Strona główna / Regionalne / Gmina Orchowo / Radna Bartz ma kontrkandydatkę
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Radna Bartz ma kontrkandydatkę

Nieprawdziwe okazały się informacje, jakoby Alicja Bartz (KWW Jacka Misztala) była jedyną osobą ubiegającą się o mandat radnego w okręgu nr 1 (Bielsko-Podbielsko). Dzisiaj Komitet Wyborczy Wyborców Razem Dla Gminy Orchowo właśnie w tym okręgu zgłosił kandydatkę do Rady Gminy Orchowo. Kontrkandydatką Alicji Bartz została Urszula Zaparucha z Podbielska. Tym samym KWW Razem Dla Gminy Orchowo obsadził kandydatów w największej liczbie 14 z 15 okręgów wyborczych.

12 komentarzy

 1. Kto to jest za osoba !?

 2. Mieszkaniec

  Mój Boże kto to jest?

 3. boga w to nie mieszj,sama sie dowiedz

 4. Ale o kogo pytasz? O tą blondynę na zdjęciu? To pani Bartz. A ta druga kandydatka to bardzo rozsądna i kompetentna osoba. Wystarczy poznać i wyrobić opinię

 5. Były radny

  Nareszcie świeźy powiew w dusznej atmosferze Bielska .Gratuluję odwagi Pani Zaparucha .

 6. Jestem za wymianą wszystkich RADNYCH oraz Wójta .Uwaga MIESZKŃCY Gminy Orchowa idziemy na wybory

  • Zmienić, odmłodzić, niech wreszcie zacznie się dziać coś pozytywnego u nas. Potrzeba ludzi z pozytywną energią! Oczywiście, że idziemy na wybory!

  • Napisz co ty pozytywnego zrobiłeś dla Gminy Orchowo. Pochwal się . Wyduś to z siebie. Ty ze swoją negatywną, toksyczną energią rodem z komuny. Ile piw dzisiaj wypiłeś? Pewnie zacharowałeś się prawie na śmierć. Niech inni robią ja będę narzekać, krytykować i pić piwo. Jutro spojrzę w lustro i powiem sobie – to jest człowiek który utrzymuje gminę, beze mnie gmina leży, ja leżałem wczoraj.

 7. o, widzę że działacze aktywnie komentują. prawie jak boty xD

 8. Idę z pozytywną energią na wybory i wiarą w spore zmiany, spróbuj mnie powstrzymać. Jadem i wymyślaniem bzdur machiny zmian nie powstrzymasz, Bohun.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.