Interesuje Cię, kto wejdzie do nowej Rady Gminy? Zaglądaj co jakiś czas na slupca.pl. Na bieżąco będziemy podawać wyniki z poszczególnych obwodowych komisji. Nazwiska kandydatów, których wyniki już znamy zaznaczamy pogrubioną czcionką.
okręg 1, Powidz: ul. Witkowska, ul. Polna, ul. Słoneczna, ul. Księżycowa, ul. Kolejowa, ul. Wojskowa
Stanisław Tomaszewski 50
Rafał Gryc 26
Lucyna Kasprzyk 36
okręg 2, Powidz: ul. Strzałkowska, ul. Skośna, ul. Nowa
Grzegorz Nawrocki 42
Łukasz Borucki 20
Krzysztof Bartkowiak 46
okręg 3, Powidz: ul. Ogrodowa, ul. Warszawska, ul. Wąska
Jadwiga Kluczka 59
Ryszard Siemianowski 17
Agnieszka Marszałek 23
okręg 4, Powidz : ul. Kościelna, ul. Piaski, ul. Pl. Piaskowy, ul. Bilskiego, ul. ks. Infułata Kazimierza Dorszewskiego, ul. ks. Ignacego Gepperta i Dolina
Witold Sucholas 6
Dorota Nowak 18
Józef Nowak 73
okręg 5, Powidz: ul. Park Powstańców Wlkp. , ul. Wojska Polskiego, ul. Krótka
Michał Nawrocki 59 Piotr Piotrowski 22
okręg 6, Powidz: ul. 29 Grudnia do nr 25, ul. Wodna, ul. Lokacji Powidza 1243r.
Wojciech Paluszyński 26
Henryk Polasiak 26
Michał Wysocki 32
okręg 7, Powidz: ul. Grudnia od nr 26 , ul. Mieszka I, ul. Jeziorna, ul. Wybudowanie, ul. Topolowa, ul. Klonowa, ul. Dąbrówki, ul. Źródlana
Bogdan Fijałkowski 30
Wiesław Lange 29
Filip Muszyński 44
okręg 8, Powidz : ul. Baldwina, ul. W. Łokietka , ul. Mielżyńskiego, ul. Radońskiego, ul. K. Jagiellończyka, ul. H. Pobożnego, ul. Widokowa, ul. K. Wielkiego, ul. B. Chrobrego, ul. Królowej Jadwigi
Jadwiga Półtorak 13
Wojciech Wysocki 51
Adrianna Roszak-Indycka 24
okręg 9, Anastazewo
Władysław Duda 19
Karol Wiśniewski 50
okręg 10, Ostrowo
Janusz Ciesielski 35
Krzysztof Tałuć 7
Karolina Andrzejewska 70
okręg 11, Smolniki, Przybrodzin
Michał Imbiorowicz – wybrany bez głosowania
okręg 12, Wylatkowo
Włodzimierz Wełnic – wybrany bez głosowania
okręg 13, Wylatkowo
Joanna Andrzejewska 26
Anna Szymańska 23
okręg 14, Charbin, Ługi
Hubert Wrzosek 13
Hanna Bełdzikowska 46
Janusz Konieczka 18
okręg 15, Polanowo, Powidz-Osiedle
Zbigniew Bąkowski 42
Karolina Golińska 21
Daniel Żurek 43