Strona główna / Regionalne / Gmina Powidz / Druga gwiazda Powidz Jam Festiwal

Druga gwiazda Powidz Jam Festiwal

Wczoraj poznaliśmy drugą gwiazdę Powidz Jam Festiwal. Ostatniego dnia imprezy, w niedzielę 23 lipca br. o godz. 19.00 w Parku Łazienkowskim przy ul. Józefa Bilskiego 7 w Powidzu wystąpi… znana piosenkarka Ania Dąbrowska!

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka nagrała dotychczas pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej Płyty: Łącznie sprzedała ponad 200 tys. egzemplarzy. Ponadto jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych. 

Koncert wokalistki będzie biletowany. Bilety dostępne w cenach: 49 zł (I pula), 59 zł (II pula) do wyczerpania na: www.goodtaste.pl, www.bilety24.pl, www.ticketpro.pl,www.eventim.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl,www.kupbilecik.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert.

Wcześniej informowaliśmy, że jedną z gwiazd PJF będzie duet braci tworzących wspólnie projekt pod nazwą Tworzywo Sztuczne – Fisz i Emade, który w Powidzu zaprezentuje się w piątek, 21 lipca. Wstęp na koncert popularnych raperów będzie wolny.

4 komentarze

  1. Brawo Powidz, oni wiedzą kogo zaprosić.
    Słupca uczcie się od Powidza i więcej nie zapraszajcie banderowców.

    • Niech Słupca nie uczy się od Powidza, bo nie będzie w ogóle sensu chodzić na te wydarzenia. Kto jeszcze w ogóle słucha tej Dąbrowskiej.
      ..

  2. SUPER !!!!!

  3. Muzyk – może Ci co kupili jej ostatnią płytę – zdobywce Fryderyka w kategorii Pop?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.