Strona główna / Regionalne / Gmina Orchowo / Orchowo: Wyrzucił lampy, robi poza kolejnością

Orchowo: Wyrzucił lampy, robi poza kolejnością

W związku z możliwością otrzymania dofinansowania na budowę kanalizacji wójt Jacek Misztal wyrzuca z budżetu kolejne planowane inwestycje. Mimo wcześniejszych obietnic zasłaniając się oszczędnościami przenosi budowę oświetlenia przy ul. Trzemeszeńskiej na przyszły rok. Zamiast tego bierze kredyt na zamontowanie lamp Radoń-Podlasin w Różannie pomimo, iż ta inwestycja znajduje się o wiele dalej w harmonogramie budowy oświetlenia w gminie Orchowo. – Panie wójcie, jest harmonogram i trzeba się tego trzymać, logika tego nakazuje. Niech pan trochę logicznie myśli – apeluje radny Hieronim Adamczyk.

Więcej w Kurierze.

5 komentarzy

 1. Co? Lampy miały być przy drodze w Różanie przy drodze na dworzec prace miały ruszyć tej wiosny .W tamtym roku chodzili po domach były podpisy srisy i znowu zonk

 2. Czy można logicznie wytłumaczyć istnienie kosmosu? Stoimy na Ziemi czy wisimy do góry nogami? Myślenie przewyższa logikę. Czy można się logicznie zakochać albo logicznie wygrać mecz w piłkę nożną. Co jest ważniejsze myślenie czy nielogiczna logika w wykonaniu radnego Adamczyka ze Słowikowa?
  Z logiki wynika, że każdy harmonogram można optymalizować w zależności od sytuacji, kosztów, aby poszukać jak najlepszego rozwiązania. Czasami należy szukać kompromisów pomiędzy różnymi sprzecznymi celami.

  • Misztal zakochal sie w lampach do podlasina, to fakt

  • Dzieci są zakochane w pluszowych MISIACH i one wiedzą, że nazwiska piszemy z dużej litery, a przedszkolaki orientują się, że zdania kończymy kropką.
   Miś sobie zgnije do jesieni na świeżym powietrzu, i co się wtedy zrobi? PROTOKÓŁ ZNISZCZENIA.

 3. Czyli szukamy logiki w braku logiki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

ody>