Strona główna / Informacje / Aktualności / Zagórów – wyniki wyborów na burmistrza

Zagórów – wyniki wyborów na burmistrza

Punktualnie o godzinie 21:00 zamknięte zostały lokale wyborcze w gminie Zagórów. W drugiej turze przeciwnikami w wyborach byli Roman Kulterman i Andrzej Grzeszczak. Znamy już komplet wyników. Roman Kulterman zdobył w gminie Zagórów 2196 głosów. Andrzej Grzeszczak 1418. Burmistrzem na pięcioletnią kadencję został Roman Kulterman.

174 komentarze

 1. ktokolwiek wygra mam nadzieję że będzie to pożytek dla rozwoju i dobrobytu gminny

 2. Uczciwy obywatel, ktory oddał swoj głos na wyborach.

  Witam ! Mam nadzieję, że pan R. KULTERMAN wygra. NIEWAŻNE czy starszy od p.Grzeszczaka czy nie ale liczy się to ktory jest lepszym człowiekiem i ile dla nas zrobi, liczę na p.Kultermana że będzie dobrze rządził naszą gminą jako burmistrz… i życzę powodzenia .

  • Zagórowianin

   A co pan Roman dla ciebie zrobił człowieku Wymień mi jedną ważną rzecz jaką pan Roman wykonał dla Zagórowa Pochwal się przed wszystkimi w twoich komentarzach człowieku

  • Niestety smutna Polska rzeczywistość -człowiek ,który w ogóle się nie starał ,nie zabiegał o głosy wyborców zostaje burmistrzem,niesiony przez swych radnych i starych znajomych z urzędów miejskich-nic się nie zmieniło i nic się nie zmieni przez kolejne 5 lat-och jakie nasze miasto jest piękne jaki czeka nas świetlisty rozwój-płakać mi się chce

 3. Obywatel Polski

  Nie ważne który, ważne zeby był uczciwy i od razu po wyborach pensji sobie nie podniósł i swoim ludzio. Bo to będzie nie takie jak trzeba, ma sprawować dobrze władze i uczciwie a nie tylko kasa i ciepla posadka … bo to nie o to chodzi… pozdrawiam

 4. Tak kwestie kasy to chyba sprawa priorytetowa…bo ludzie jak tak będzie że pensja się odrazu po wyborach podniesie o prawie 100% to naszego Burmistrza zjedzą… i ma jezyki wezmą… ale miejmy nadzieję, że będzie akurat ok.

 5. Brawo wieśniaki. Tak jak jesteście zacofani, tak będzie zacofana gmina

  • Czytelniczka.

   Kogo masz namyśli nazywając tak i obrażając.

  • Mieszkaniec

   Gratulacje panie Romanie!Duże miasta i mały Zagórów pokazały że rozsądek i kultura jest najważniejsza.Szkoda że zachodnia część Zagórowa myśli inaczej.Czyżby wschód jest im bliższy.Panie Romanie jeszcze raz moje gratulacje.Pis bezradny!nawet nowy członek pisu,, znany lekarza z Zagórowa nie dał rady.Myślę że choć raz stawi się na sesji gminy.

  • No ciemnota totalna!!!

  • Panie Edwardzie już Pana imię jest zacofane. Ciemnota

  • ehh, jak zwykle fala hejtu i nic więcej. Osobiście popierałem pana Grzeszczaka ale wybory były demokratyczne i wygrał w sposób uczciwy pan Kulterman. Będzie teraz burmistrzem a nie wice, więc się okaże czy gmina będzie zacofana czy nie. Nie ma co się gryźć w komentarzach tylko przyjąć wybór większości, a efekt pracy pana Kultermana zostanie oceniony w następnych wyborach. Pozdrawiam, a przyszłemu burmistrzowi życzę wielu sukcesów za jego kadencji, bo będą to również sukcesy naszej gminy jak i jej mieszkańców.

  • Mieszkaniec

   Brawo wiesniaki

  • Dziękujemy buraku

  • Jak widać sam jesteś wieśniakiem nazywając tak innych…

  • A Pan Edward w prostej linii od Sarmatów , no co najwyżej szlachty. Prawda jest taka że 90% polaków pochodzi od chłopów i to nie wstyd , Ja jestem z tego faktu dumny ,bo to ci ludzie wywalczyli niemożliwe ( rozwalili komunę) a szlachta nas sprzedała. Więcej dumy panie Edwardzie , niech Pan schowa swoje kompleksy.

  • Hah dokładnie

  • Brak słów

   Dokladnie ten p… nie potrafi się nawet dobrze wypowiedzieć tylko bylim zrobilim wieśniak z Kopojno kukla radnieckiego

 6. Mieszkaniec

  Gratulacje panie Romanie!Duże miasta i mały Zagórów pokazały że rozsądek i kultura jest najważniejsza.Szkoda że zachodnia część Zagórowa myśli inaczej.Czyżby wschód jest im bliższy.Panie Romanie jeszcze raz moje gratulacje.Pis bezradny!nawet nowy członek pisu,, znany lekarza z Zagórowa nie dał rady.Myślę że choć raz stawi się na sesji gminy.

 7. Panie Grzeszczak gratuluje przegranej!!! Karma wraca

 8. Ani wybór Pana Kultermana ani Grzeszczaka nie przyniosłyby jakichś diametralnych zmian dla gminy ale przynajmniej p. Roman nie pogorszy sytuacji

  • Mieszkaniec

   To się w gminie Panie nieroby cieszą. Na paznokcie i po rajstopki w trakcie pracy dalej chodzic będą. Ciemnogród zacofany taki jak ich wykształcenie i kultura.

  • Franek błędy ortograficzne robisz analfabeto. Widać kto wybral Kultermana

 9. Gmina Rzgów wie cos na temat PANA Grzeszczaka jak mieszkancy mowia nic nie zrobil tam przez swoja kadencję. Wiec dobrze że wygral Pan Roman dajmy mu szanse sie wylazac.

  • Chyba mówisz o Rzgowie pod Łodzią, bo mieszkańcy tego Rzgowa, którzy nie byli umoczeni w układy, mają inne zdanie

  • Mieszkaniec

   Panie Mieszkańcu pan ma dopiero kulturę że słoma z butów wystaje. Zresztą w całej Polsce było widać tą kulturę pana parti która dostała srogie lanie. Jest nowy burmistrz i go będziemy rozliczać,a pana zdanie i obrażanie nic nie znaczy!

 10. Czytelniczka.

  Wielkie gratulacje Panie Romanie.

 11. To aż śmieszne, że ludzie wolą człowieka bez jakiekolwiek planu, który nawet nie podjął próby dyskusji, niż kandydata z konkretami. Wiadomo można lubić czy nie lubić A. Grzeszczaka ale na pewno miał konkretny plan z którego jeżeli choćby 10% dało się zrealizować to już byłby sukces. A tak to znowu nic nie będzie w Zagórowie, no chyba że wiesniackie gale disco polo i szkoła dla emerytów. Młodzi ludzie nie mają czego już szukać w Zagórowie. Smutne ale prawdziwe.

  • To kopojno teraz odżyje

  • Bardzo ale to bardzo smutne

  • Przy okazji mozna sie spodziewać rozwiązania ZKSu albo inaczej. Nie dania pieniedzy na rozwój klubu. Młodzi ludzie niech uciekaja poki jeszcze mogą, bo nie ma w tym mieście dla nas żadnych perspektyw

 12. Mieszkaniec

  Brawo Brawo Brawo dla Nowego Burmistrza ! 🙂

  • Za 5 Lat gasimy światło i miasto i gminę zaorać -Pan Radznecki będzię miał więcej terenu na Polowania ,a burmistrz dokupi troszkę ziemi w Kopojnie siłownie wiatrową postawi i wszyscy bedziemy szczęsliwi.

  • Do Xxx.A skąd pan wie że nie będzie pieniędzy na ZKS. Każdy wie co obiecywał wam pan Grzeszczak. Normalnie co najmniej budżet Lecha Poznań. Wasz poprzedni radny niby od sportu napewno wciskał wam bzdury,A sam większość czasu spędzał gdzie?zagranicą ,zamiast starać o dobro swoich wyborców,a żeby było jeszcze ciekawiej.Śmiał teraz też kandydować.Jest nowy burmistrz i nowi radni trzeba dać im szanse. A pan Grzeszczak to wszystkim coś obiecywał. Nawet miał taką moc że naszym seniorom proponował podwyższkę emerytury.

 13. Zagórowiak

  Zagórów potrzebuje „świerzej krwi”. To fakt.
  Układy w Gminie, kolesiostwo itp.
  Niestety Pan Ģrzeszczak nie jest osobą która mogła to zmienić. Wielkie słowa, plany może pisać każdy.
  Osobiście mam nadzieję, że Pan Ķulterman postawi na profesjonalizm, a układy i znajomości nie będą podstawowym kryterium zatrudnienia w Ùrzędzie oraz podległych jednostkach.
  Ģratulacje Panie Romanie, mam nadzieję, że wprowadzi Pan zmiany których oczekuje większość mieszkańców Zagórowa.

 14. Liczę na to, że nowy burmistrz zajmie się brakiem miejsc parkingowych przy szkole podstawowej. Proponuję pomniejszyć skwer i od strony księgarni zrobić dodatkowe miejsca dla samochodów.

 15. Zagórowiak

  Wybory pokazały że Zagórów to skansen postkomuny.
  Żal. Zagórow który ma piękne tradycje niepodległościowe a teraz pokazał że wartości te zostały zaprzepaszczone.

  • Zgadzam się. PRL przez kolejne lata!!!

  • Zagórowianin

   czy ty jesteś nienormalny Roman komunistą ??? to jak powiedzieć że papież jest ateistą … Ten facet jak ogłaszali stan wojenny był jeszcze małolatem

  • Gratulacje dla p Romana

  • rrr do Zagórowianin

   Nie chodzi kto kim jest, komunistą czy demokratą, ale chodzi o to, że wchodząc do zagórowskiego urzędu czuje się powiew poprzedniej epoki. Tam oprócz koloru ścian, nic się nie zmienia!

  • Mieszkaniec

   Wybory pokazały że jednak jest demokracja w Zagórowie,to że pis nie umie przegrywać wiemy wszyscy.Za rok następne wybory i koniec z tą ciemnotą tryskającą jadem na każdym kroku.Pan Grzeszczak nawet ostatnio bardzo polubił wieloletniego działacza PSL myśląc że mu pomoże wygrać wybory.Czego się nie zrobi by dorwać się do koryta!Żenada

  • Mieszkaniec Powiatu

   Tak by właśnie było jakby wygrał pisowiec.Przykład!Nasz rząd.

 16. mieszkaniec

  Zagórów wybrał nowego burmistrza.
  Taki burmistrz jak wyborcy.

  • Dokładnie tak jest tu nie trzeba zmian tylko trzęsienia ziemi-kiedy zaczniemy ludzi w pracy oceniać po efektach a nie po tym czy jest ładny grzeczny mily i środowisko ma z nim dobrze

 17. Nie trzeba robić kanpani żeby wygrać bo te kity co Grzeszczak wciskal były żenujące. Koniec dobrego P Andrzeju czas do pracy tego co wiem to w Biedronce przyjmują pozdrawiam wszystkich czule….

  • No to teraz pracownicy świętują ,oni wygrali te wybory ,nadal będą mogli robić zakupy,uprawiać pola, przyjmować w domu kuriera,rnadzorowac remont domu,,i uwaga!!! To wszystko w godzinach pracy ,pod okiem burmistrza ,totalny szok,,jedyna taka gmina i która tak dzisla

  • A co takiego Pan Kulterman obiecał? Chyba nic, czyli jak zwykle!

  • Ewentualnie w Dino jest też zapotrzebowanie.Tylko czy pan się nadaje do jakiejkolwiek pracy poza krytykowaniem innych.Wątpliwa sprawa!

 18. PIS olał twardy biedny elektorat emerytów więc my zrobiliśmy to samo za TCHÓRZOSTWO i USTĘPSTWA wobec sędziów brak karania sędziów i polityków CELA+ za lizanie nogi zydom i unii komunistycznej

 19. I kolejne 5 lat w miejscu, ta sama smutna rzeczywistość, którą mieliśmy od 5 kadencji.
  „Zagórowski układ zamknięty” będzie dalej wspierał „swoich” i działał tak jak działał, o ile można nazwać to działaniem!
  Ale te prawie 1500 głosów na konkurenta Pana R.K. pokazuje, że ludzie widzą, że coś jest nie tak.
  Niech żałują ci co nie poszli bo frekwencja mogłaby być znacznie większa i można było coś zmienić, a tak ……..

  • 800 głosów przewagi.. Chyba musiałby paść rekord frekwencji. OCENIAĆ TO BĘDZIECIE ZA 5 LAT.

  • Mieszkaniec

   Szkoda że frekwencja nie była wyższa,bo upokorzenia Pana Grzeszczaka byłoby większe.Ludzie widzą co się dzieje w całej Polsce. PiS dostał lanie we wszystkich dużych miastach. Już nawet Ci co dostali 500plus nie poszli do wyborów bo już cel osiągnęli wcześniej. Żenada.

  • zico do xyz

   Uprawnionych do głosowania w gminie Zagórów jest ponad 7000 obywateli. Sumując głosy Pana R.K i A.G daje sumę ok. 3700. To weź se chłopie policz jaka była frekwencja.
   Młodzi olali sprawę bo ja w wieku 18 + lat też miałem gdzieś takie wybory.

  • do Zico od xyz :)

   Uważa Pan, że wszyscy głosowaliby na Pana Grzeszczaka? Frekwencja wyniosła 45%, więc nawet 10% większa nie dałaby wygranej Grzeszczakowi. W pierwszej turze była wyższa i też lanie dostał. Wygrał lepszy i głosem większości. Pozdrawiam

 20. To teraz kto zastępca burmistrza,,ciekawe jak pan Roman wybierze, myślę że to też będzie hit tej gminy i zostanie wybrana perełka ha ha,albo perła ,jak kto eoli,. I czekamy na dowody wdzięczności ze strony nowego burmistrza, za pomoc w wygraniu wyborów, już o kilku miasto nadaje, zaniedlugo zobaczymy

  • W. Radniecki zadeklarował już odejście i nie będzie pracował w gminie 😉

 21. Zagorowianka

  Gratulacje dla pana Kulterma gmina pójdzie do przodu a na szczęście bufon i propagandzista nie wygrał

  • Ciekawe kto ją popchnie żeby szła do przodu? Na pewno nie obecna „nowa” władza Pani Zagórowianko!

 22. wiesniaczka

  W l turze glosowalam na Andrzeja ale teraz zminilam zdanie bo jego beszczelnosc by zdobyc wladze przeszla ludzkie pojęcie
  Dla mnie burmistrz to czlowiek a nie wazeliniarz
  który żeruje na niewiedzy obywateli
  Myślę że te wybory obudzą p Romana
  a p.Andrzejowi ,,dziękuję” że podzielił mieszkańców na mieszczuchow i wieśniaków

  • Obudzą Pana Romana Bardzo dobrze powiedziane ,ale czy obudzą też pracowników Gminy bo on nie potrafił ich do pracy zachęćic Ja dałbym im od razu podwyżki -super Pracowali na sukces P. Kultermana-agitowali we wszystkich Urzędach

 23. Prawda i jeszcze raz prawda żadnych rozliczeń PiS jest sam sobie winien, ta klęska w dużych miastach powinna dać do myślenia rządzącym.

  • Popieram PIS

   Chciałbym aby Pis ponosił takie porażki -smiecu warte wasza nienawiść i szczyt Hipokryzji
   najwiękasz Partia polityczna z największą liczbą powiatów , sejmików i samodzielnie rządzonych województw , a stara mafia Vatowska i ciemnota spod płoya mówią o porażce-otwieramy oczy rzeczywistośći faktów nie zaczarujecie -żenada

  • Popieram PIS

   Wrazie czego uciekniemy do Berlina i naskarżymy Cioci Merkrl jak PO i PSL nas potraktowali i w brukseli też naskarżymy Wujowi Tuskowi

 24. Mieszkaniec

  Czasu nie cofniemy, nieuczciwie to to że dowożono na wybory ,aby głosować na pana ,Romana i to robili radni gminy i miasta, tak działa stary beton, ale zobaczymy co Romuś i jego emeryci pokażą, zobaczymy co zrobią dla młodzieży i dla dzieciaków ,

  • Mieszkaniec

   Proszę nie obrażać !

  • Wszyscy widzieli co zrobił Grzeszczak w Rzgowie. Całe szczęście że Zagórów jest mądrzejszy. Trzeba być do ludzi,A nie odwrotnie. Ci co obrażają wyborców to dopiero są buraki.Panie Andrzeju uczciwa praca czeka niech się pan wykaże.

  • Już zapomniałeś jak Twój Jaruś do Brukseli poleciał na skargę za rzekome fałszerstwo wyborów. Prawda boli niestety.Cały czas w Zagórowie była gadka że stawiamy na młodych,A jak doszło do wyborów to okazało się że najlepszym kandydatem jest pan Grzeszczak. Zastanów się człowieku czego Ty naprawdę chcesz. Twój kandydat to emeryt! Taka to Twoja młodzież. Żałosne.

  • idioci wszędzie...

   Jeśli zabrałem ze sobą brata na wybory to to jest nieuczciwe i niezgodne z prawem? Jeśli tak to poproszę o artykuł mówiący o tym w przepisach. Dowożenie ludzi nie jest zabronione… chyba, że kandydat wynajmie autobus.

  • Do Pana Mieszkańca. Każdy może wozić lub nosić nawet na plecach każdego kogo tylko chce. Pan nikomu nie może tego zabronić. Mamy demokrację,chyba pan tak do końca tego nie rozumie.Może mamusie trzeba spytać. Jeżeli chodzi o zmiany kierownicze,trzeba było by przyjrzeć się dokładnie osobie dyrektora naszej szkoły podstawowej,czy aby jest to osoba kompetentna na to stanowisko.Śmiem wątpić. Jak tak przeciwnicy pana Romana oczekują od niego zdrowej reakcji na zmiany,to może tu trzeba zrobić pierwszy krok.Przykre ,ale matematyka w naszej szkole ostatni raz na wysokim poziomie była jeszcze za Panią Pechman(którą pozdrawiam).Szkoda że nasz dyrektor nie przyciąga mocnych punktów w tej dziedzinie.

 25. Kampania Grzeszczaka była żałosna! Ciągłe ataki, kłamstwa, itp. Nawet na jego profilu fb młode osoby komentowały,że w taki sposób nie należy się zachowywać i jest to niesmaczne. Mieszkańcy gminy nie dali się na to nabrać. Agitacja lekarza Dropińskiego też nie pomogła.

 26. Zagórowianin

  Chcemy by na sekretarza gminy i wszystkie inne stanowiska odbyły się nowe konkursy a nie obejmowanie stołka po znajomości!!!

  • Mieszkaniec

   Dokładnie tak ,na kierownicze stanowiska,nowe konkursy,ale uczciwe,nie tak jak na GOPS!!! ,na komunalke!!! i na sekretarza!!!,konkurs za 2 miesiące ,a ludzie wiedzieli wcześniej kto wygra, tu Pan Roman dużo by zyskał w oczach ludzi ,a jeszcze kogoś mądrego ,kogoś bez układów ,z poza urzędników na zastępcę burmistrza i to też by zaowocowało,bo ludzie naprawdę są już zmęczeni tymi układami i kolesiostwem

  • Od tego powinien zacząć nowy burmistrz i nieważne czy jest to Pan R.K. czy byłby to Pan A.G. tutaj w 100% się zgadzam.
   Ilu młodych i wykształconych ludzi musiało szukać pracy i wyjeżdżać do większych miast bo tutaj nie było szansy się gdziekolwiek dostać.
   A później Zagórów się starzeje bo młodzi podziękowali za taką politykę i emigrują tam gdzie liczy się wykształcenie i chęci, a nie typowe kolesiostwo.

  • Mieszkaniec

   Chcemy!Tak to mówili w poprzednim ustroju. Żenada

 27. Roman gratulacje i nie przejmuj się złośliwymi komentarzami … cieszę się, że wygrał Koleś z tego samego technikum … Powodzenia …

 28. Sprawiedliwa

  No i sprawiedliwosci stalo sie zadosc.Nie wolno nikomu bezkarnie obrazac ludzi jak to robil Pan G.Osobiscie tez bylam za zmiana ,ale nie na tego czlowieka.Po trupach do celu ,nie tedy droga Panie G.

 29. Świetnie ! Pan Roman wygrał te wybory. Jest osobą kompetentną i uważam że dzięki niemu ta gmina ożyje . Radził bym dla wszystkich jego przeciwników aby dali mu czas . Oceniać jest bardzo prosto. Poczekajmy na to co zaprezentuje.

  • A to już umarła-odrodzi się na nowo z człowiekiem ,który nie porozmawiał, żadnego spotkania z wyborcami nie zoorganizował jak martwa kukła niesiony na plecach swoich radnych myślę ,żę im bardziej zależało niż P. Kultermanowi no cóż Jacy wyborcy taki Burmistrz

  • Polecam zapoznać się z pojęciem „marketingu szeptanego”. Bo własnie tak przebiegała kampania wyborcza P.Romana…

 30. Czytelniczka.

  Ludzie po co te gadania mamy nowego Burmistrza i kibicujmy a nie dołki pod człowiemiem kopiecie wstyd wstyd.Wszystkiego dobrego Panie Romanie.

  • Mieszkaniec

   Panie Pawle już nie musi pan lizać tyłka panu Grzeszczakowi. Wyborcy wybrali!To koniec tej partyzantki.Proszę poczytać ogłoszenia,napewno jakaś praca się znajdzie dla waszego duetu .Gratulacje dla Pana Romana.

 31. Udało się uratować Zagórów przed pisowską zarazą. To już sukces. Wierzę, że pan Roman jak dostanie pierwsze lejce, będzie wiedział jak z nich korzystać. Gratulacje i powodzenia.

  • Pierwsze lejce Furmanka jedzie dalej do Ciemnogrodu -Zero Zaangażowania w tym czlowieku ,ale w radnych olbrzymi zapał

  • Panie Max i panie Mieszkancu słownictwo .którym się posługujecie można wyleczyć w Gnieznie w psychiatryku -mogę wam umówić wizytę -czas najwyższy -upuszczą troszkę jadu ,dadzą zastrzyk i będziecie spać spokojnie poczujecie się lepiej -obiecuję

 32. Kampania wyborcza p.Romana to najcichsza kampania jaką kiedykolwiek widziałem, marketing szeptany, gmina bojaca się o stołki zagłosowała za nim, to normalne. Teraz dopiero będzie się dziać, wybraliście PAństwo ten sam zastój, co wcześniej. Przecież lepiej wybrać opcję bezpieczna niz zaryzykować prawda? Mentalność ludzi..

 33. Gratulacje dla p Romana

 34. I znów tylko gmina dostępna dla przydupasow

 35. Proponuje Grzeszczakowi w nastepnych wyborach startowac w sasiednich Pyzdrach,a noz sie uda!!!!!

  • A ja więcej rozumu Panu życzę i mniej głupich wypowiedzi no i zdrowia oczywiśćie skoro głowa słabo pracuje

 36. Gratulacje dla p Romana

 37. Czarny Koń

  Ja zostanę V-ce Burmistrzem i zrobię porządek z post-komuną

 38. były orkiestrant

  A ja jestem ciekawy czy w pracy społecznej wszyscy kandydaci na radnych gminnych i do powiatu oraz na burmistrza wykażą się takim zaangażowaniem jak podczas wyborów, bo wybraliśmy w większości tych co dużo obiecywali a mało działali przez ostatnie lata. Społeczeństwo może teraz zweryfikować ile są warci Ci „działacze społeczni” i za 5 lat wybiorą tych co pracują dla wspólnoty na co dzień. Panu Romanowi gratuluję i oczekuję działania na rzecz gminy i miasta, panu A.G wraz ze swoją świtą proponuję popracować społecznie w jakimś stowarzyszeniu lub OSP, reszcie kandydatów również no może bez Pana Daniela i Grzesia bo ci dwaj coś tam robią.

 39. Myślę że dzielenie ludzi na miejsce zamieszkania jest małostkowe.
  Nie miejsce zamieszkania decyduje kim jest człowiek, co sobą reprezentuje.
  Może zastosujmy myślenie Kazimierza Pawlaka (Sami swoi) i podzielmy ludzi zwyczajnie na mądrych i głupich.
  PS. Gratulacje dla Pana Romana.

 40. Czarny Koniu stanowisko zastępcy burmistrza już wcześniej było zarezerwowane dla kogoś z układu. Nie będę pisał dla kogo. Poczekaj aż oficjalnie będzie to ogłoszone. Możesz być mocno zaskoczony. Koń by się uśmiał. Pozdrawiam.

 41. Proponuję by podczas najbliższej sesji Rady Gminy radni rozpatrzyli możliwość umieszczenia na tablicach z nazwą miasta Zagórów określenia skansen. Jest to bardzo przykre ale doskonale oddaje atmosferę panującą w naszym mieście. Z wyrazami szacunku.

  • Dobra Andrzej już sie nie żal. Idź do Pyzdr startować za 5 lat.

  • Panie nieobcy !To nie PRL,jest demokracja i przypominam panu że to wyborcy głosują na kogo tylko chcą.Niech pan wreście wyjdzie z tej ciemnoty.

 42. Gratulacje dla pana Romana.
  Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
  Brawo Zagórów!!!!

 43. A młodzi już dawno wyjechali i wyjeżdżaja nadal i mają w d… tak jak ja a po co tu zostać i do pracy dojeżdżać do Poznania czy Wrześni bo tu tylko dla swoich nie chce mi się wymieniać kto gdzie i dlaczego pracuje tu i ówdzie wystarczy że w marcu wiedziałem kto zostanie kierownikiem tz komunalki a w lipcu rozpisany konkurs Żenada wiele takich przykladow Pozdrawiam Wspaniałych wyborców burmistrza jego świte i radę

 44. Zagorowianka

  Teraz najważniejsze kto będzie wice ponieważ to będzie lokomotywa zmian. Wróble ćwierkają że będzie przesunięcie w urzędzie jeżeli na ciołka o którym wiem to katastrofa. Panie Burmistrzu przemysł i weź człowieka z zewnątrz który ci pomoże posprzątać- bo niestety jest co

 45. Dla wszystkich którzy czują się przegrani. Właśnie rozpoczęła się kampania wyborcza 2023. Weście przykład ze zwycięzców i zacznijcie robić coś dla swojej społeczności . Może jakieś paczki dla najmłodszych, może jakiś piknik dla mieszkańców ,jakiś bieg zorganizować ,może w akcji gaszenia pożaru, może zadbać albo wybudować wyremontować strażnicę albo akcje zbierania krwi . Tylko jedna uwaga -za darmo bez wynagrodzenia czasami trzeba wyłożyć swoje pieniądze a już na pewno swój czas. Powodzenia.Do pracy.

 46. P. profesor

  Panie Rominie Gratulujemy!

 47. Drogi kolo coś ogólnikowo piszesz o tym co i kto z obecnie rządzących ludzi zrobił za darmo. Jeśli naprawdę wierzysz w to że tak było to jesteś bardzo naiwny. Chyba że w naszej gminie wydarzyło się coś o czym nie mam pojęcia. Jeśli tak jest to podaj choć jeden przykład takiej charytatywnej działalności dotychczas sterujących tą gminą ludzi. Jestem w stu procentach pewien że ja jako osoba postronna uczyniłem więcej niż niejeden z nich. Pozdrawiam.

  • OK chyba nie ma w gminie dziecka które nie dostało paczki od p. Rysia.A czy znane sąpanu festyny współorganizowane przez p. Grzesia. A czy widział pan w akcji pomagania ludziom po wichurze w Łomowie kiedy rozebrany do podkoszulki p. R. Kulterman ratował dobytek .To skromny ułamek z tego co robili i robią dzisiejsi wygrani.

  • A czy oddał pan krew w organizowanej akcji przez p. Marcina w Trąbczynie.. Obawiam się że zanudził bym przykładami czytających.

 48. Pana Grzeszczak kampania to jak jechowi chodzący po domach jednym słowem żenada w Rzgowie był a teraz słuchać o nim nikt nie chce. Dar od Boga że w zagórowie nie będzie sprawował władzy….

 49. Nieobecny dobry nick – pasuje do ciebie . Nic nie wiesz na niczym się nie znasz a dużo masz do powiedzenia.

 50. Ja- MASZ RACJĘ do nieobcego pasuje bardziej nieobecny

 51. Dobrze że ty ,ja,wiesz wszystko i na wszystkim się znasz. Pozdrawiam.

 52. Ani be,ani nie ani kukuryku, tak zachowywał się pan Roman w trakcie kampanii,słowem się nie odezwał do swoich wyborców,niewyszedl na ulicę do ludzi ,nie rozmawiał,siedział i za biurka pociągał sznurki,wszystkie podległe jednostki ,robiły mu kąpanie,cały urząd ,komunałki,Gok, gminna spółdzielnia,OSP, fikcyjny kandydat na burmistrza,aby zabrać głosy pozostałym ,osłabić ich,dużo osób miało dużo do stracenia i dlatego stawali na głowie żeby pan Roman mial wygrana w kieszeni , a on jak słup ,a może to fikcja może niema wcale żadnego Romana Kultermsna ,nikt go nie widział ,tylko same zdjęcia jakies twarzy, dziwne ??

  • Przestań brać to co bierzesz, albo chociaż zmniejsz dawkę 🙂

  • Mieszkaniec

   Pan Roman jeszcze was zaskoczy. Zrobi więcej niż naobiecywal A.G. powodzenia burmistrzu

  • Odczep się koleś od Osp

  • Jestem pracownikiem urzędu i cały mój dział głosował na Grzeszczaka, więc proszę nie generalizować.

 53. Do kolo. Bardzo się cieszę że choć jedna osoba potrafi napisać coś o zaangażowaniu niektórych mieszkańców naszej gminy w jej funkcjonowanie. Szanuję to że masz odwagę pisać o tym w otwarty sposób nie bojąc się o to że narażasz się innym. Musisz jednak wiedzieć że są tacy którzy zarzucą ci że ludzie o których piszesz nie zawsze robią to bezinteresownie. Nie mnie osądzać jakie są ich pobudki. Ja niejednokrotnie w różnych sytuacjach życiowych pomagałem osobom starszym czy takim którym w życiu nie wyszło a nawet tym którzy na własne życzenie zaprzepaścili szanse jakie dał im los. Nie robię z tego wielkiej sprawy ponieważ uważam to za całkiem normalne. Mogę pomóc to pomagam bo tak wychowali mnie rodzice. Z wyrazami szacunku.

  • Skoro tyle Pan robi to wyrazy szacunku. Należ życzyć nam by było takich ludzi wiecej , będzie nam żyło się ciekawiej ,a i o potrzebujących nie zapominajmy .Pozdrawiam.

 54. Ha ha, OSP!!! Walczyli jak lew żeby pan Roman wygrał,dostali odgórne polecenie że mają głosować na PSL A Pan Roman zaskoczy nas? Oj napewno zaskoczy , a co on obiecał ? Tak naprawdę to nic nie obiecywał ,bo wiedział że nic nie zrealizuje z obietnic , bo przecież niema kasy na żadne inwestycje,,sztandarem to będzie oczyszczalnia ,to będzie jedyną inwestycja w ciągu jego 5 lat,

  • Koleś może gdzieś na jakiejś wiosce uslyszaleś o osp głosujących na psl bo w Zagórowie napewno tak nie było. Jak nie wiesz to nie pisz bzdur a jedna czy dwie osoby z Zagórowa to nie zaraz całe osp .

  • Ty Bolek byś napewno wolał postawił kolejny pomnik.Po co Ci oczyszczalnia,lepiej niech odchody pływają po mieście. Zawsze możesz iść się załatwić za stodołę.Ciemnogród!

 55. zico do xyz

  Szkoda, że nie ma statystyki średniej wieku i wtedy wyszłoby kto na kogo głosował. Widziałem te babcinki, które pewnie z domu przez rok nie wychodziły, a na wybory tak „chętnie” rodzina podwoziła. I na kogo one mogły głosować Panie XYZ?
  A co do frekwencji 45% to jakby Pan umiał liczyć to do 100% brakuje 55 %, ale o takiej nie ma co marzyć. gdyby nawet była 70 % to te 25 % daje ok. 1800 osób, a to już mogło dużo zmienić. Tak jak wspomniałem wcześniej, młodzi dali sobie spokój bo i tak uciekną z Zagórowa jak w tym filmie z przed kilku lat „Uciec z Zagórowa”. Żegnam.

  • Zgadzam się Zagórów to relikt starego systemu-ludziom w urzędach dobrze nie chcą zmian
   młodzi wyjeżdają a włodarze miasta nic nie robią-kiedyś my będziemy starsi już apeluję
   o rozbudowę DPS-u bo dzieci tutaj z nami nie zostaną-a nam trudno się rostać z Zagórówem jeszcze o bar w DPS-E proszę nie będę musiał biegać po alkohol na miasto i ławeczkę w parku obok DPS–u nie będę musiałdo Parku na dużym rynku chodzic nie mam więcej życzen świetlisty rozwój Zagórowa i tak jest nieunikniony

 56. Taka demokracja. Każdy głosuje jak chce. Wygrywa kandydat, który zdobył więcej głosów. Pan Roman wygrał i zwolennicy Pana Grzeszczaka uszanujcie to, a nie dopatrujecie się jakiś dziwnych sytuacji. Przestańcie ciągle krytykować, a zacznijcie działać społecznie, bo żaden z kandydatów jego obozu żadnym działaniem prospołecznym nie zasłynął, nie mówiąc już o panu Dropińskim, który przez tyle kadencji radnego powiatowego nic nie zrobił dla społeczności zagórowskiej.

  • No ,ale jest demokracja i największąliczbę głosów zdobył -Fakt

  • Gaweł i Paweł

   Taka demokracja -największąliczbę głosów do powiatu zdobył-Brawo Przemek Pani Ania E.z meżęm doktorem -nie będzie szczęsliwa -upokarzjącaliczbę głosów zdobył

  • W komentarzu nie kwestionuję zdobycia dużej liczby głosów lekarza Dropińskiego. Chodzi o to, żeby w końcu zaczął działać, bo jako radny powiatowy niczym się nie przysłużył dla lokalnej społeczności.

 57. Głosowałem na Kultermana, a pod lokal wyborczy dojechałem sam. Nie jestem z żadnego układu. Mam nadzieję, że nowy burmistrz odstąpi od tradycji zagórowskiej i swoje działania będzie realizował w sposób jawny, przejrzysty i uczciwy. Jeśli będzie inaczej, to będzie jego ostatnia kadencja. Za pięć lat pan AG raczej nie będzie startował (latka jednak lecą, będzie miał chyba z 65 lat). Za pięć lat będą następni młodzi i chętni do działania. Oni nie będą straszyć nepotyzmem i układami, oni będą działać. Przykład zmiany pokoleniowej: wójt Orchowa – 32 lata. Panie Romanie, wszystko przed panem. Już dziś pracuje pan na wynik wyborów za pięć lat. A na tym naszym skromnym i biednym podwórku jest wiele do zrobienia. Pan pomyśli o młodych. Mamy szkołę ponadgimnazjalną (zależną od starostwa), która może uczyć spawaczy, elektryków i innych zawodów robotniczych. Nie wszyscy mogą zostać mgr, bo i po co. Pan stworzy warunki, aby przyciągnąć do Zagórowa biznes, który utworzy nowe miejsca pracy. To takie ogólnikowe spostrzeżenia. Pan położy przed sobą programy wyborcze swoich konkurentów, odrzuci pan wszystko to co pachnie populizmem, a resztę można wykorzystać. Do dzieła Burmistrzu, do dzieła bez układów, nepotyzmu, odważnie i uczciwie.

  • Do Paweł i Gaweł.Naprawdę musisz być dumny z ilości głosów na lekarza Dropińskiego.Szkoda że oddane głosy na niego są głosami za kolesiostwo A nie za to co zrobił przez tyle lat jak był radnym(za każdym razem z innej opcji politycznej)dla naszej gminy.To jest właśnie kolesiostwo.Podejście pana jest żenujące. Komuna.

 58. Nowy burmistrz nic nie zmieni, bo jakby zmienił to delikatnie wytknął by tym samym błedy w rządzeniu swojego poprzednika. A to przecież koledzy. I wszystko na temat. Nikt z nas nie znajdzie pracy w urzedzie gminy i w podleglych jednostkach jeśli nie ma odpowiednich powiązań. Nie mówiąc już o pracy w szkole. Niestety nasze wykształcenia odejdą służyć komuś innemu. Nas młodych tu po prostu nie chcą i nie potrzebują.

  • Mam nadzieję, że pan Roman Kulterman zrozumie, że pracuje na własne konto i własną opinię. Jeśli tego nie zrozumie, to zdobył mandat tylko na pięć lat. Mam nadzieję, że uzbroi się we własną politykę. Można tak zrobić. Wiem to z własnego doświadczenia, co prawda nie w samorządzie, a biznesie. Zobaczymy kogo obsadzi na stanowisku zastępcy. To będzie świadectwo jego samodzielności. Jeśli dziś nie ma przekonania do właściwej osoby, może poczekać kilka miesięcy na wybór zastępcy. Jestem przekonany, że za dwa, trzy miesiące będzie inaczej patrzył na swój urząd jak dziś. Też to wiem z własnego doświadczenia. Powodzenia Panie Burmistrzu.

 59. Nie mogę też przemilczeć uwag na temat tego jak źle jest w naszej gminie młodym i dlaczego emigrują do Poznania i Wrześni. Mi też nie podoba się sposób w jaki obsadzane są niektóre stanowiska. Nie ma to dla mnie największego znaczenia pod warunkiem że osoby które są na nich obsadzane robią dobrze to co do ich obowiązków należy. Ci którzy są jak twierdzą zmuszani do wyjazdu powinni się jednak zastanowić przed wyjazdem czy to nie jest przypadkiem tak że jest wygodniej uciec od problemu niż próbować robić coś by go rozwiązać. To właśnie w ten sposób Zagórów stał się miastem emerytów. Choć wiele w naszej gminie mi się nie podoba to mieszkam tutaj nadal i wciąż choć w najmniejszym stopniu staram się przyczyniać do tego by było lepiej. Pozdrawiam.

  • rrr do nieobcy

   A jak zwykły szarak ma się przyczynić do tego, żeby było lepiej? Liście ma w parku zgrabić ?! Po to są wybierani radni i cała reszta żeby to oni reprezentowali swoje obszary, rozwiązywali problemy i przyczyniali się do tego, aby było choć troszkę lepiej, w co szczerze nie wierzę!

 60. Wielu z nowych kandydatów na radanych to ludzie młodzi ale już z doswiadczeniem życiowym i zawodowym. Wielu działa bardzo aktywnie w srodowisku.
  Wystartowali z nadzieją na wygraną i wprowadzenie dobrych zmian w gminie.
  A kto dostał się do rady?
  Stare lisy aktywiści właściciele firm które zarabiają na gminie.
  A kto ich wybrał?
  Mieszkańcy.
  I teraz z chcecie żeby ci młodzi ludzie działali społecznie przez 5 lat za friko a wybrani radni za spore pieniądze staną się maszynkami do głosowania. Są tam tacy którzy nawet nie otwierają materiałów przed sesją.

  • Żenada!przepraszam ale taka jest demokracja. Nasz rząd też do ideałów nie należy ale był wybrany w demokratycznych wyborach. Wniosek jest prosty,proszę następnym razem zacząć działać trochę wcześniej na rzecz naszej wspólnoty A nie dwa miesiące przed wyborami. Narzekają zawsze Ci ludzie co uważają że im się w życiu wszystko należy z tak zwanego przydziału. Proponuję wziąć się do roboty a nie patrzeć tylko w telefon. Jeżeli uważasz że to wiek się liczy na pierwszym miejscu źeby być dobrym radnym to lepiej nie baw się w politykę.

  • Panie Gośc demokracja demokracja -prosze sietak nie irytowac -zaszkodzi Panu PIS wygrał w demokratycznych wyborach zarówno do sejmu,senatu i ostatnio samorządowych w skali kraju bardzo popieram to co robią -najbardziej porażka PSL-U mi odpowiada

 61. Tu muszę przyznać rację rrr. Jedyną alternatywą by coś zrobić jest próbować wyegzekwować od radnego który jest z Twojego okręgu by wywiązał się z obietnic które składał by przekonać do siebie ludzi dzięki którym został radnym. Nie wiem czy to coś pomoże ponieważ nigdy nie byłem u nikogo takiego z żadną sprawą. Mam w zwyczaju liczyć tylko na siebie i jak do tej pory daję sobie jakoś radę. Może młodzi ludzie którzy chcą tak jak Ty coś zmienić powinni spróbować założyć własną stronę w internecie. Na stronie tej możnaby dzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi pracy i rady miasta i urzędu gminy. Wymieniać pomysły dotyczące ich pracy a może nawet wykreować kogoś z Was młodych ambitnych ludzi aby w następnych wyborach mieć własnego kandydata. Uważam że taka strona na której można nawiązać rozsądną dyskusję może być niezłym początkiem zmian. Pozdrawiam.

 62. Bawi mnie to całe gadanie o układach. Proponuję zobaczyć ile cv składają ludzie z Zagórowa gdy jakiś etat się zwalnia. Już mówię. 0. A później idzie panienka i wygaduje głupoty na lewo i prawo, gdy nawet nie wyraziła chęci do pracy. No przepraszam. Do domu nikt z ofertą nie zapuka. Banda pasożytów tylko narzeka jak im źle, bo trzeba tylko dawać. Za darmo najlepiej.

  • Burmistrz Radziecki

   Cimnyś Pan Panie Xxx ciemny jak tabaka w rogu- szkoda czasu na komentarz Pana wypowiedzi

  • Poproszę przykłady tych etatów!

  • Kierownik MOPSU tak samo z ustawki był zatrudniony,niby konkurs,ale to pic, wszystko już wiedzieli,conajmniej dwoje nauczycieli w podstawówce i gimnazjum znane osobistości miasta,, ta komunałki ,to te z ostatnich lat,a było tego więcej,gdzie rodzice emeryci przeciągali pracę aż ich dzieci wejdą w ich miejsce, PSL to partia skorumpowana,w całej Polsce onich wiadomo że to sami aferzysci

 63. Xxx napisz proszę ile podań było na stanowisko kierownika zakładu komunalnego. Może też wyjaśnisz wszystkim jak to możliwe że obecny kierownik już dużo wcześniej wiedział że to on dostanie to stanowisko. Pozdrawiam.

 64. Układ zamkniety

  Liczba wyświetleń i komentarzy w temacie wyborów w Zagórowie pobił rekord portalu. Widać jak zagórowski stary układ się walczył o utrzymanie władzy.
  Gratuluję Panu Grzeszczakowi determinacji i silnej woli źeby walczyć w wyborach z 6 kandydatami z jednego obozu. Teraz będzie dzielenie łupów czekamy kto w nagrodę zostanie wiceburmistrzem bo przewodniczący będzie z klubu taksówkarzy wożących wyborców na głosowanie.

  • Mieszkaniec

   Układ zamknięty żółć Ci się rozlała!Porażka boli co?Tak właśnie miała boleć .Zainteresowanie na portalu największe i tak miało wyglądać upokorzenie Grzeszczaka. Brawo Panie Romanie. Kandydat z dużego rynku okazał się bardzo cienki!Zresztą z takim sztabem co tylko umiał krytykować i obrażać ludzi to najdalej co by mógł dojechać byłyby chyba tylko wykopki gminne.Godny przeciwnik co by zrobił na pierwszym miejscu po przegranych wyborach!Oczywiście pogratulował zwycięscy.Polecam na przyszłość. Nie pozdrawiam.

 65. Panie mieszkancu proszę się tak nie Irytować -wygrał Romus wszystko jest ok nadal będziecie mogli kawki spijać i nic nie robić
  Proszę sie uspokoić wszystko po staremu już dobrze dobrze Panie mieszkancu Palpitacji serca Pan dostanie i po co- bez powodu

 66. Panie ” mieszkaniec” gdzie Pan pracuje, w komunalce czy w gminie? Można już odłożyć tabletki uspokajające, już po…!

  • Panie fix myślę że pan jeszcze w pampersie chodzi!Polecam częściej zmieniać.

 67. Dzięki Bogu ze ten pajac nie przeszedł w drugiej turze. Wielki mi polityk. Mamisynek i karierowicz. Powodzenia w dalszym szukaniu tepęgo elektoratu, może w jakimś innym mieście.

  • Bogu bym podziękował ,gdyby Pana większą porcją rozumu obdarował i troszkę kultury i ogłady nauczył relikt starego systemu o wykopkach pamięta -no to go teraz z gminy przez kolejne 5 lat go nie wykopią – a przydałoby się z korzeniami iintelektem rodem spod śmitnika.

  • A ten co przeszedł to jaki jest? Był u sterów? i co zrobił? Słowa nie spaskudzil, nawet życzeń noworocznych nie potrafi wypowiedzieć jego wygrana to to że nie było nikogo kto by z nim wygrał ,znowu burmistrz z poza miasta i tu należy się zastanowić dlaczego tak jest że gmina chłopi decydują kto będzie rządził miastem

 68. Panie Zenek proponuję wywiesić flagę Narodową przed swoją posesją A nie obrażać mieszkańców naszej gminy .Taki mieszczuch z pana,a słoma z butów wystaje. Niech pan zmieni lepiej kanał w telewizji.

  • Sęk w tym obywatelu że ,nie tylko PiS jest przeciwnikiem wyboru pana Romana i jego polityki i te negatywne komentarze piszą ludzie którzy nie popierają śni PiSu ani grzeszczaka, a słoma to wystaje wszystkim ,tylko jednym mniej a jednym więcej ,

 69. Panie Zenku z pewnością ma pan rację z tym poparciem dla pana Romana. Jest demokracja i każdy może głosować na kogo tylko chce,zastanawia mnie tylko jedno.Dlaczego w tych komentarzach jest tyle zawiści i krytyki skoro tak naprawdę ten człowiek jeszcze nigdy nie rządził samodzielnie. Co więcej z tego co mi wiadomo nigdy nie był związany z PSL i zawsze raczej był prawicowy.Moim skromnym zdaniem trzeba dać mu szansę,przecież to wyborcy go wybrali.Z drugiej strony widać przez ostatnie 3 lata jak Polska i Polacy zostali podzieleni.Żyję już trochę na tym świecie,ale nawet za komuny nie było tyle jadu.Z niepokojem mogę stwierdzić że 11-go w Warszawie moje obawy się tylko potwierdzą.Chciałbym się mylić!

  • Pana obawy co do 11.11 się nie potwierdziły -tak samo jak stwierdzenie ,że Pan Roman jest prawicowy -może chciałby być gdyby jego przełożonym w ostatnich latach nie był działacz PSL-u

 70. Zenek, jeśli masz pretensje że w naszej gminie decydują chłopi, to się nie dziw, gdyż cała gmina Zagórów to ok 9 tysięcy ludzi, z tego w samym mieście Zagórowie tylko 3 tysiące. A więc 6 tysięcy mieszka na wsi.

  • Mieszkaniec

   Panie Patrioto!Jeżeli pan uważa że w naszej stolicy obecność wojska na marszu 11-go listopada to rzecz normalna,to muszę stwierdzić że właśnie takiej Polski pan chce. Niestety ale tylko państwa słabe i bezradne potrzebują wojsk do obstawy.Jeźeli chodzi o pana Romana,to nadal uważam że jest prawicowy.Kierując się Pana tokiem rozumowania to wszyscy pracownicy urzędu muszą być z PSL skoro ich szef wywodzi się z tej partii. Uważam to stwierdzenie za bardzo słabe.Jeszcze się taki nieurodził żeby wszystkim dogodził.Może pan jest chodzącym ideałem.

  • Panie Patrioto!Szkoda że na marszu 11-go listopada który odbył się w stolicy widział pan tylko biało-czerwone flagi ,o obecności wojska już nie wspomnę. Czyżby miał pan klapki na oczach,a może tylko ogląda pan TVP.Oczywiście panu wszystko się podobało. Teraz wojsko napewno będzie standartem tych marszy jak za PRL.Czy czasem nie oznacza to że Państwo się czegoś boi i że jest tak naprawdę słabe!Na to pytanie niech sobie sam pan odpowie. Taka rocznica!!!zapowiedzi przez trzy lata,a tu taki marszyk jak zwykle.Chyba że główną atrakcją było wojsko. Śmiech!

 71. Patriota
  2018-11-14 z 06:54

  Ile zrobił .Byłem ostatnio na przedstawieniu w Domun Kultury na inscenizacji z okazji dnia niiepodleglości bardzo ładny występ dzieci i młodzięży -obecna cała elita naszej władzy burmistrz -wice -Pani sekretarz żaden z nich nie wpadł na pomysł -aby podziękować tym dzieciom za trud ani meee-ani beee ani kukuryku rozsiedli się na stołkach i nic zero kolejne 5 lat arogancji i braku elementarnych zasad kultury -nasze dzieci patrzą i uczą się od najlepszych-Przez 24 lata u władzy takie samo podziękowanie dla Pana burmistrza .A wice to niech sobie rzecznika znajdzie -który za niego będzie z ludzmi rozmawiał.ot cały zagórowski magistrat

  • Panie obywatelu-starego komunistycznego układu .mamy demokrację jeśli jeszcze pań nie zauważył i demonstrowac może Każdy chyba nie widziałem demonstracji na świecie gdzie główni przywódcy kraju nie byliby chronieni 100 rocznica wojsko jak najbardziej powinno być w koncu nie jesteśmy rosyjskim wasalem-nie ma się czego wstydzić -wstyd mi za Pana ,że wśród 250 tys, ludzi widział Pan tylko wojsko i wszystko co złe ,ślepota i zawiść zasłoniła Panu oczy-cecha ludzi o braku konstruktywnego myślenia no cóż czego się można spodziewać po Obywatelu

 72. Proszę pana nie mam zamiaru zniżać się do pana poziomu.Szkoda tylko że mamusia nie wychowała pana bo tyle jadu w pana wpisie.Komuniści to akurat są w parti którą Tak pan popiera z panem Piotrowiczem na czele.Jak dobrze pamiętam to jeszcze trzy dni przed świętem żaden z pana idoli nie miał zamiaru brać udziału w tym marszu,a pan mi mówi o demokracji.Za mnie akurat nie musi się pan wstydzić,proponuję pomyśleć o sobie.Te czasy minęły co pan kler całował w rękę. Wielki Patriota!

  • Panie Obywatelu kochany-kto chciał zabronić tego marszu to jest sedno sprawy -jak za Pana starych dobrych czasów cenzóra-Pani Gronkiewicz Walc – o ile się nie mylę-nawet gdyby rząd nie brał udziału w tym marszu byłobby ile 1000 osób mniej czyli 249 tysi. -taka prawda Pan swymi zakłamanymi oczkami pewnie widział tylko Faszystów ,neonazistów i P. Piotrowicza-Każdy widzi to co chce -Jeśli rozumie Pan pojęcie demokracji -proponuję Panu otworzyć oczy i pogodzić się z wygraną PIS–u w wyborach parlamentarnych .Oby Pan nie musiał się z muzeumanami bratać i im w tyłek wchodzić skoro chrześcijanstwo Panu nie odpowiada-w Polsce mamy wolność wyznaniową może Pan zrezygnować .Bogu co boskie
   Ludziom co ludzkie Panie sflustrowany

  • Hej Panie Obywatelu
   żeby się zniżyć do poziomu rozmówcy -najpierw trzeba go mieć Panu najwyrazniej go brakuje w swych fantazjach światopoglądowych

  • A mi wstyd za Pana i Pana głupie wypowiedzi-Panien obywatelu

 73. Panie Patrioto!Widać teraz właśnie kogo pan popiera. Myślę że nareście Polacy przejżą na oczy.Oczywiście nie mówią o panu.Oj jakie zdolne dzieci mają członkowie Pis!Wszystko im się należy.Brawo PiS,brawo panie Chrzanowski. Żenada

  • Panie obywatelu -proszę się tak nie irytować -bo palpitacji serca pan dostanie ,albo coś Panu pęknie -gdyby był Pan merytoryczny to rozmawialibyśmy o Zagórówie -gdzie Pan Przydryga 1 sekretarz PZPR właśnie został radnym -o dzieciach radnych nie będę wspominał jakie piastują stanowiska bo wszyscy znają dyr.Domu kultury,biblioteki ,komunalki wszyscy wiemy kim byli ich rodzice w Zagórowie Portal Słupca jest raczej portalem lokalnym niż ogólnokrajowym i nikt Pana bzdur nie będzie czytał więc wciąganie polityki ogólnokrajowej -jest -po prostu z Pana strony Bardzo głupie -tamtejsi mieszkancy już wybrali bez Pana i w Pana mitonatycznych wypowiedziach nie był Pan nikomu potrzebny -teraz też Pana nie potrzebują radzą sobie bez Pana bardzo dobrze .Budzimy się i rozmawiamy o Zagórowie -Hallo tu gra muzyka!!!!

  • Tomasz Fuchs

   Dziękujemy za brawa wreszcie ktoś docenił rządzącą opcję polityczną -dziękuję bardzo też popieram ich rządy tylko PIS wiele rzeczy zrobili na ,które wcześniej nie było pieniędzy

  • Brawo Panie Czarnecki były wspólpracowniku Służb specialnych -już na studiach inwigilował kolegów -Tak jak nasz Obywatel -niech nie osądza przed wydaniem wyroku przez sąd bo może się okazać ,żę będzie jak z imprezą urodzinową Hitlera i kamerzysty z TVN-u- .Wspólne zdjęcia do albumu rodzinnego

  • Zrobili dużo ale wciąż za mało

  • No wreście się coś ruszyło w sprawie komisji Watowskiej . Będą zawiadamiania na Rostowskiego i Nowaka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>