Strona główna / Informacje / Zieliński na czele listy PSL w okręgu Lądek-Zagórów

Zieliński na czele listy PSL w okręgu Lądek-Zagórów

Trzech radnych obecnej kadencji znalazło się na liście PSL w wyborach do powiatu w okręgu Lądek-Zagórów. Na czele listy znalazł się Stefan Zieliński, a zamyka ją Jerzy Orchowski.

Lądek, Zagórów
1.Stefan Zieliński
2. Andrzej Kin
3. Justyna Młodożeniec -Handzel
4. Ewelina Zehner
5. Ewa Radniecka
6. Jerzy Orchowski

30 komentarzy

 1. Ciekawe co na to ludzie, którzy potracili majątki życia i będą spłacać długi do końca życia. Podziwiać za odwagę w startowaniu we wyborach.

 2. Andrzeju, jakie majątki potracili? i za co mają spłacać?

 3. Zagórowianin.

  Faktycznie pełen podziw za odwagę!!! Poprzednik ma rację, tylko ludzie milczą, ale swoje wiedzą. Tak się zastanawiam, czy Pan z numerem 6 wspiera gminę czy tylko straż!!! Kiedy skończy się ta era klanu … Bo aktywność na sesjach powiatu ograniczała się do podnoszenia ręki. A na drogach dziury, brak chodników, kanalizy, smród i brud!!! Wystarczy jechać w stronę Sługocina i Jaroszyna dziura na dziurze. Gdzie była cała ekipa PSL przez ten cały czas. Pytanie do Pana radnego Kina, co zrobiono z jego inicjatywy na terenie gminy Zagórów, zaszczepiono psa…., czy coś więcej? Kolejne drogi pełne dziur w stronę Drzewiec i takich jest cała masa. O innych problemach nie da się nawet mówić.

  • Odpowiadam Pan Kin siłownie wiatrowe ma u siebie i kasa leci , a co się będzie martwił o mieszkanców

 4. Pani z numerem 3 już posiada cieplutką posadkę… ludzie pobudka.

 5. Anon dzięki za odpis, po części znam tę historię, bolesna sprawa.

 6. Popieram Zagórowianina jeszcze w innych miejscach od klasztoru do skrzyżowania przy moście też okropne dziury i nie ma ani chodnika. A pan radny powiatowy z nr 1 tylko robi sobie ,,układziki” i udział w imprezkach. Oto jego inicjatywa!!!!

 7. W końcu ktoś powiedział prawdę o Panu Radnym! Brawo Andrzej!!!

 8. kolega stefana

  Radny z numerem jeden jak to piszecie dostanie 800 głosów i wtedy sobie będziecie pisać, będziecie się użalać, ze was wyborcy znów nie posłuchali tylko jego

  • Żal tylko pokrzywdzonych…. sama jestem jedną z nich. Im zdrowia nikt nie wróci. Zapewne dostanie te 800 głosów od lat ten sam układ. Sponsoring na imprezach i dobre gadanie, ale czynów zero. Przez 40 lat doczekaliśmy się tylko 2 małych odcinków chodnika w Gminie Lądek. To naprawdę ogromne zasługi.

 9. A ja liczę na młodych którzy pójdą do wyborów, że oni potrafią ocenić zasługi tego pana i nie nabiorą się na przecenione garnki, patelnie i najtańszą kiełbasę na festyn. I przypomną sobie o umorzonym postępowaniu w sprawie TW Józefa. Nie mówiąc o pra dziadku Wawrzyńcu Smigielskim który wydał ojca Tarejwę.

  • Masz rację prawda zwycięży młode pokolenie nadszedł czas by zabrać głos i walczyć o swoje, walczyć o lepszą przyszłość. Ludzie nie są głupi nie można z nich robić głupców, bo takimi nie są. Nie dadzą się nabrać.

 10. Ten z poz.6 to przez lata w PSP przekłada papierki prezesowi i już dawno przestał być strażakiem. Dla straży i gminy nic nie robi

 11. Nowy na dzielnicy

  Jestem stanowczo na nie. Nie można ufać 1.
  Liczę na młode pokolenie. Przedmówcy mają rację. Czasy się zmieniają.

 12. Zagórów pamięta o przekrętach odwdzięczymy się. Zamiast pozowania na festynach lepiej zabrać się za prawdziwą pracę. W Zagórowie od lat nie ma na remonty dróg. Brak słów TW Józefie.

 13. A ja mam do pogadania z synkiem i smiglem, chętnie zadam mu parę pytań. Pomijając ten fakt ten Pan nie zrobił nic dla mieszkańców Zagorowa. Godzina na festynie zaliczona byle pokazać się i poszpanowac. Chyba Ci co głosują na tego Pana są ślepi.

 14. Stanowczo jestem na nie precz z 1, macie racje nic nie wart.

 15. Popieram cię młody masz rację czas na emeryturę

 16. Stefan ty kłamczuszku ile ty nam naobiecywałeś i ile nabrałeś za nic przez te lata.

 17. Stefan Żegnaj

  To umówimy się tak. Zagórów – Lądek żegna swojego zielonego Stefana. Strzałkowo żegna swojego zielonego Stefana. Każdy okręg ma jednego zielonego Stefana mniej. Ale jako powiat zyskujemy podwójnie, bo mamy aż dwa Stefany mniej. A dwa zielone Stefany to połowa czterolistnej koniczyny. Czyż nie?

 18. Strzał w 10

  Dwójka też już mocno wytarta…

 19. Tomek masz rację już się odkuł i kasę chce za nic brać dalej

 20. Karol Marciniak

  Stefan to pozer i kłamca nic nie zrobił, podobnie jak Kin, dalej mamy Jurka który pięknie błyszczy w mundurze ale dla ludzi nic nie zrobi tylko brać kasę za nic. pozostałe miejsca to porażka ludzie PSL dołożeni na dostawkę. Tak naprawdę nie na kogo z tej listy zagłosować, nie przepadam za PiSem ale chyba tylko to pozostaje. Bo przecież nie RDP czerwoni znów kolejny burdel. Trudne wybory nam się szykują. Ale z pewnością Stefan i całe kolesiostwo do wymiany. Dajmy szanse nowym.

  • Nie wspominając przez PSL o prowadzeniu przez nich kampanii wyborczej na terenie szkół średnich (wbrew zasadom i przepisom prawa).

  • Wpiszcie Google :
   „Kurtyna opadła w przypadku PSL”.

 21. W ZSL-u są sami przebierańcy i mam nadzieję, że rolnicy nie dadzą się ogłupić i oszukać przebierańcom i pogonią to towarzystwo do właściwej roboty.

 22. Ale cyrk. PO wyzywało Falentę od PISiorków, a tu się okazało że to człowiek PSL. Pisałem i powtarzam. Niech PO podziękuje Onetowi, bo co raz więcej szczegółów szkodliwych dla PO wychodzi. Prokuratura będzie miała zajęcie na lata.

 23. Dlaczego Ujawnione nagrania z rozmowy Jana Kulczyka z Pawłem Grasiem przed wyborami? Czy to nie atak na PSL? 67 i ofe dwie sztandarowe PSL

 24. Wpiszcie w Google : „PSL = wyprzedaż Polskiej Ziemi”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>