Strona główna / Informacje / Za co dostawał kasę ze starostwa?

Za co dostawał kasę ze starostwa?

Przez pół roku Piotr Górny, redaktor naczelny Informatora Słupeckiego, pracownik słupeckiego MDK wykonywał dodatkowe zlecenie na rzecz słupeckiego starostwa. Według umowy zlecenie zajmował się kwestią Public Relations, a konkretnie, przygotowywał materiały prasowe o rozbudowie szpitala.
O dodatkowej funkcji redaktora Górnego przed wyborami wiedziało niewielu. Sprawdziliśmy co dokładnie robił Piotr Górny na rzecz starostwa i jakie wynagrodzenie za to otrzymywał.
– Piotr Górny miał umowę na usługi PR-owe dotyczące rozbudowy szpitala. Ta umowa opiewała na kwotę 1200 złotych brutto co miesiąc. Sporządzał informacje, które później były publikowane w mediach lokalnych. Ta umowa wygasła z końcem grudnia i nie została przedłużona – mówi nam starosta słupecki Jacek Bartkowiak.
Zapytaliśmy starostę czemu akurat Piotr Górny zajmował się takimi sprawami, skoro w wydziale promocji słupeckiego starostwa są pracownicy zajmujący się przygotowywaniem materiałów prasowych. Starosta odpowiedział – To może być tym bardziej postrzegane jako dziwne, w sytuacji kiedy choćby Katarzyna Rybicka wcześniej w mediach pracowała i ma pewne doświadczenie w pracy dziennikarskiej. Ja mogę to różnie oceniać, natomiast podjąłem decyzję o tym, by umowy nie przedłużać.
– Piotr Górny miał zawarte ze starostwem dwie umowy. Pierwsza od 1 czerwca 2018 do 31 sierpnia 2018, a druga od 1 września 2018 do końca roku. Umowy opiewały na kwotę 1200 złotych brutto miesięcznie. Były to umowy zlecenie –dowiadujemy się szczegółów od kadrowej słupeckiego starostwa.
Zgodnie z tym co powiedział nam starosta Bartkowiak, Piotr Górny przedstawiał w starostwie wykaz materiałów, które przygotowywał w ramach umowy. Nadal pozostaje pytanie, dlaczego „PR-em” rozbudowy słupeckiego szpitala, podlegającego pod starostwo, nie zajmowali się etatowi pracownicy tego urzędu.
Zapytaliśmy Piotra Górnego o to czy prócz materiałów o rozbudowie szpitala w ramach umowy zlecenie wykonywał inne czynności na rzecz starostwa oraz w jakim trybie został wybrany do usług PR-owych. – W odpowiedzi na zadane poniżej pytanie odsyłam do moich sprawozdań z wykonania umowy, złożonych przeze mnie w sekretariacie starostwa. Nie znam procedur naboru w tego typu przypadkach, więc nie potrafię odpowiedzieć na ostatnie pytanie – odpowiedział Górny.

81 komentarzy

 1. Takie bezsensowne wydawanie publicznych pieniędzy

 2. Dojechali go wreszcie. Dobrze posprawdzajcie on żerował jeszcze na innych instytucjach. Darmozjad je…. brał kasę za nic

  • Za co biorą kasę niepracujący beneficjenci 500+?

  • Różowa landrynka

   Czyżby na rzecz PiS hejtowali sami niepracujacy beneficjenci 500+, ze Fiku miku nie dostal odpowiedzi? Wszystko jasne. Stad ta obrona PiS.

  • Żeruje to PiS… Na głupocie swoich wyborców…

 3. W myśl Pani byłej Premier „Te pieniądze porostu mu się należały” Takie to dziwne nie taką kasę brali a teraz wielkie gadanie.

 4. Te pieniądze były dla J. D. Schulze. A co Umpa je brał?

  • No właśnie pobierał Umpa zamiast J. D. Schulze

  • J. D. Schulze

   Charakteryzujecie się niezdolnością do autorefleksji i moralnej oceny własnego postępowania. Wasze pis-owskie narracje były, są i będą nienawistne.

  • To podobno ta sama osoba.

  • Nie wiem czy to ta sama osoba. Prokurata odmówiła mi IP tej osoby jak ten publicznie mnie obrażał

  • Anonim… Osoba to rodzaj zenski, wiec jak juz to „osoby, jak ta publicznie mnie obrażała”… Jakubie P.

 5. Odezwali gościa od koryta wreszcie do pracy uczciwej niech się teraz waznie

 6. Piotr Stróżyk.

  Smutne

 7. Wreszcie porządek się robi, brawo panie starosto!

 8. I tak miało być ładnie .Bez sporów i mowy nienawiści. Ile jeszcze musi się zdarzyć aby ludzie się nauczyli i aby najpierw zaczęli patrzeć na siebie i potrafili siebie najpierw ocenić a potem innych……..przemyśl cie a potem piszcie…..Myślenie to nie jest aż tak trudne…… Spróbujcie …..to naprawdę nie boli……

 9. W MDK-u gazety są chowane przed pracownikami by nie mogli przeczytać o nim tak stało się z „Gazetą Słupecką „, gdy w maju pisała o Bestianie Beztroskim a niedawno spotkało to „Kurier Słupecki” cenzura prewencyjna?

  • Nieważne co, byle coś napisać...

   ?, co ty za herezje glosisz? Te gazetki sa dostepne w wielu innych miejscach. Sens chowania ich przed pracownikami MDK jest zaden, wiec po co je chowac?

  • Nieważne co, byle coś napisać… Niestety są, gdy dotyczą jego osoby i chowane w MDK-u by inni pracownicy nie mogli przeczytać smutne ale prawdziwe. Nie wierzysz to się go zapytaj osobiście dlaczego tak się dzieje? bo kto pyta nie błądzi?

 10. Wszędzie w mediach nawołują do zgody i pojednania… A Kurier tradycyjnie szuka sensacji i popytu w imię zasady – komu by tu dokopać i zrobić sensację do końca świata i o jeden dzień dłużej 😉 pozdrawiam i nie życzę powodzenia 😉

  • Makowa panienka

   Jak Burmistrz zamieścił wpis w związku z atakiem na Pawła Adamowicza, to Kurier od razu próbował z wpisu zrobić sensację na niekorzyść Burmistrza, ale jak członek PiS Jakub Pawłowski wskazał na FB rzekomego autora pomysłu z wywiezieniem Burmistrza Pyrzyka na taczkach w osobie Pana Jacka Bartkowiaka, to Kurier milczy. Obiektywizm i rzetelność dziennikarska według Kuriera.

  • Nie masz racji. Oczywiście w świetle ostatnich wydarzeń język w sferze publicznej ulaga zmianie na łagodniejszy i dobrze. W tym artykule nie dostrzegam poszukiwania sensacji czy chęci ” dokopania ” innemu. Dziennikarz przedstawia nam suche fakty dotyczące sposobu wydawania naszych pieniędzy przez poprzedniego starostę. Dużym nadużyciem jest finansowanie działań Pana Piotra Górnego w zakresie PR. Wydatek zbędny jak zauważa Starosta p. Bartkowiak. Dla mnie marnotrawstwo pieniędzy publicznych, ostatecznie z naszych ciężko wypracowywanych podatków.

  • To nie był pomysł Bartkowiaka tylko Artura Nowaka

  • Schulze czy nie Schulze... Oto jest pytanie...

   Echhh, bo oni mają takie pozytywne nastawienie do człowieka, jak Ku Klux Klan do pomocy Afryce.

 11. Komentując tę sprawę nikt nie szuka nienawiści. Władzy jednak jak się okazuje trzeba patrzeć na ręce i jak trzeba konstruktywnie krytykować bo chodzi też o nasze, podatnika pieniądze. Kurier to umożliwia dzięki swojej stronie i chwała mu za to. Szkoda tylko, że władza w odpowiedni sposób nie informuje społeczeństwa o swoich poczynaniach, może by wtedy nie było mowy nienawiści a z tego co widzimy i słyszymy to władza wręcz ukrywa swoje poczynania.

  • J. D. Schulze

   Patrz podatniku władzy na ręce. Tej wladzy, która zmierza do wyprowadzenia naszego kraju na polityczne i gospodarcze manowce w polityce zarówno wewnętrznej, jak i zagranicznej. Patrzmy wszyscy, a ci, którzy śpią niech się obudzą zanim będzie za późno.

 12. Za jajco… Pracował to dostawał

 13. Pan Bartkowiak w koncu porzadek zrobi.

  • A póżniej zrobią porządek z Bartkowiakiem jak wszędzie gdzie się pojawił. Już zaczyna się wojna z tymi co go otaczali, bo czas mija a stanowisk jeszcze niedostali.

  • Zbyt wolno idą porządki…

  • Janek ma rację zmiany idą zbyt wolno

 14. W okresie przed wyborami starosta z PSL wynajął autora obraźliwych wpisów w internecie, żeby hejtował PiS za pieniądze podatnika. Tenże sam hejter wykonuje w dalszym ciągu usługi PR na rzecz burmistrza z PSL, jako redaktor miejskiego biuletynu i autor kolejnych, obraźliwych komentarzy na lokalnych portalach. Takie są fakty

 15. J. D. Schulze

  No cóż, Janie… Pomogę Ci dostrzec chęć dokopania… Juz sam tytuł ma pejoratywny wydźwięk. A poza tym…. Skoro napisałeś o wydawaniu publicznych pieniędzy, to racz nie zapominać o rozrzutności na górze… PiS – owskiej rządzącej górze… Przypomnieć Ci… NBP… podobno 14-stu urzędników otrzymuje wynagrodzenie rzędu 70 tys. złotych… Premier Szydło… Nagrody rzędu 50 tys. złotych… Ziobro… Peleryny, 500 ręczników z woreczkiem, 500 pluszowych reniferów, 120 długopisów w etui i 250 ściereczek do okularów… Macierewicz… Krówki ciągutki za 180 tys. Teraz będą dotować energię na kwotę 9 mld. złotych. Ciekawe skąd wezmą? To jest dopiero rozrzutność, tylko po to, żeby uchronić PiS przed przegraną w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego i w październikowych do Sejmu i Senatu. Podwyżka cen prądu i tak jest nieunikniona, tyle, że chcą to odwlec w czasie, żeby utrzymać władzę.

  • Proszę się nie martwić pamiętam o tych którzy na górze dziś i tych poprzednich. Jedni i drudzy mają i mięli lekką rękę do wydawania naszych pieniędzy. Jednak artykuł dotyczy naszych Słupeckich spraw nie krajowych. Starosta Pan Roga wypłacał comiesięczne wynagrodzenie Panu Piotrowi Umpie Górnemu za nikomu niepotrzebna usługę. Kiedy uznamy, że ta usługa jest rzeczywiście zbędna to może i fikcyjna. Wtedy pojawia się pytanie. Co tak naprawdę robił Pan Piotr Górny za te pieniądze. ??

  • J.D. Schmelz
   Rozmawiamy o Slupcy i Powiecie słupecki
   Gadaj z d..pą to cię o…ra.Kretyn mało powiedziane- z nienawiśći w głowie mu się poprzewracało.Swietnie ,żę pis rządzi przynajmniej Polska się rozwija ,anie zwija jak mostostal w Słupcy -PSL- ładnie rządził wałki wychodzą na jaw Swietnie Panie Starosto

  • J.D.Schmelz na sznelc

   J.D. Scmelc
   zamkną mostostal w Słupcy.który PSL doprowadził do upadku i prądu wystarczy dla wszystkich
   Nie martw się ty na pewno nie będziesz płacił z czego z głupich wypowiedzi kasy nie ma -pewnie siedzisz na socjalu i nic nie robisz cały dzień bo z tego co widzę to najbardziej aktywny na forum jesteś -albo praca w urzędzie miasta

  • J. D. Schulze

   Posluchaj J.D.Schmelz na sznelc… Mostostal to prywatna firma, czyli prywatny właściciel. Co PSL ma wspólnego z upadkiem Mostostalu? Nic. Jesteście chorzy… Na zawiść, na nienawiść, na głupotę, brak szacunku dla drugiego człowieka…Ograniczenie waszych pisowskich horyzontów myślowych poraża.

  • J. D. Schulze

   Do „PiS”… Tak się składa, że Slupca leży w Polsce. Jak załatwicie Polskę, to i Słupca polegnie. Tak się Polska rozwija pod rządami PiS, jak Ursus. Za rządów PO-PSL Ursus miał kontrakty gospodarcze ( duży kontrakt był na sprzedaż ciągników do Afryki ), a pod rządami PiS jest w dramatycznej sytuacji finansowej. Wartość akcji na giełdzie stopniała do minimalnego poziomu.

  • A to ci dopiero ” Kolumb ” się znalazł.
   Po 16 latach ” patrzenia na mapę ” odkrył , że Słupca leży w Polsce 🙂
   Siejesz człowieku tylko defetyzm i nienawiść .

  • DO J.D. schmelz

   Słupca leży w Polsce ,no popatrz ,a ja do tej pory myślałem ,że to niezależna enklawa rządzących z PSL-U lub jaksś część farmy z s….enna
   A tu jednak Polska -szkoda tylko że tak słabo o tę Polskę dbaliśćie i o jej mieszkanców -Cała rada powiatu wasza burmistrz wasz wicemarszałek w sejmie ZPSL-U a gminy kredyty biorą na budowę szpitala-świetni z was menadzeży i zarządcy ,ąle tylko wtedy gdy chodzi o własne interesy Ludzie pokazali wam czerwoną kartkę ,a podejrzewam ,że będzie jeszcze gorzej panie Schmelz-rola Capo w mediach społecznośćiowych już nie wystarczy-proponuję się rozejżeć za pracą dla dobra Poski

  • J. D. Schulze

   Do „DO J.D. schmelz”

   Od 2015 r. rządzi PiS. Wydaje środki publiczne, żeby pobudzić konsumpcje, a tymczasem drugi miesiąc z rzędu wskaźniki konsumpcji wewnętrznej spadają i nawet 500+ nie pomaga. Szumne zapowiedzi „dobrej zmiany” w gospodarce okazały się blefem PiS. Nie chodziło o polepszenie sytuacji polskich rodzin, ale o to, żeby dorwać się do władzy. Ludzie PiS nie mają żadnych hamulców. Zrobią wszystko, by przytulić ile wlezie. „Dojna zmiana” jest rajem dla najgorszych szumowin ze wszystkich środowisk. „Dojna zmiana” bawi się głupotą swoich wyborców i tworzy sobie Bizancjum za wasze głosy. W powiecie slupeckim nie wygraliście. Bez kuriozalnej koalicji z RdPS nie mielibyście większości. Faktem jest, że PSL uzyskałó w powiecie mniej mandatów niz 4 lata temu, ale i tak miało ich więcej niż PiS I RdPS z osobna. Ty chyba daltonistą jesteś. Popatrz na skład Rady Miasta Słupcy. Ani jednego pisiora. Wasz kandydat na burmistrza zresztą też przegrał i to sromotnie. Owszem, zostal Starostą, ale to juz zasługa politycznego niezdrowego konsensusu. Nie zachowuj jak antyniemiecki histeryk, który przywołuje upiory z przeszłości.

  • J. D. Schulze

   Do „DO J.D. schmelz”

   Nie uzewnętrzniaj swojej głupoty. Następnym razem rozejrzyj się za słownikiem ortograficznym, bo „rozejżeć” nijak się nie da

  • Zgadzam się z Panem J.D.Schulze W 100 %

  • J. D. Schulze

   Limonka, ty to chyba w mózgownicy zamiast soku cytrusowego masz groch z kapustą. Nienawiść to cecha błaznów z pisowskiej menażerii. Budujecie najbardziej nienawistne narracje o opozycji i ludziach nie zgadzających się z linią waszej partii.

 16. Sąd pracy będzie miał robotę Już drugi przypadek .

  • Słupczanin

   Kolega- Sąd pracy nie będzie miał nic do roboty bo to była umowa zlecenie a nie umowa o pracę w dodatku na czas określony a nie nieokreślony. Poczytaj sobie dokładnie artykuł z sensem a jak są jakieś jeszcze wątpliwości to kp się kłania czyli kodeks pracy. Miłej lektury.

 17. teksańska masakra piłą mechaniczną

  buba ale po co pracował jak w starostwie są osoby od tego ?? tu jest cały problem, po co dublować a w ogóle to po co był potrzebny „piarowy” pan i jego praca od szpitala przecież ta inwestycja powinna się bronić sama, ja tak to rozumiem, a widocznie nawet władze w to nie wierzyły, szkoda gadać

 18. Odnośnie sprawy w Sądzie i odszkodowania dla Wisniewskiej i Górnego . KTO BĘDZIE PŁACIŁ OGROMNE ODSZKODOWANIA !!!

  • Popieram Starostę

   żeby płacić najpierw trzeba wygrać sprawę Panie adwokacie ,a to nie jest już tak oczywiste

  • Za co Gornemu odszkodowanie skoro piszą w artykule ze to była umowa zlecenie i z końcem roku wygasła?!? Poza tym mam wątpliwości czy zatrudnienie Górnego miało taki cel jaki jest wpisany w umowie i czy było inicjatywa byłego starosty czy to nie był czasem rozkaz „innego” władcy.Coś widze ze bardzo Schulze zaangażował się w komentarze pod tym artykułem- zastanawiające.

  • J. D. Schulze

   Do „Ciekawe”… Po raz kolejny pisowcy próbują mnie z kimś utożsamić. Przypomina to polowanie na czarownice, byle tylko zdyskredytować PSL. Pisowcy, jesteście zacietrzewieni i na siłę szukacie sensacji. Nie macie co robić? Za robotę się weźcie.

  • J. D. Schulze

   Do „Ciekawe”, Burmistrz Pyrzyk dobrze mnie opłaca

  • J. D. Schulze

   Ktokolwiek się pode mnie podszywa kłamie twierdząc, że Burmistrz Pyrzyk mnie opłaca.

 19. Taka prawda

  Jest tu ktos kto by nie wziął takiego zlecenia, gdyby dostal propozycje? Wszyscy krytykujacy oceniaja wedlug miary zawisci, ze to nie oni…

  • mieszkaniec

   Prawda jest taka, że jak umowa była fikcyjna, bo PR takiej inwestycji jest niepotrzebny, to kłania się Państwowa Inspekcja Pracy, która oceni jakie znamiona miała ta umowa i czy nie było to przestępstwo?

 20. Umpa jak ty teraz ludziom w oczy spojrzysz ?? Popatrz kim się stałeś. Gdzie ten wcześniejszy bunt przeciwko władzy ??
  Rozumiem, że zniknął jak dali trochę kaski .

  • Nie ma w ogóle wstydu skoro na TwojaSlupca.pl jako Umberto po obrażał ludzi w tym byłych kolegów z zespołu rockowego Zbuntowany Kaloryfer nie wspominając jak wulgarnie odniósł się do kobiety pracującej w zawodzie lekarza ginekologa. Z racji wulgaryzmu nie zacytuję tego słowa I z tego tytułu wypowiedzenie dyscyplinarne z pracy należy się za całokształt jego wypowiedzi publicznych jako pracownika domu kultury anonimowo czy na FB. Nie wiem jak długo jeszcze i dlaczego burmistrz toleruje takie jego wyskoki? Są także inne osoby w miejskim domu kultury co profesjonalnie i obiektywnie będą redagowały Informator Słupecki za nasze mieszkańców pieniądze niestety.

 21. Były starosta dostał prawie 30 tyś na rączkę na do widzenia …. dziwne że nikt nie potępiał 🙂

  • Według art. 40 ust. 1 u.p.s. wójtowi (burmistrzowi, prezydentowi miasta), burmistrzowi dzielnicy m.st. Warszawy oraz jego zastępcy i pozostałym członkom zarządu dzielnicy, a także staroście i marszałkowi oraz pozostałym członkom zarządu powiatu (województwa), których stosunek pracy został rozwiązany w związku z upływem kadencji, przysługuje odprawa. Przepis ten wskazuje także, w jakiej wysokości świadczenie to jest wypłacane. Jest to kwota trzymiesięcznego wynagrodzenia obliczonego według zasad obowiązujących przy ustalaniu ekwiwalentu pieniężnego za urlop wypoczynkowy. Takie przepisy. Czy słuszne to inny temat. Tym bardziej, że wszystkich nie można wrzucać do jednego worka.

 22. Ciekawe jakie wynagrodzenie otrzymuje Pan Rafał Spachacz i Pan Jan Woźniak? Komuś coś wiadomo?

 23. Piotr Górny za profesjonalizm winien otrzymać 9000 zł miesięcznie więc cieszcie się że na taką skromną gadże się zgodził

  • Tx kpisz sobie za hejtowanie i za błędy w Informatorze Słupeckim czy folderze wyborczym PSL w biogramie burmistrza takiego byka nie powinien dostać ani grosza.Tym bardziej, że podczas kampanii wyborczej kolportował ten folder wyborczy co najmniej w dwóch a jak nie więcej okręgach wyborczych? A na whisky czy teraz wystarczy? czas pokaże…

 24. Dziadek Zenek

  A może tak Państwo zacznijcie pisać
  co zrobić aby wszystkim żyło się lepiej.
  Szczególnie proszę o wypowiedz Pana/ą/J.D.Schulze

  • J. D. Schulze

   Dziadek Zenek

   Nie odpowiem inaczej niż… Tam, gdzie można coś zrobić, dla nas słupeckich obywateli, za wysokie progi na nasze nogi… Pomysły można mieć bardzo trafne, i ja je mam, tylko komu na Wiejskiej w Warszawie bedzie po drodze, żeby sie nad nimi pochylic i przeglosowac? Nikomu. Oni tam mają swoje sprawy, swoje ustawy, które będą forsowac dla swoich doraznych celów. Tam nikt o perspektywie dla kraju nie myśli, tam myślą tu i teraz, a po nas chocby potop. Kiepsko to widze. Pozdrawiam absolutnie wszystkich.

  • Do J. D. Schulze

   Beznadziejnie odpowiedziałeś… Ale co się tu spodziewać po tobie..

  • J. D. Schulze

   Odpowiedź z wczoraj z godz. 19.51 napisała osoba, której nie znudziło się podszywanie pode mnie. To nie był komentarz prawdziwego J. D. Schulze.

 25. Taaak Panie Górny ….. taaak. Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Pycha kroczy przed upadkiem – niestety .

  • Politycy PiS już od kilku lat jeżdżą do Wierzchosławic i powołują się na Witosa jako swojego rzekomego patrona, bowiem walczą o chłopski, wiejski, ludowy elektorat. Toczą tym samym zmagania z PSL, tradycyjnie osadzonym zarówno w tym elektoracie, jak i witosowskim dziedzictwie polityczno-symbolicznym. Ostatnie wybory samorządowe pokazały, że w miastach PiS natrafia na twardą i nieprzekraczalną barierę wpływów. Największe poparcie ma na wsi, ale tam okopane jest PSL. Celem rządzącego obozu jest więc pozbycie się tego rywala. W wyborach lokalnych to się nie udało, choć PSL wyszło z nich mocno osłabione, ale nie wyeliminowane. Przed kolejnymi wyborami PiS, tym razem w osobie premiera, nadal kokietuje wiejski i chłopski elektorat, usiłując mu się przypodobać i jeszcze bardziej osłabiać wśród niego wpływy PSL.

 26. J.D. Schulze

  Proszę, nie podszywajcie się pode mnie.

  • J. D. Schulze

   Komentarz z godz. 15.40 napisany został przez jakiegoś złorzeczącego abnegata i wyrafinowanego mitomana podszywającego się pod J. D. Schulze.

 27. Gdzie ten audyt urzędu i czterech spółek ?

  ???

 28. Bartek Szulek Szulczyński

  Wątpliwości można mieć co do zasadności wydatku, ale o ile pamiętam to wynikła „afera” z powodu niewystarczającej ilości informacji nt. budowy szpitala, co skłoniło ówczesnego starostę do zlecenie tego zadania redaktorowi „Informatora”. Nie wiem po co ukazuje się artykuł o pracowniku, skoro powinien (jeśli w ogóle) być o pracodawcy, czyli byłym staroście. A za co Pan Górny wziął pieniądze? Za wykonaną wcześniej zleconą pracę. Nie wiem jak Wy, ale ja jak mam zlecenie to nie zastanawiam się nad jego zasadnością tylko czy opłaca się je wziąć.

 29. Jak pan były starosta zatrudnił takie zdolne !! Pracownice jak pani A.O i A W. To później musiał dodatkowo placić. Szkoda że nikt nie weryfikuje dokonań pracy. No ale widocznie nikomu to nie przeszkadzało . Swoją drogą słuchając niektórych pracownic to wstyd że się z tak pustymi osobami pracuje.

 30. Jeśli chodzi o internetowy hejt, to uważam, że Pan Piotr Górny jest wybitnym fachowcem, więc te nędzne 1200 zł (brutto!) to jak splunięcie mu w twarz przez starostę! Taki wybitny hejter zasługuje co najmniej na 12 000 miesięcznie i to netto!

 31. Podziwiam zapał i zaangażowanie. Umowa wygasła a on nadal pisze…

  • 122234556yui

   Tym z PiS umowa nie wygasla, wiec tym bardziej piszą. Ciekawe ile biora? Ich też podziwiasz za zapał i zaangażowanie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>