytanie, to znaczy, że jako radny powiatowy niewiele będzie miał Pan do zaoferowania oprócz frazesów.

  • dla kogo głos ?

   Proste pytanie – Który Komitet Wyborczy przedstawia według ciebie najbardziej merytoryczny
   i najbardziej korzystny program dla całego Powiatu ?
   Tylko bez kluczenia !!!
   Prosta wskazówka dla wyborcy – warto postawić na … ? dlatego, że …?
   Dwa krótkie treściwe zdania bez elaboratów.

 6. Ja tam popieram Pana Niezbeckiego. Dobry człowiek…

 7. Schulze! Ty jako obcokrajowiec nie powinieneś zbytnio angażować się w polskie tematy, a zwłaszcza dokonywać analiz rozumowania innych, bo nie rozumiesz polskiej mentalności i kultury. Nazwisko wskazuje, że na pewno obca ci jest sympatia do naszego narodu.

  • J. D. Schulze

   Wyborco, póki co to Ty nic nie zrozumiałeś. Nie ja próbowałem analizować rozumowanie innych. To inni, czytaj Pan Niezbecki, analizowali moje rozumowanie, z kiepskim zresztą skutkiem. W kwestii sympatii… Oceniasz według siebie zionąc nienawiścią do Niemców? Nie przyszło Ci na myśl, że mogę być i Polakiem i Niemcem? Zapomniałem… Jesteś tym „rodzajem” wyborcy, który nie myśli 🙂

 8. Na szczęście Pan Niezbecki jest kimś i będzie coś znaczył w tym powiecie,a taki schulze pozostanie nic nie znaczącym głupio mądrym pieniaczem,Panie Przemysławie nie reagować,niech gościu odreaguje,on tego potrzebuje!

  • J. D. Schulze

   Obserwator, najlepszy wyborca to głupi wyborca, czyli taki jak ty i tobie podobni… o nic nie pytać, nic nie wiedzieć, oddać głos niczym baran prowadzony na rzeź. Rzeczywiście… leninowscy „pożyteczni idioci”.

  • J. D. Schulze

   I pomyśleć, że zwolennicy Pana Niezbeckiego nawołują w innych komentarzach do szacunku.
   Szkoda, że szacunku oczekują w jedną stronę.

 9. Puste słowa i puste obietnice, natychmiastowe zbawienie dla szpitala i powiatu. Jeszcze żadnemu szpitalowi zarządzanemu przez lekarza nie wyszło to na dobre, powiatowi chyba też. Bo tak się komuś wydaje, że jak po wyborach zwolni dyrektorkę, ordynatora oiomu i jeszcze tam kogoś to sprawy potoczą się same w dobrym kierunku. Nic bardziej błędnego i utopijnego.

 10. J. D. Schulze

  Pan Niezbecki snuje na swoim profilu na facebooku rozważania próbując zrozumieć, skąd tyle hejtu pod adresem Razem dla Powiatu Słupeckiego i zarzuca brak klasy przeciwnikom spod pewnego znaku. Ośmielę się podnieść, że większym brakiem klasy niż RdPS i PiS żadne ugrupowanie na naszym terenie się nie wykazało. Nikt nie pluje tak jadem jak Wy. Nie potraficie odróżnić polemiki od hejtu. Co po niektórzy z Was poniżają potencjalnego wyborcę tylko za to, że ma inne poglądy niż Wy. Generalną zasadą wyborów powinien być świadomy wybór. Nie ma świadomego wyboru bez wniknięcia w program. Kandydat, który nawet nie podejmuje próby obrony swojego programu poprzez merytoryczną odpowiedź, powinien co najwyżej drzwi do lokali wyborczych otwierać. „Mniej niż zero” Lady Pank…. Oooo…

 11. Schulze nie rozśmieszaj mnie

 12. Program jest tendencyjny i dotyczy obszaru działania pana Niezbeckiego . A może coś bardziej ambitniejszego? Czyli to już koniec , najważniejsze ze pracy bedzie dla wszystkich anestezjologow tyle , ze znowu bedą myśleć ze sa niezastąpieni . Nic bardziej mylnego . Pewnie sie marzy stanowisko dyr ale proszę wybaczyć nie ma pan szans w tym sektorze , bo szpital to kilka oddziałów a nie tylko jeden i najuczciwiej jak sie da powiem ze sie pan na tym nie zna . Inna kwestia to taka ze obejmując taki urząd kim miałby pan władać ? Pewnie jakieś niedobitki zostaną . Ile krwi pan napsul pracownikom to tylko oni mają Taką wiedzą . Atakując górę często sam pracownik stawał sie celem niejednej kontroli – szpital chyba jest rekordzistą kontroli w Polsce .A swoje tezy , diagnozy itp uważał pan za jedyne i nieomylne . To co wiem tytułu naukowego i biegłym to sie nie jest . To ze wyznaje Pan zasadę że jedyna i prawdziwa opinia należy tylko do pana to współczuje . Proszę spojrzeć na Pana kolegów z którymi pan odszedł. Klasę i szacunek zachowują do końca a merytorycznie biją niejednego na głowę . Panie shulzee gratuluje celnych jakże prawdziwych strzałów

 13. Popieramy Pawła Kukiza w Słupcy

  Mam pytanie do wszystkich kandydatów do rady Powiatu czy znacie rzeczywisty stan finansów Starostwa i Powiatu Słupeckiego?
  Dlaczego starosta zarabiający bardzo duże pieniądze , potencjalny lider listy PSL w powiecie ….. rezygnuje.
  Wiem z bardzo wiarygodnych źródeł Powiat jest Bankrutem .Dlatego Starosta wolał się pokłócić z kilkoma gminami z naszego powiatu w temacie inwestycji na które już zostały przyznane dotacje unijne i nie zrealizować ich niż przyznać że Powiat nie ma ani grosza na zrealizowanie ich.

 14. razem dla powiatu = sld+po

 15. Szanowni Państwo!
  Obserwując co dzieje się teraz przed wyborami, kiedy czytamy co wypisuje się na drugiego człowieka kest naprawdę żenujące!!!
  J.D.Szulze – Pan/i
  Najłatwiej jest krytykować i atakować, a każdy niech zacznie od siebie i swojego sumienia.
  Nie ważne kto z jakiego ugrupowanie zamierza startować w wyborach. Ma prawo do wyrażania swoich poglądów, wizji i ewentualnych zmian.
  Ważne jest to ,że są chętni ludzie, którzy czują się na siłach i mają chęci startować i działać na rzecz powiatu.
  Nie ważne, czy to z PSL , PIS u, czy Razem dla Powiatu. Każdy mógł startować nawet w pojedynkę….trzeba mieć wizję i odwagę.
  Proszę Państwa miejmy godność człowieka i szanujmy siebie.
  Wszyscy dobrze się znamy, a Ci którzy wypisują wulgaryzmy pokazują tylko ile mają w sobie zawiści i zazdrości!!!!
  Ludzie podejmą ostateczną decyzje, a Pan/I J.D.Szulze niech zastanowi się nad sobą. Brak kultury i klasy !!!
  Ludzie sami ocenią i widzą co się dzieję.
  A w kwestii szpitala to każdy wybiera priorytety i wypowiada się na tematy w których czuje się kompetentny.
  Dajmy szansę wszystkim ugrupowaniom z szacunkiem do wszystkich kandydatów, którzy mają odwagę startować i mieć wizję zmian!
  Ugrupowania na szczeblu powiatowym nie do końca mają znaczenie , bo MY tutaj tworzymy swoją małą ojczyznę! Zazdrość i zawiść ludzka niesty niszczy wszystko, a także często dobrych ludzi!!!!

  • Pani Zosiu zgadzam się z panią i mogę jedynie do tego przytoczyć naukę Kościoła, bo jestem chrześcijaninem, że „zło należy zwalczać dobrem” albo „rzuci ktoś w ciebie kamieniem to oddaj mu chlebem”, albo „uderzy cię to nadstaw drugi policzek”. Wszystko pięknie, tylko jest jedno ale. Otóż w czasach „zimnej wojny”, starsi to pamiętają, mocarstwa i cywilizowane kraje zachodu próbowały tak postępować z naszym wschodnim sąsiadem, który jak opętany zastraszał i stanowił narastające zagrożenie dla całego świata. Tak też dzieje się z ludźmi przesiąkniętymi nienawiścią. A co zniszczyło i doprowadziło do upadku imperium zła, otóż twarda i nieustępliwa walka jaką wypowiedział temu dyktatorowi ówczesny Prezydent USA-Ronald Regan. I dlatego z niektórymi ludźmi nie da się inaczej jak tylko konsekwentnie twardo i ani krok do tyłu.

  • A wypowiedzi pana Bartkowiaka czy Niezbeckiego, Pawłowskiego, Salonu Satyrycznego, ktory firmowany jest też przez Bartkowiaka, też się do tego zaliczają? Czy obrażliwe jest tylko to co.wypisuje Schulze

  • J. D. Schulze

   Pani Zosiu,

   sumienie mam czyste. Do polemiki w kwestii programu Razem dla Powiatu Słupeckiego przystępowałem bez jakichkolwiek uprzedzeń do Pana Niezbeckiego. Jeśli ogłasza się program, to należy liczyć się z tym, że padną pytania. Kandydat Razem dla Powiatu Słupeckiego do rady miasta czy rady powiatu ze zwykłego szacunku do wyborcy powinien postarać się odpowiedzieć merytorycznie na pytanie ze strony wyborcy. Pan Niezbecki odpowiedź do mnie zaczął od słów, ktore zacytowałem już wcześniej, czyli zarzucił mi, że swoim kolejnym komentarzem udowadniam, że jak zwykle nic nie rozumiem. Zarzut Pani pod moim adresem, że brakuje mi kultury i klasy powinna Pani skierować pod adresem Pana Niezbeckiego. Umieszczania wydarzeń na osi czasu uczą na jednej z pierwszych lekcji historii w szkole podstawowej. Jeżeli więc Pani przeanalizowała kolejność argumentów z mojej strony, jak i Pana Niezbeckiego, i jeżeli była Pani dość pojętną uczennicą, to nie powinna mieć Pani problemu z ustaleniem, kto pierwszy zachował się arogancko i niekulturalnie. Zresztą nie tylko o Pana Niezbeckiego chodzi, ale i inne tu komentujące i atakujące mnie osoby. Pani apel o godność człowieka i wzajemny szacunek do siebie pięknie brzmi, wzniośle, górnolotnie… Niestety, jest frazesem na potrzeby przekonania innych, że J. D. Schulze szerzy zło, skłóca ludzi, obraża, itp… itd…
   Wysłałem dzisiaj na slupca.pl, na twojaslupca.pl i na wirtualnyregion.pl komentarz pt. ODSŁONA NR 2 PRAWDZIWEGO OBLICZA PANA NIEZBECKIEGO JAKO KANDYDATA DO RADY POWIATU I JAKO LEKARZA. Pierwsze dwa z wymienionych portali jeszcze tego komentarza nie zamieściły i może w ogóle nie zamieszczą, ale odsyłam na wirtualnyregion.pl – komentarz pod artykułem „Razem dla Powiatu ujawnia kandydatów”. Może ktoś otworzy oczy zanim zostanie „leżakiem” na słupeckim oddziale intensywnej terapii albo zanim szpital zostanie puszczony z torbami z pomocą Pana Niezbeckiego.

  • Pani Zosiu – Napisała Pani cytuję  ‚Najłatwiej jest krytykować i atakować, a każdy niech zacznie od siebie i swojego sumienia”
   I proponuję zacząć od Pani bo jak czytam dalej to nie mogę uwierzyć .Po prostu herezja!!!!  Umoralnia  Pani jednego przedmówcę  a chwilę później staje się Pani dokładnie taka sama !!!!!!!
   Po co to wszystko ? emocjami o ”ojczyźnie” o zawiści i zazdrości. Dokonując tutaj wpisu stara się Pani wybielić kandydata? Przecież jego wszystkie zachowania można przesledzić w necie!!!Nic tutaj nie ginie a ludzie pamietają. Przecież to było do przewidzenie że w końcu ludzie zaczną zauważać i wreszcie przestaną się bać ,że to chyba nie tędy droga udawać osobę, nie tą , kim się jest naprawdę .To nie fala hejtu a fala sprawiedliwości pcha ludzi do działania i mówienia prawdy.
   I tylko jedno było prawdziwe w tej zakłamanej wypowiedzi ”Ludzie sami ocenią i widzą co się dzieję”
   Jeżeli ma się chęci do objęcia różnych funkcji np w szpitalu oraz zmian zaproponowanych  to trzeba mieć dużą wiedzę , ale nie tylko ze swojej dziedziny ,bo to za mało. Kompetentnych w ich mniemaniu-  lekarzy na stanowiskach dyr było wielu w wielkopolsce ale w wiekszości niestety bez rezultatu. Widząc z miesiąca na miesiąc jakimi  sprawami sie  ten pan N zajmował , w ilu przypadkach podwazał autorytet głosząc tylko swoją rację, przedstawiał szpital w czarnych kolorach – kwestionował wszystko nie przebierając w słowach i czynach . Ewenement w srodowisku lekarskim gdzie lekarz od dwóch lat ciąglę żyjąc nienawiścią atakuje i czeka na każdą nową wpadkę byłego już szpitala … A kwestia podejścia do pacjenta to poczekajmy do następnych faktów bo środowisko medyczne siedziało do tej pory cicho czekając tylko na okazję do opowiedzenia zupełnie innej prawdy głoszonej przez tego pana . A i pacjenci powinni podziękować za największą ilość kontroli – może nawet w Polsce . Zamiast poświecić czas pacjentowi personel niejeden raz tracił czas na bezsensowne kontrole – ten rok to cyfra 16 lub 17. Średnia ilość kontroli w okresie kilkuletnim to może z 5 . Pracując teraz w środzie wielkopolskiej tez pewnie nie mamy wysokich notowań dla pana .kto pana zna z wyjątkami osób otumanionych władzą nie chciałby i nie życzyłby żadnego powrotu . O etyce lekarskiej nie wspomnę . Myśląc tylko z pozycji atakującego zapomniał pan o zwykłych ludziach którzy takim postępowaniem na samą myśl o powrocie do slupcy wreszcie dadzą wyraz niezadowoleniu czekając właśnie na tą jedyną okazję.
   A pani Zosiu stasiii i innej która sie pojawi zapewne w niedługim czasie proponuje wsłuchać sie we wszystkie głosy i samej ocenić czy warto iść tą drogą

 16. J. D. Schulze

  ODSŁONA NR 2 PRAWDZIWEGO OBLICZA PANA NIEZBECKIEGO JAKO KANDYDATA DO RADY POWIATU I JAKO LEKARZA.

  „A…. jeszcze cos mi się przypomnialo. Byc moze w tym pedzie do ? zarabiania? kasy zapomnial pan. Za rok wybory samorzadowe, PSL w Slupcy polegnie i z nim pani I.W. Mam cicha nadzieje, ze osobiscie bede mogl pana w……..c ze szpitala w Slupcy….”

  „Pacjent po 3 godz zabiegu nie moze jechac 30 km na inny oit bo nie ma miejsca na miejscowym oit ( tym bardziej, ze leza na nim same 2-3 miesieczne lezaki z Wrzesni) ? sprzedaje? sie pacjetq stabilnego. To blad w sztuce. Rodzina pusci szpital z torbami a ja tego dopilnuje. Niedlugo o tym dowiedza się wszyscy wojtowie powiatu. Czekam na takie wpadki z niecierpiwoscia….” – zachowałam pisownię oryginalną.

  Panie Niezbecki,

  Nie odmówiłam sobie przedstawienia wyborcom, bez względu na to kogo popierają, Pana prawdziwych intencji, Pana prawdziwego stosunku do pacjentów, o których wyraża się Pan, cyt. „leza na nim same 2-3 miesieczne lezaki z Wrzesni” – pisownia oryginalna za Panem.

  Może znajdzie Pan w sobie odrobinę odwagi cywilnej i wyjaśni Pan, komu i w jakich okolicznościach wysłał Pan sms-y o zacytowanej przeze mnie treści. Gdyby dopadła Pana amnezja podpowiem Panu, że adresatem tych sms-ów był jeden z lekarzy anestezjologów zatrudnionych przez Panią Iwonę Wiśniewską.

  Zachowuje się Pan, Panie Niezbecki, jak Dr Jekyll i Mr Hyde. Z jednej strony gra Pan uczciwego lekarza, który za dobro nadrzędne ma dobro pacjentów, wrażliwego na dosadne ( czytaj: wulgarne ) wypowiedzi, jak wynika z Pańskiego komentarza pod moim adresem, cyt.: „Zapomniał Pan dodać o dość wulgarnym Pana wpisie. Ja nie bedę tolerował takiego zachowania a dodatkowo obrażania mnie”, a z drugiej strony…

  … wyraża się Pan o pacjentach obelżywie, z pogardą, w sposób brutalny, wulgarny nazywając pacjentów „leżakami” i chce Pan…

  …”w……..c” pewnego Pana anestezjologa ze słupeckiego szpitala, jak i dopomóc w puszczeniu naszego szpitala z torbami.

  Wrócę do programu Razem dla Powiatu Słupeckiego w przedmiocie poprawy funkcjonowania słupeckiego szpitala.
  Proszę wytłumaczyć lokalnej społeczności, gdzie zamierza Pan stworzyć stacjonarny oddział opieki paliatywnej oraz ZOL ( Zakład Opiekuńczo – Leczniczy ), jeżeli obiecuje Pan dopilnowania, żeby rodzina pewnego pacjenta słupeckiego szpitala puściła tenże szpital z torbami?

  Tak bardzo śpieszno Panu do upadku słupeckiego szpitala, że na kolejne, jak Pan to określił „wpadki”czeka Pan z niecierpliwością.

  Nazywa Pan „leżakiem” pacjenta oddziału intensywnej terapii, a mi na tę okoliczność nasuwa się skojarzenie z pacjentami uśmiercanymi przez „handlarzy skór” z Łodzi.

  Pozostaje mi mieć nadzieję, że wyborcy trafnie ocenią, czy będzie Pan godnie i w interesie naszej lokalnej społeczności reprezentował nas w Radzie Powiatu Słupeckiego. Wierzę w rozsądek wyborców.

 17. mieszkaniec

  Hej. Doktorku za robotę rzetelną się weź a nie opluwanie i polityka ci w głowie.

 18. A p. Niezbecki zmienił klub. Niedawno lansował Nowoczesną, a ta spalona, to razem dla powiatu utworzyli. Ile razy to przerabialiśmy?????Nie damy się omamić! Lekarze do polityki lepiej niech nie idą tylko do pacjentów!

  • LEKARZOM czyni się zarzuty, że idą do POLITYKI ?
   Może tzw. ” ROLNICY ” również zrezygnują z POLITYKI i zajmą się w końcu uprawą ZIEMI – tym na czym ponoć najlepiej się znają ?
   Idąc tym tokiem myślenia każdy zawód miałby bramkę do POLITYKI oprócz tzw. ” ROLNIKÓW ”
   LEKARZOM dajcie spokój – ciekawe kto będzie was leczył jak przychodzi np. zima i jest pandemia grypy i Lekarze nie wiedzą gdzie włożyć ręce bo jest tyle dodatkowych zachorowań. oprócz tych bieżących.
   Ludzi w zawodzie Lekarza ubywa w Polsce, studia są trudne a młodzi niechętnie podejmują się tego wyzwania i należy się z szacunkiem odnosić do tych ludzi.
   To dobrze ,że LEKARZE chcą zająć się reformowaniem służby zdrowia , znają się na swoim zawodzie i pracują w tej sferze przez całe swoje życie zawodowe.
   LEKARZE tzw. ” ROLNIKOM ” nie wtrącają się w to jak uprawiać ziemię ale tzw. ” ROLNICY ” z uporem maniaka chcą uczyć LEKARZY jak leczyć i prowadzić SZPITAL pomimo tego ,że nie ukończyli żadnych STUDIÓW MEDYCZNYCH i nie mają w tym żadnej realnej praktyki zawodowej.

  • J. D. Schulze

   résumé,

   1. gdzie będą nas leczyć, jeżeli „obietnica” puszczenia szpitala z torbami zostanie zrealizowana?

   2. szacunek należy się każdemu, czy to lekarzowi, czy to osobie sprzątającej ulice, a tym bardziej bezbronnemu pacjentowi na oddziale intensywnej terapii

   3. uważasz, że lekarzowi należy się większy szacunek niż pacjentowi nazwamemu przez Pana Niezbeckiego „leżakiem”? Jeżeli tak, to jesteś HIPOKRYTĄ.

   4. lekarz jest od leczenia, a nie od prowadzenia szpitala

   5. żaden LOKALNY ROLNIK ( czytaj: PSL ) nie próbuje leczyć ludzi, nie stawia diagnoz medycznych i nie kwestionuje diagnoz stawianych pacjentom w słupeckim szpitalu.

   6. studia medyczne potrzebne są do leczenia, a nie do prowadzenia szpitala.

  • J. D. Schulze
   Zżera cię najnormalniej w świecie zwykła ludzka złość i pieniactwo zachwaściłeś całe forum tylko po to aby dać wszystkim do zrozumienia ,że :
   ” Jam Alfą i Omegą, Pierwszy i Ostatni, Początek i Koniec ” – nie masz sobie równego i tylko do ciebie należy pierwsze i ostatnie słowo.

  • J. D. Schulze

   narka,

   to Ciebie zżera złość, że masz ubytki intelektualne, które nie pozwalają zrozumieć istoty polemiki wyborczej. Nie uzurpuję sobie bycia „Alfą i Omegą”, ale korzystam z przysługującego mi prawa do polemiki wyborczej, zwłaszcza, że zależy mi, żeby PiS i RdPS nie wprowadzili miasta w ślepy zaułek.
   Gdyby intelekt Cię nie zawodził, to zrozumiałbyś, że moja obecność na tym forum zaczęła się od nieudzielenia mi merytorycznej odpowiedzi przez kogokolwiek z RdPS na pytanie dotyczące programu dla szpitala i obraźliwej uwagi ze strony Pana Niezbeckiego pod moim adresem.
   Ani Pan Niezbecki, ani Pani Kazuś – Wróblewska, ani też Pani Łysiak – Idzik, ani Pan Gałan, nie uznali za zasadne odpowiedzieć wyborcy na pytanie. Wiesz jak to się nazywa? Ładnie ujmując jest to lekceważenie wyborcy i dowodzi to, że obietnice wyborcze tych Państwa są puste. Typowa kiełbasa wyborcza.

 19. J. D. Schulze

  Panie Piotrze Gałan,
  pozwolę sobie zapytać, co Pan ma przeciwko opiniotwórczości Schulzego, że wzywa Pan na facebooku sympatyków Razem dla Powiatu Słupeckiego do odwagi w dodawaniu komentarzy? Czy podobnie jak Pan Niezbecki uważa Pan, że wyborcy nie należy się merytoryczna odpowiedź na pytanie dotyczące programu Razem dla Powiatu Słupeckiego? Czy dla Pana, podobnie jak dla Pana Niezbeckiego, wyborca, który zadaje pytania i ma odmienne poglądy jest głupi i jak zwykle nic nie rozumie?

 20. Jacek Bartkowiak

  J.D.Schulze przechodził przypadkiem z tragarzami i znalazł esemesy doktora Niezbeckiego, których wykorzystaniem jakiś czas temu groził w rozmowie z tymże Niezbeckim burmistrz Pyrzyk. Oj, nieładnie…

  • J. D. Schulze

   Ten wpis Pana Bartkowiaka najlepiej dowodzi, jak cynicznym jest On człowiekiem.

  • Myślę więc jestem

   To nie były sms-y do burmistrza Pyrzyka. Może ich wcale nie mial i Pan klamie Bartkowiaku Jacku, ze burmistrz nimi grozil.

 21. Oj boicie się chyba państwo ( zwłaszcza Ci od których pan Schulze ma zielone światło ) tego pana Niezbeckiego, skoro tak ostro pogrywacie

  • J. D. Schulze

   O ostrym pogrywaniu to można mówić, gdyby zacytowane sms-y były kłamstwem. Ujawnienie prawdziwych intencji i motywów działania Pana Niezbeckiego nazywa Pani pogrywaniem? Woli Pani, żeby wyborcy dali się oszukać Panu Niezbeckiemu i zostali bez szpitala?

 22. J. D. Schulze

  Ot, cała obłudna mentalność Pana Bartkowiaka. Fałsz, zakłamanie i miałka osobowość. Problemem dla Pana Bartkowiaka nie jest haniebny plan reprezentującego Razem dla Powiatu Słupeckiego Pana Niezbeckiego puszczenia z torbami słupeckiego szpitala, pogardliwe nazywanie bezbronnych pacjentów oddziału intensywnej terapii „leżakami”, ale problemem jest, że sms-y Pana Niezbeckiego ktoś ośmielił się opublikować.

  Hasło Pani Łysiak – Idzik, kandydatki Razem dla Powiatu Słupeckiego do rady miasta, cyt. „Z nami mądrze, zdrowo, bezpiecznie pokazuje, że ani mądrze, ani zdrowo, ani bezpiecznie…

  Ewentualne dojście do władzy Razem dla Powiatu Słupeckiego i PiS odbije się lokalnej społeczności czkawką.

  • Ich bin müde

   Czkawką to obija się już nam twój content ja rozumiem ,że może zatrudniono cię na etat jako Copywritera i masz płacone od tego jak dużo tekstu napiszesz.
   Jeśli piszesz to tak od siebie to zawrzyj esencję tego co ci leży na sercu w 10 konkretnych zdaniach i przestań wszystkich pouczać co dla kogo jest dobre bez ciebie też jakoś sobie poradzimy .
   Adieu

  • J. D. Schulze

   Ich bin müde,
   póki co żyję jeszcze w wolnym kraju. Nie odpowiadają ci moje komentarze, to ich nie czytaj. Chcesz mi ograniczyć wolność wypowiedzi? W sumie trudno się dziwić, albowiem reprezentujesz tych, którzy za nic mają Konstytucję i zmierzają do wprowadzenia autorytarnych rządów w Polsce. Nie udowadniaj, że znaczenie słów „polemika wyborcza” jest ci obce.

  • J. D. Schulze

   Ich bin müde,
   jak masz problem z odbiorem moich wpisów, to się nie męcz i idź spać.

  • Ich bin müde

   J. D. Schulze
   Chłopie zacznij pisać przewodniki turystyczne – bo w kwestii do jakiego lokalu wyborczego to każdy trafi sam i rozsądzi na kogo bez twoich wskazówek.
   ” Mistrzu ” makijaży w tym wpisie właśnie obnażyłeś swoje prawdziwe oblicze – ” Prawdziwa cnota: krytyk się nie boi ”.
   Zachowałeś się jak zraniony.
   Klepiesz te androny cały dzień najnormalniej w świecie utraciłeś kontakt z rzeczywistością .
   Według ciebie jak ty piszesz post to jest Konstytucja
   Jak ktoś inny pisze post to łamie Konstytucje.
   Brakuje ci argumentów napompowałeś się jak sterowiec .
   Ty chcesz nawet decydować o tym kto ma czytać twoje wpisy a najlepiej pewnie byłoby abyś to ty wskazał kto może je ripostować a kto nie ?
   Żyjesz w jakiejś mentalnej krainie utopii. a chcesz dyskutować o Konstytucji .
   Adieu

  • J. D. Schulze

   Ich bin müde,

   to, że nie zrozumiałeś odniesienia do Konstytucji jest oczywiste.

   Zarzucasz mi, że piszę przewodniki turystyczne. Spróbuję Ci wyjaśnić… Wyrażam tu swoje opinie i mam do tego prawo. Żaden pis-owiec mnie tego prawa nie pozbawi. Nikomu nie narzucam mojego myślenia.

   Korea Północna ci się marzy? Ograniczyć swobodę wypowiedzi, wyznania i innych swobód obywatelskich?

   Uważaj, żebyś nie obudził się, jak już odpoczniesz, w mentalnej krainie utopii. Z jednej strony PiS dochodzi w Polsce do władzy w demokratycznych wyborach, a z drugiej łamie praworządność zmierzając do rządów autorytarnych, które w istocie mogą skończyć się dyktaturą.

   Nikogo nie krytykuję za to, że ktoś zamieszcza tu swoje poglądy. Nie zgadzam się ze zwolennikami PiS i Rady dla Powiatu Słupeckiego, ale nie próbuję nikomu ograniczać prawa wypowiedzi, jak robisz ty i tobie podobni. Zamieściłem dużo wpisów i wszystkie podpisałem tym samym nickiem. Nie ukrywam się za 10-cioma różnymi nickami.

   Nie przeszło mi przez myśl, żeby decydować o tym, kto ma czytać moje wpisy. Jeżeli jednak
   „ich bin müde” jest moimi wpisami zmęczony, to daję mu radę, żeby się zdrzemnął. Po jaką cholerę czytasz moje komentarze, skoro uznałeś po kilku, że ci nie odpowiadają.

   Jesteś tak niezorientowany, że nie wiesz nawet, iż nie ma przyporządkowania lokali wyborczych do konkretnej partii politycznej.

 23. J. D. Schulze to pracownik PSLu

  • J. D. Schulze

   Nigdy nie byłem w formacjach PSL. Zawsze bliżej miałem do PO, do której kiedyś należał Pan Niezbecki niż do PSL. Mam jednak rzetelną zasadę… Głosuję na człowieka, a nie na ugrupowanie polityczne. Przed oddaniem głosu czytam programy i analizuję je. Trudno, żebym popierał Pana Niezbeckiego w sytuacji, gdy poza programem obiecuje dopilnować puszczenia słupeckiego szpitala z torbami, a pacjentów oddziału intensywnej terapii nazywa „leżakami”. Pamiętajmy, że kazdy z nas może w sekundę zostac takim „leżakiem”.

 24. Krótko.Nie zagłosuje ponownie na PSL bo nie ściągnęli inwestorów do slupcy tak jak to zrobiła Września.Czy inne partie to zrobiłą? tego nie wiem , ale warto spróbować …nic nie tracę.

 25. Krótko.Nie zagłosuje ponownie na PSL bo nie ściągnęli inwestorów do slupcy tak jak to zrobiła Września.Czy inne partie to zrobiłą? tego nie wiem , ale warto spróbować …nic nie tracę.

  • pewnie nic nie tracisz skoro na siebie będziesz głosować !!!!! O jakim ściąganiu inwestorów ci panowie myślą. Czy potrzeba ściagać inwestorów w nasze tereny? Jedziesz przez Wrześnie i co??? INFRASTRUKTURA PRZEMYSŁOWA jest taka wspaniała? Ludzie tutaj na miejscu szukaja pracowników i lipa. Chyba że tworzyc miejsca pracy dla ludzi wschodu. Nasz powiat jest piękny a tereny jezior i okolice odwiedzane są przez tysiace osób .zaiwestować w turystykę nie dewastując krajobrazu przemysłem . każdy zazdrości nam tych pieknych miejsc.
   Ja nie będę głosował na ludzi którzy o głosy walczą nienawiścią do wszystkich i wszystkiego .tu wszyscy prawie pisza- ja nic nie trace głosując na nich czy na tamtych? Naprawdę? przez kadencję nic nikt nie zrobi bo zemsta, nienawiść już co poniektórym zaburzyła myślenie I JAK NIE ZNISZCZĄ TO co mamy to będzie to czymś nieprawdopodobnym. A sprawiedliwość jest w tym kraju coraz bardziej chorym wyrazeniem bo służy częściej do wyrażania przeszłości – niz do terazniejszosci.

 26. Człowiek od czarnego PR – tworzy posty z gatunku science fiction

 27. Kandydat powinien być choć,, minimalnie,, przykładem dla wyborców . A przepraszam kogo teraz mamy? Pan Gałan , pan Niezbecki czy pani Idzik ? Kto zna i wie trochę czy sobie poradzą jako ,,wybrańcy ” ludu nigdy na nich nie zagłosują . To byłby cyrk dopiero !!!! Razem dla powiatu to taka zbieranina ludzkich charakterów niekoniecznie pozytywnych .

 28. wódz apaczów

  Odsluchaj wypowiedź Pana Bartkowiaka… Pomysły inwestycyjne to niekoniecznie miasto wedlug Niego… Kandydat, który tak myśli nie sprowadzi inwestorow. Pan Bartkowiak na dzień dobry zwalnia sie z pomyslow inwestycyjnych.

 29. J. D. Schulze

  Razem dla Powiatu Słupeckiego proponuje utworzenie Słupeckiej Strefy Ekonomicznej. Pozwoliłem sobie podjąć dyskusję z Panem Piotrem Gałanem, którą przytaczam poniżej.

  Schulze:
  Ażeby stworzyć dobrze płatne miejsca pracy, to najpierw trzeba zmienić mentalność pracodawców, którzy najchętniej płacą najniższą krajową, dając tym samym pracownikowi do zrozumienia, że jest tak beznadziejny, że na nic więcej nie zasługuje. Pan jako osoba na stanowisku dyrektora szkoły nie ma pojęcia, jak wygląda real w zakładzie pracy innym niż budżetówka. I nie słyszał Pan zapewne o tym, że pracodawca potrafi zwolnić dobrego pracownika, gdyż ma „dostać na pół roku darmową siłę roboczą” – cytat za pracodawcą. Wie Pan kto jest tą darmową siłą roboczą? Stażysta skierowany z urzędu pracy.

  Piotr Gałan:
  Dziś rynek pracy należy do pracownika i żaden średnio rozgarniety przedsiębiorca nie zamieni dobrego wykwalifikowanego pracownika na stażyste uczacego się zawodu. Jak zareagował rynek pracy we Wrześni na VW? Pracodawcy musieli podnieść średnie wynagrodzenie bo straciliby pracowników. Taki mechanizm chcemy zastosować w Słupcy w uzgodnieniu z lokalnymi przedsiębiorcami

  Schulze:
  Zamierzacie Państwo sprowadzić do Słupcy firmę na miarę VW? Jak chcecie Państwo tego dokonać i jak chcecie przekonać inwestorów do pomysłu stworzenia zakładu pokroju VW? Jeśli twierdzi Pan, że dziś rynek pracy należy do pracownika i żaden średnio rozgarnięty przedsiębiorca nie zamieni dobrego wykwalifikowanego pracownika na stażystę uczącego się zawodu, to proszę się nie gniewać, ale jest Pan oderwany od rzeczywistości. I pisząc to nie jest moim zamiarem obrażenie Pana.

  Piotr Gałan:
  Nigdzie i nigdy nie napisałem na miarę VW. Jedyna taka szansę miał PSL z Jaguarem. Rynek pracy w Słupcy ruszy każdy inwestor oczywiście najlepszy byłby taki który opierałby swoją dzialalnosc o wysoko wykwalifikowana kadrę. Mnóstwo pracy i ogromna szansę upatruje w przekształcanie się subregionu koninskiego po zamknięciu odkrywki. Problem inwestorów traktuje Pan bardzo powierzchownie ja temu tematowi poświęciłem nie jedno a wiele spotkań i nie tylko z burmistrzem Wrześni.

  Schulze:
  Podam Panu przykład tego, że rynek pracy nie należy do pracownika. Macie Państwo w programie poprawę sytuacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Osoba niepełnosprawna powinna pracować 7 godzin. Na 8 musi się zgodzić lekarz. Osoba niepelnosprawna na dzień dobry w słupeckim zakładzie pracy słyszy, że jak chce pracować 7 godzin, to nie ma z nią o czym rozmawiać.

  Piotr Gałan :
  Być może dobrze oddany głos 21 października to zmieni dziś mogę powiedzieć przykro mi.

  Schulze:
  „Przykro mi” oznacza bezradność.

  Piotr Gałan:
  Ciężko jako dyrektor szkoły rozwiązywać problem zatrudnienia osób niepełnosprawnych natomiast mogę zadeklarować zajęcie się tym tematem.

  Schulze:
  Przyznał Pan, że zanim został Pan dyrektorem, to był Pan przedsiębiorcą. Nie zna więc Pan realu pracy z perspektywy pracownika. I jako radny powiatowy nie będzie Pan miał narzędzi, żeby zmienić mentalność pracodawców. Napisał Pan, że rynek pracy w Słupcy ruszy każdy inwestor, i najlepiej by było, żeby opierał on swoją działalność o wysoko wykwalifikowaną kadrę. Biznesy z wysoko wykwalifikowaną kadrą lokuje się przy większych ośrodkach miejskich. Skoro wytykacie na każdym kroku obecnemu Burmistrzowi rozwój Wrześni w kontekście, jak twierdzicie braku rozwoju Słupcy, to jak to możliwe, że pracowałem w Słupcy z ludźmi z Wrześni, wedlug których ciężko we Wrześni o pracę. A VW? Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

  Piotr Gałan:
  Gdybyśmy mieli analizować rynek pracy inwestycje przez Schulze to pewnie bym nie startował jeżeli wszystko gra Słupca to kraina mlekiem i miodem płynąca to chyba dam sobie spokój z wyborami 🙂

  Schulze:
  Czyli zabrakło argumentów. Jak brakuje argumentów, to zaczyna się brak szacunku. Ja o Panu nie wyraziłbym się „Gałan”.
  Gdzie zamierzacie Państwo stworzyć tę słupecką strefę ekonomiczną? Działki są ale w prywatnych rękach. Słupca nie ma ani jednej wolnej działki w posiadaniu. Nie da się zmusić właściciela do sprzedaży. Gdzie więc mają powstać nowe miejsca pracy. Inwestor nie postawi fabryki sprzętu AGD na terenie, do którego nie będzie miał tytułu własności.

  Piotr Gałan:
  przestrzenne plany zagospodarowania i rozmowa z ludźmi Jeżeli Jaguar był rozwazany tzn ze tereny są że Słupca nie jest w ich posiadaniu to fakt

  Schulze:
  Panie Gałan, jak Pan „zmusi” właścicieli ziemi do ich sprzedaży? Czy to Słupca rozważała czy Jaguar rozważał przyjście do Słupcy? Dlaczego Jaguar tu nie kupił działki? Rozmawiał Pan z ich przedstawicielami? 🙂

  Piotr Gałan:
  teza o tym że Jaguar chciał a Słupca mogła mu zrobić łaskę ale nie chciała zakrawa o absurd. Jeżeli wyborcy 21 października uznają że plan RdP jest nierealny a PSL skutecznie zabiega o rozwój powiatu, obiecuje pogratuluje zwycięzcom będę trzymał kciuki żeby w 4 kadencji wreszcie się udalo

  Schulze:
  Odbił Pan moje pytania, a to świadczy o tym, że nie wie Pan jak było naprawdę.

  Piotr Gałan:
  Ponieważ wiem dokładnie gdzie zostały popełnione błędy być może po 21 października będziemy mogli uniknąć błędów poprzedników

  Schulze :
  Zdradzi mi Pan jako wyborcy to „gdzie”?

  Piotr Gałan :
  Strategia oparta jest na współpracy gminy Słupca gminy Strzalkowo miasta Słupca i Starostwa.

  Schulze:
  A jeżeli każdy z tych podmiotów ma inną koncepcję i nie wypracują kompromisu strategicznego? Prosty przykład… dlaczego Gmina Słupca nie połączy się z Miastem Słupca?

  Piotr Gałan:
  A dlaczego razem budują szpital

  Schulze:
  Budują albowiem wypracowali kompromis. Ale kompromisy nie w każdej sprawie są zawierane. Czasami każdy ma inną koncepcję.

  Piotr Gałan:
  obojętnie co napisze zawsze będzie ALE więc po co

  Schulze:
  Punkt dla Pana… za to, że wszedł Pan w tę dyskusję i wytrwał w niej bez obraźliwych komentarzy mojej osoby. Nie udało się to ani Panu Niezbeckiemu, ani Panu Bartkowiakowi, a jakby nie było kandydują na stanowiska urzędnicze. Pozdrawiam Pana, Panie Piotrze.

 30. J. D. Schulze

  Pan PIOTR GAŁAN, kandydat RdPS w polemice ze mną, zasugerował, że Pani Iwona Wiśniewska jako dyrektor szpitala dopuściła się niegospodarności płacąc 500 zł. za dyżur. Z kontekstu wypowiedzi wynikało, że było to zjawisko nagminne. Sprawdziłem… Pani Iwona Wiśniewska, jedynie pediatrom w czasie „kryzysu wigilijnego” zapłaciła 500 zł., albowiem obie lekarki pracujące na oddziale dziecięcym poszły na nagłe chorobowe. To ta akcja, co we wigilię o mały włos oddział zostałby bez lekarza. Gdybym był dyrektorem szpitala też bym zapłacił. Trudno, żeby oddział z małymi pacjentami został bez lekarza. Poza tym nigdy nie płaciła 500 zł. za dyżur. Stawka to 100 zł. Nie ma mowy w tym przypadku o niegospodarności i złym zarządzaniu.

  • Święta prawda, niektórym chyba w mózgu się zagotowało od tych nowinek finansowych!!!!! Krótko mówiąc całe ta afery ze szpitalem , złym zarządzaniem , niezadowoleniem pracowników , sor-em i wieloma innymi jest tak rozdmuchana i naciągnięta że żal mi tych co tak tu piszą jak eksperci ….. a z rana biegiem lecą do szpitala po pomoc. To , że zdarza się niezadowolony pracownik – w dzisiejszych czasach to nagminne i szczególnie dotyczy to szpitali . Nie ma szpitala gdzie nie istnieje jakiś konflikt !!! Na kilkuset ludzi i miałaby być sielanka? Zawsze w służbie zdrowia dominował problem finansowy- ratując życie nie mają czasu na swoje i te osobiste również ,setki godzin przepracowują żeby zarobić ale w ostatnich czasach również żeby uzupełnić lukę w grafiku – bo przecież kadry medycznej w Polsce nie ma i nie będzie przez następne lata!!!!! a elektryk za godzinę czy fryzjer ,hydraulik biorą więcej niż ci którzy leczą i ratują nasze życie !!!Do tych zawodów wszyscy jesteście bardziej mili bo lepiej im nie podpadać – przyjdzie wtedy na robotę z miesięcznym opóźnieniem. A medycy ? Czy wy oszaleliście? Dajcie tym ludziom pracować !!!A problem kilku osób które się zwolniły? To jest naprawdę taki problem PATRZĄC NA LICZBĘ PRACOWNIKÓW? A może to był najlepszy MOMENT dla szpitala – wreszcie można patrzeć w przyszłość a nie w przeszłość!!!!!!Może w końcu coś ruszyło? Ależ skąd – wieczne atakowanie szpitala informacjami nawet banalnymi – zachowywanie się jakby tylko jednego pana opinie były najważniejsze – podważanie wszelkich autorytetów i lekarzy -które miały inny pogląd a wreszcie ciągłe -17 chyba -kontrole w szpitalu w ciągu roku .

 31. W czym lekarz który sam się zwolnił jest lepszy od obecnych lekarzy? Ten żal po złym posunięciu powoduje takie żałosne i nieczyste zagrania z jednej strony a problemy codzienne , które występują w każdym szpitalu rozdmuchiwane są jakby się szpital za chwilę miał zawalić. A znawców co do reform i uzdrawiania szpitala jest tylu że” kopara opada” .Jeszce tylko więcej jest osób co na medycynie się znają- dr Google jest na topie!!! I rozwlekane problemy ile osób z sąsiednich powiatów leczy się u nas i na odwrót!!! Ilu lekarzy przyjezdnych a ilu miejscowych? Czy dyrektorka stosuje mobbing czy nie? Na tyle kontroli i jakoś cisza w tym temacie? Z a chwilę usłyszymy że leki w jednym powiecie są inaczej podawane niż w naszym? Tomograf się psuje a u innych chyba nie? Pani Jola ma różowy żakiecik na izbie przyjęć a we wrześni Pani Jadwiga niebieski oiom-ie.
  . Nie twierdzę że racji ludzie nie mają – ale jak się chce iść naprzód decyzje trzeba umieć podejmować a to niestety nie czyni z żadnego dyrektora ulubieńca pracowników.Mury rosną , z gazet raczej wynika ,że idzie szybciej niz zakładano.
  A to czy będzie ZOL czy inne punkty z programu – czy ktoś w ogóle tam się zna? Chyba nikt nie wierzy w realizację tych postulatów. Hipotetycznie kiedy wygrają – to wy będziecie wszyscy jeździć do pobliskich szpitali a dlaczego ? sami odpowiedzcie na to?

 32. Szpital otrzymał dofinansowanie
  Kwota dofinasowania w formie bezzwrotnej dotacji to wartość 10,4 miliona złotych, a na pozostałą część szpital uzyskał również z NFOŚiGW w Warszawie pożyczkę, która może zostać w części umorzona.
  Oczywiście na tym portalu milczą bo prawda nie zawsze jest wygodna . Dla „razem dla powiatu ” to niezły Strzal w policzek. Jednak coś oni tam zrobili – ale jak to sie stało ?
  Ale jak to w polityce i w Polsce – panowie czas teraz na spiskowanie i knucie . Macie niewiele czasu!!!

  • Niestety, musimy znosić te cyrki totalnie POrąbanych, za nasze pieniądze urządzają sobie w Sejmie kampanię….

  • A podobno mamy wolne media… Dopiero zacznie się brak dostępu do informacji jak ewentualnie wygra Bartkowiak…

 33. Politycy uwielbiają używać liczb, by potwierdzić swoje tezy. Ale często albo po prostu je zmyślają, albo manipulują nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>