Strona główna / Regionalne / Gmina Orchowo / Dyrektor ŚDS-u na emeryturze
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dyrektor ŚDS-u na emeryturze

Od początku tygodnia Elżbieta Przybylska (63 l.) długoletnia dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Słowikowie (gm. Orchowo) nie kieruje już placówką. Na dniach wójt Jacek Misztal ma powołać osobę pełniącą obowiązki dyrektora.

Na temat sytuacji Środowiskowego Domu Samopomocy w Słowikowie rozpisywaliśmy się od dłuższego czasu na naszych łamach. W związku z niespełnianiem wymogów rozporządzenia ministra pracy i polityki społecznej dotyczących konieczności dokonania standaryzacji ŚDS-u, placówce grozi likwidacja bądź ograniczenie działalności. Więcej w Kurierze.

10 komentarzy

 1. Ciekawe kogo powoła, pewnie kolejną świetnie wykształconą osobę z kwalifikacjami, może panią od oświaty?

 2. Niech powoła p. Pawlaczyk bo o na się strasznie nudzi w tej biblioteczce. Na zastępce niech weżmie swojego męża bo on też nie ma co robić w UG.

  • Czy u was w gminie wogőle ktos pracuje

  • Napisz gdzie ty pracujesz PAJACU i jakie masz wyniki i osiągnięcia. Pewnie jesteś ZŁY bo nikt cię do pracy nie chce przyjąć. Jak poprawisz interpunkcję to może ktoś się nad tobą zlituje. Powodzenia. Do pracy, a nie jęczeć. Krótko mówiąc weź się do roboty, a nie tetryczysz jak zgorzkniały, sfrustrowany osobnik próbujący leczyć własne kompleksy dowalaniem innym.

 3. Sąsiad Orchowo

  Najlepiej niech powoła szwagierkę bo kobieta się marnuje w cebuli.. lub jej córkę szkoła lepiej będzie się rozwijać a najlepiej niech sam siebie wkręci bo po wyborach zostanie bez etatu bo pytanie kto będzie głosować na niego .. nie długo ta gminę zaoraja ! Wstyd się przyznać że się mieszka w gminie Orchowo.. panie wójcie brawo dla pana żeby pan nawet małego przemówienia nie dał na rozpoczęciu roku szkolnego..

  • Po co przemówienie,żeby było takie ambitne jak na zakończenie gimnazjum – macie bezpiecznie na przejściach dla pieszych przechodzić i uważać nad wodą?

  • Jak ci się nie podoba w Orchowie to się wyprowadź, widać, że gardzisz pracą. Zawsze możesz dołączyć do tych na przystanku. Przemówienie się wygłasza, a nie daje. Na pewno wszyscy są szczęśliwi, że dzieci i młodzież szczęśliwie wróciła z wakacji – no może oprócz ONEGO szydercy.

 4. Do Sparty
  Przemówienie się wygłasza, o ile się potrafi.
  Lepiej się nie wywyższać, bo nigdy nie wiadomo, co człowieka jeszcze w życiu spotka. Raz na wozie, raz pod wozem. A tak nawiązując, ci z przystanku, to też ludzi. Nie powinnaś tak pogardliwie o nich mówić. Należy się im zainteresowanie i pomoc. Jeszcze jedno, jesteś tak pewna swoich umiejętności z interpunkcji, dobrze przeanalizuj własne wpisy. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>