Strona główna / Informacje / Aktualności / Znamy następcę Iwony Wiśniewskiej

Znamy następcę Iwony Wiśniewskiej

Rafał Spachacz to następca Iwony Wiśniewskiej w słupeckim szpitalu. Na razie będzie pełniącym obowiązki dyrektora. W przeszłości był on m.in. wiceprezydentem Gniezna, ekspertem do spraw zdrowia publicznego w Ministerstwie Zdrowia, dyrektorem naczelnym szpitala w Wągrowcu. Pochodzi z Gniezna. Więcej na temat Rafała Spachacza w najbliższym wydaniu Kuriera Słupeckiego.

27 komentarzy

 1. Mieszkaniec

  Dr Jan Woźniak dyrektorem medycznym to świetna wiadomość.

  • Niby dlaczego świetna? Dlatego ze zrobi teraz rewolucje na oddziale chirurgii i anestezjologii ??, ze zostana zerwane umowy z bardzo dobrymi specjalistami , albo otrzymają takie warunki ze sami będą zmuszeni odejść???

 2. Gnieźnianka

  Gratuluję szpitalowi bardzo kompetentnego dyrektora! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Powodzenia Panie Rafale.

 3. Gnieźnianin

  Pan Rafał Spachacz to wyjątkowo dobry wybór na dyrektora szpitala – dobry organizator i kompetentny człowiek na to stanowisko . W Gnieźnie rządził naprawdę niezle. No i liczy się z dobrem człowieka.

 4. Byli wspólpracownicy

  Jedynie czego można wam zazdrościć to kultura i klasa. Bardzo wymagający ale profesjonalny życzliwy gość. Bedziecie mieli naprawdę ekstraligę. Napewno na początku będzie mocno wymagał ale potem to procentuje i jest spoko. Słupca ma szczęscie.

 5. Pielęgniarka

  Przenoszę się do pracy do Słupcy.

 6. Szkoda, ze nie został dyrektorem szpitala w Gnieźnie, ale szczerze, to szkoda by go tutaj było. Gratulacje!

 7. Ale super. Czas na kolejne zmiany w jednostkach w Powiecie. Doktorze, powodzenia

 8. Gniezno zazdrości Słupcy tak dobrego człowieka i kompetentnego specjalisty. Brawo Panie Rafale, gratulujemy.

 9. Dlaczego nigdzie nie zagrzal miejsca? Chyba kilkanaście miejsc pracy.

  • 10 lat w tym samym miejscu a potem pracował jednocześnie dla Ministerstwa Zdrowia. Tylko chwalić pracowitość.

  • Czekał na Słupcę,

  • Bolek, trzeba odróżnić pewne ważne sprawy… Nie to, że nie zagrzał nigdzie miejsca, tylko to, że był awansowany i powierzano Mu stanowiska. A popatrz na wiek i już taki dorobek zawodowy 🙂 Aż miło 🙂
   Już z twarzy i oczu widać, że nie potrafi gnębić pracowników! Ma twarz dobrego człowieka 🙂

 10. Super!!! Same dobre wiadomości od wczoraj 🙂 Wreszcie normalni, cenieni fachowcy przyjdą i powrócą! Oby tak dalej!!!

 11. Szkoda, ze Słupca, bo Gniezno potrzebuje dobrej dyrekcji, jak kania pragnie dżdżu! No i zapuszczona do granic możliwości Dziekanka czeka na swojego odnowiciela. Tam to dopiero jest sajgon. Drzewa po orkanie z 2017 roku nadal leżą odłogiem. Park nie sprzątany od lat, ale też nie udostępniany nikomu. Wstyd za Gniezno, ze takie coś jest w centrum miasta, przy kolegium, przy pomniku-szkole-muzeum, gdzie zjeżdżają setki turystów! Nawet kościół szpitalny zamknięty na cztery spusty, bo chyba nie wiadomo, kto miałby przeprowadzić remont.

 12. Fantastyczna informacja dla personelu szpitala.

 13. Nie lubię poniedziałku

  Koleś starosty i tyle na temat .

 14. Przynieśli go w teczce . Do wczoraj nie wiedział gdzie Slupca leży !!!

 15. Chapło mnie zdziwko

  Skąd wśród komentujących tylu „znawców” Rafala Spachacza?

  • Chapli mnie zdziwko skoro o tym mowa , w obecnej chwili duza mówi o nim jego zachowanie” ściganie” pracowników administracji, którzy trzęsą się jak przed egzekucja , a przecież pracowali tam przed p. Wisniewska ….

 16. beneficjent

  Oj tam znawców, „Chapło mnie zdziwko”, jak zwykle rozsiewanie nieuzasadnionych sarkazmów i plotek. To nie leczy nikogo, to tylko nietaktowny gest rozpaczy. Aby się wypowiadać na dany temat należy go poznać. Za Panem Dyrektorem Rafałem Spachaczem przemawiają kompetencje i doświadczenie.

 17. beneficjent

  Życzliwy, kompetentny, profesjonalny, doświadczony i z klasą. On zna potrzeby szpitala, personelu i pacjentów. To oczekiwana zmiana, nadzieja na lepsze życie.

  • Chapło mnie zdziwko

   Doswiadczenie wynika z CV, kompetencje moga ale nie musza. Jednak zyczliwosc i klasa juz nie. Zrozumiales, beneficjencie? Tak wiec, wasze znawstwo osoby Pana Spachacza mowi samo za siebie. Konkurs niepotrzebny. Kto by sie nie zglosil, to zwyciezca konkursu jest juz znany.

 18. No i co sam osobiście zauważyłem nie lata wzrok nowemu Dyrektorowi po Kartkach po ścianach żeby drugiemu człowiekowi spojrzeć wprost w oczy wierny pracowity doświadczony człowiek Taki Dyrektor to Skarb Szacun do Nowego Dyrektora i Pana Burmistrza który w końcu zrobił porządek z ciemnotą w SPZOZ i Oświęcił lepszą drogę

 19. Szkoda że DZIEKANKA Gniezno nie może doczekać się takiego dyrektora. Normalny gość.

 20. SZUKAJCIE A ZNAJDZIECIE

  Skandal podczas sesji Rady Miasta Gniezna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>