Hotele i agroturystyka w Słupcy

Wioska norweska Arendel

Jedyne w swoim rodzaju miejsce, które oprócz wypoczynku na łonie natury oferuje wyjątkową stylistykę. Nic nie jest tu przypadkowe, wszystko nawiązuje do Skandynawii – od drewnianych domków, przez wystrój wnętrz, aż do zwierząt.

Czytaj więcej »

„MAZUREK” Pokoje i apartamenty

Nasze Apartmenty i Pokoje zlokalizowane są w nowoczesnym nowym budynku w centrum miasta. Przestronne, nowocześnie urządzone apartamenty i pokoje powstały, by zapewnić swobodę i komfort mieszkania. W pełni wyposażone, pozwolą poczuć domową atmosferę. Nowoczesne apartamenty · Blisko centrum · Pełne wyposażenie · Przestronne · Bezpieczna okolica · Miła i profesjonalna …

Czytaj więcej »

Stowarzyszenie Centrum Edukacyjno-Wypoczynkowe ,,Gajówka”

Siedziba Stowarzyszenia mieści się w pięknie położonej Stanicy ZHP-Gaj.Organizujemy wypoczynek i edukację pozaszkolną dla dzieci i młodzieży/zielone szkoły,zajęcia:sportowe,artystyczne,ekologiczne itp./. Przyjmujemy na nocleg osoby indywidualne i grupy.Zapewniamy wyżywienie.Organizujemy również szkolenia,wesela,komunie itp.Zapraszamy:)

Czytaj więcej »

Gosciniec U Kmiecia

Restauracja znajduje się w Wilcznej, na drodze krajowej 92 miedzy Słupcą a Goliną, przy drodze krajowej nr 92. Posiadamy parking strzeżony oraz internet w cenie pokoju. 10 pokoi, 35 miejsc noclegowych, przy dłuższych pobytach możliwość negocjacji cen. restauracja na 120 miejsc, ogródek letni. organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy, kuchnia domowa, mila …

Czytaj więcej »

Pokoje goscinne,noclegi

Nocleg w pokojach gościnnych w centrum Słupcy,osobne wejście,parking,łazienka, 2 toalety do dyspozycji gości, przy pobycie powyżej 3 dni ceny do negocjacji.

Czytaj więcej »
ody>