Strona główna / Informacje / Zieliński na czele listy PSL w okręgu Lądek-Zagórów

Zieliński na czele listy PSL w okręgu Lądek-Zagórów

Trzech radnych obecnej kadencji znalazło się na liście PSL w wyborach do powiatu w okręgu Lądek-Zagórów. Na czele listy znalazł się Stefan Zieliński, a zamyka ją Jerzy Orchowski.

Lądek, Zagórów
1.Stefan Zieliński
2. Andrzej Kin
3. Justyna Młodożeniec -Handzel
4. Ewelina Zehner
5. Ewa Radniecka
6. Jerzy Orchowski

11 komentarzy

 1. Ciekawe co na to ludzie, którzy potracili majątki życia i będą spłacać długi do końca życia. Podziwiać za odwagę w startowaniu we wyborach.

 2. Andrzeju, jakie majątki potracili? i za co mają spłacać?

 3. Zagórowianin.

  Faktycznie pełen podziw za odwagę!!! Poprzednik ma rację, tylko ludzie milczą, ale swoje wiedzą. Tak się zastanawiam, czy Pan z numerem 6 wspiera gminę czy tylko straż!!! Kiedy skończy się ta era klanu … Bo aktywność na sesjach powiatu ograniczała się do podnoszenia ręki. A na drogach dziury, brak chodników, kanalizy, smród i brud!!! Wystarczy jechać w stronę Sługocina i Jaroszyna dziura na dziurze. Gdzie była cała ekipa PSL przez ten cały czas. Pytanie do Pana radnego Kina, co zrobiono z jego inicjatywy na terenie gminy Zagórów, zaszczepiono psa…., czy coś więcej? Kolejne drogi pełne dziur w stronę Drzewiec i takich jest cała masa. O innych problemach nie da się nawet mówić.

 4. Pani z numerem 3 już posiada cieplutką posadkę… ludzie pobudka.

 5. Anon dzięki za odpis, po części znam tę historię, bolesna sprawa.

 6. Popieram Zagórowianina jeszcze w innych miejscach od klasztoru do skrzyżowania przy moście też okropne dziury i nie ma ani chodnika. A pan radny powiatowy z nr 1 tylko robi sobie ,,układziki” i udział w imprezkach. Oto jego inicjatywa!!!!

 7. W końcu ktoś powiedział prawdę o Panu Radnym! Brawo Andrzej!!!

 8. kolega stefana

  Radny z numerem jeden jak to piszecie dostanie 800 głosów i wtedy sobie będziecie pisać, będziecie się użalać, ze was wyborcy znów nie posłuchali tylko jego

  • Żal tylko pokrzywdzonych…. sama jestem jedną z nich. Im zdrowia nikt nie wróci. Zapewne dostanie te 800 głosów od lat ten sam układ. Sponsoring na imprezach i dobre gadanie, ale czynów zero. Przez 40 lat doczekaliśmy się tylko 2 małych odcinków chodnika w Gminie Lądek. To naprawdę ogromne zasługi.

 9. A ja liczę na młodych którzy pójdą do wyborów, że oni potrafią ocenić zasługi tego pana i nie nabiorą się na przecenione garnki, patelnie i najtańszą kiełbasę na festyn. I przypomną sobie o umorzonym postępowaniu w sprawie TW Józefa. Nie mówiąc o pra dziadku Wawrzyńcu Smigielskim który wydał ojca Tarejwę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.