Strona główna / Informacje / Wybory 2018 / W Strzałkowie bez niespodzianek. Lista PSL do powiatu

W Strzałkowie bez niespodzianek. Lista PSL do powiatu

Wszyscy radni powiatowi obecnej kadencji z gminy Strzałkowo znaleźli się na trzech pierwszych pozycjach PSLu w tamtym okręgu. Listę uzupełniają były przewodniczący Rady Gminy Strzałkowo Włodzimierz Musielak oraz debiutująca w wyborach Marta Machowiak.

Lista PSLu w wyborach do rady powiatu w okręgu obejmującym gminę Strzałkowo:

1 Dawid Hierowski

2 Barbara Wojtkowiak

3. Stefan Stencel

4. Marta Machowiak

5. Włodzimierz Musielak

12 komentarzy

 1. Strzałkowo? Strzałkowo PSL-owi nie wybaczy…

 2. Jeżeli mieszkańcy Strzałkowa po raz czwarty wybiorą do rady doktora, który przez trzy kadencje (12lat) nie zabrał głosu na radzie w żadnej sprawie, zwątpię w sens demokracji. Po co Strzałkowianom taki radny?

 3. PSL-co to za zgraja?

 4. Jaka demokracja? Odezwij się,a zobaczysz.Ja na pana doktora zagłosuję ,bo czy się odzywa ,czy nie to najmądrzejszy z tego towarzystwa

 5. Lista gwiazd one nocą są sterować nami chcą i kiedy wszyscy śpią. Czarna rozpacz. Wstydu brak.

 6. Każdy może kandydować, po co krytykować…

 7. Pani Wojtkowiak kandyduje ze Strzalkowa? To jest twarz tęskniąca za dobrym Strzałkowem.. Baśka bez wstydu jesteś.. Ostatnio tylko przez to że prawdziwy radny wystąpił sam z rady (Krotoszyński) tobie udało się tam znaleźć. Tym razem na to nie licz. Przy następnych wyborach szukaj wyborców w Piotrowicach…

  • Michu najarałeś się czegoś. Po wyrazie twarzy poznajesz czy tęskni czy też nie? Pokaż swoją twarz zobaczymy co ty masz na niej zapisane! Nie jestem za żadną opcją ale takim występem pokazujesz że nic dobrego po tobie nie mozna się spodziewać poza prostackim wystąpieniem z twojej strony!!!! Ciekawe co zrobisz jak się dostanie haha Pytanie za kim ty jesteś -pochwal się wszystkim żeby wiedzieli która to opcja posuwa się do takich tekstów i nie głosować na nich. Pomożesz wielu w podjęciu decyzji.

  • A ja będą na nią głosować.

 8. ja uwazam ze musielak moze wygrac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>