Strona główna / firma / Urząd Miasta Słupca

Urząd Miasta Słupca

Herb Miasta SłupcaZnajdziecie tu Państwo podstawowe informacje o naszym mieście, infrastrukturze, rozwijającej się gospodarce i aktywnym życiu kulturalnym.
Nie brak tu zabytków,będących świadectwem wielu wydarzeń historycznych
i przemian, jakim uległa Słupca na przestrzeni wieków.


Dane adresowe:

Pułaskiego 21
Słupca
62-400 Słupca

Kontakt

Email: um@miasto.slupca.pl
Telefon: (63) 277-27-27, fax (63) 277 26 69
Strona www: http://www.miasto.slupca.pl/
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek od 7:30 do 15:30

5 komentarzy

  1. W urzedzie miasta pracuja sami…

  2. Panie Burmistrzu dziękujemy,że Pan organizuje przy współpracy z PUP -stanowiska dla bezrobotnych w formie prac społecznie użytecznych.Pracownicy mają swoją „bazę” przy ul. Elektrownianej.Niestety oprócz pomieszczenia na zjedzenie śniadania,nie ma najważniejszego – TOALETY.Pracownicy nie mają się ,gdzie załaTWIĆ -ZWŁASZCZA KOBIETY.CAŁE WYCIECZKI PAŃ ZATRUDNIONYCH W URZĘDZIE PRZYCHODZ DO TOALET MOPS natomiast PRACOWNICY I KLIENCI MOPS-u CZEKAJĄ W KOLEJCE.Absurd!!! ” Polska to jest śmieszny kraj”cyt,Tadeusz Ross.Chyba obowiązują jakieś przepisy BHP.Byłem świadkiem jak pracownice Ośrodka chodziły od jednej do drugiej toalety.”Nie wytrzymam”-a tu zajęte przez pracownice Urzędu

  3. Bardzo proszę o informację-gdzie szukać wiadomości o pracy naszych Radnych.Interesuje mnie terminarz sesji 2013r /oraz czym się zajmowali i jak głosowali w 2012r.

  4. mieszkaniec

    Panie Waldku,proponuję malucha z nocniczkiem i telefonem kom z napisem oo.Co ludzie mają za problemy.Czy np kierowca zawodowy wiezie z sobą sedes?Niech chodzą w pampersach.

  5. Zwracam się z uprzejmą prośbą o zainteresowaniem waszą podopieczna Ewa Zielińska WOLA PARCELA 24 Jet to osoba starsza 66 lat bliska załamania, nie mogąc otrzymać żadnej pomocy,węgiel,drewno,żywność, Jest to osoba zasłużona założycielka kółka rolniczego w gminie z lat 70 , jest skromna nie dając odczucia pomocy. Przypadkowo jadąc z Warszawy do Poznania wstąpiłem,zobaczyłem rozpacz kobiety opuszczonej. Z poważaniem opiekun ,radny, z Poznania Jerzy Mankiewiz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.