Transport w Słupcy

F.U MECHANIKA, ŚLUSARSTWO, KONSERWACJA K. Maciejewski

Zajmuję się mechaniką, przygotowaniem do sezonu i konserwacją sprzętu rolniczego, mechaniką samochodową; wykonuję naprawy ślusarskie (również w budynkach inwentarskich), wykonuję różnego rodzaju naprawy w gospodarstwie domowym (złota rączka), wykonuje usługi czyszczenia-karher, świadczę usługi transportowe – posiadam 8-osobowy samochód marki fiat scudo (klimatyzacja). Rzetelnie i tanio.

Czytaj więcej »

„CZARNY” Usługi transportowe

Czarny jest firmą specjalizującą się w świadczeniu usług z zakresu przewozów krajowych i międzynarodowych. Obszarem naszych działań jest Polska oraz Niemcy, Holandia. Oferta – przewóz osób – transport towarów – transport korespondencji, przesyłek – transport samochodów lawetą do 2 ton.

Czytaj więcej »

„ARKA TRANSPORT” T.ROGALSKI

Firma oferuje: * wynajem autokarów i mikrobusów 6-, 9-, 40-osobowych. * stałe połączenie: Konin – Erfurt – Leipzig – Frankfurt n/Menem oraz Mainz, Mannheim, Kaiserslautern, Karlsruhe i inne. * przejazdy grupowe na terenie Polski i Niemiec * transport samochodów osobowych na terenie kraju i za granicą. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY ! …

Czytaj więcej »

Biuro Usług Turystycznych Orchowscy

GG: 4756546, Skype: Zbigniew Orchowski Jesteśmy Biurem, które specjalizuje się w wypoczynku dzieci i młodzieży, zwłaszcza w szkolnych wycieczkach edukacyjnych, zielonych, obozach, koloniach, zimowiskach. Organizujemy również wycieczki dla zakładów pracy po Polsce i zagraniczne. Zajmujemy się również organizacją pobytu dla grup przyjeżdżających do Wielkopolski.

Czytaj więcej »

Pomoc Drogowa Transport-Usługi Maciej Świąte

Firma istnieje na rynku od 1999 roku, zajmuje się holowaniem pojazdów powypadkowych ,uszkodzonych oraz zabezpieczeniem pojazdów przed dostępem osób trzecich. Firma oferuje odpowiednie zaplecze techniczne oraz szybką i fachową obsługę w sytuacjach awaryjnych przez 24h/dobe 365 dni w ciągu roku. Posiada umowy z wieloma firmami i urzędami administracij państwowej. MASZ …

Czytaj więcej »
ody>